Timisoara, Impreuna! (97)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

13-14 pana la 100 ...





pentru Emma
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=2" target="_blank">Agonie si Extaz, @Lyme, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">PartyDC , blog DC,Timisoara impreuna


"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Simonelu',ce realizare,scumpa mea?Realizarea e a lu' Alex,e numai meritul lui,absolut numai al lui....eu am contributie cu datul din gura ca o moara hodorogita,ca altceva decat sa-l cicalesc nu am facut.....Daaaaaaa,pot spune ca faptul ca l-am conceput impreuna cu ta-su e o realizae imensa...corect...dar ca si concurs de mate,io n-am nici o bagatela p-acolo.
In luna Mai....habar n-am mai multe...o sa aflu pe parcurs...sper sa nu ma anunte cu doo zile inainte,cum a facut cu concursul asta,concursul sambata la ora 9 si ea(profa de mate) ne zice joi dupa amiaza...

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

quote:
Originally posted by Ana68

[b] ...Realizarea e a lu' Alex,e numai meritul lui,absolut numai al lui....eu am contributie cu datul din gura ca o moara hodorogita,ca altceva decat sa-l cicalesc nu am facut.....Daaaaaaa,pot spune ca faptul ca l-am conceput impreuna cu ta-su e o realizae imensa...corect...dar ca si concurs de mate,io n-am nici o bagatela p-acolo.


daaaa....si uiteee asssaaa impacheta marmota ciocolata


pentru Emma
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=2" target="_blank">Agonie si Extaz, @Lyme, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">PartyDC , blog DC,Timisoara impreuna


"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

ajunsai cam tarziu..dar io pe la voi doar citesc ca tare imi sunteti dragi..iar azi fusei cu treburi.
asa ca va rog sa ma scuzati ca dau buzana..dar vreau sa ii spun lui anda ca eu sunt in Szeged si daca o pot ajuta o fac cu cea mai mare placere..vazui insa ca gasi doct..dar daca mai pot ajuta..eu sunt aci..
va pup pe toate..si jos palaria pt tot ceea ce faceti


Miauu sunt Ema sunt blanda si nu zgarii Miauuu

Putin cu putin se aduna marea...




"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

in fuga si eu....
Anda iti trimit pe mail ce am scris..sper ca ai rezolvat cu prietena ta
Maria dar ce spor ai tu pe aici
Claudia si vreo dedicatie pe la radio nu poti?sau acolo nu se obisnuieste....
Gongy cum a fost la doctor?
Ana felicitari pentru Alex
Pe restu va pup si va imbratisez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Liana, uelcam pe la noi, ca sa zic asa
tin pumnii maxim pentru ce faci matale pe meleaguri maghiare si sa veniti acasa mai rotunzi! Doamne Ajuta!
orice informatie in plus nu strica, da-i un PM la Anda (ea are de lucru la editia aniversara, deci poate nu vede mesajul asta) desi o s-o trag si eu de maneca...
bafta multa si sa vii sa ne spui cum a iesit

si...multumim de aprecieri, stai pe aproape sa vezi ce urmeaza


pentru Emma
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=2" target="_blank">Agonie si Extaz, @Lyme, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">PartyDC , blog DC,Timisoara impreuna


"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

ascultati versurile...simtiti-le...traiti-le...si www.youtube.com/watch?v=fZUs5ltgqZI" target="_blank"> iubiti!


...si scrieti pentru cap.100

v-am zis io ca daca n-aveti stare, va bag io cu forta! si-n camasa de forta daca-i musai



pentru Emma
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=2" target="_blank">Agonie si Extaz, @Lyme, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">PartyDC , blog DC,Timisoara impreuna


"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

frumos mariauff ma apuca melancolia....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Liana, ce ma bucur sa te vad pe la noi, pupici...si sa dea cel de sus sa ti seimplinesca visul ala maretz...

Maria, asa...fa-le vant, daca nu...macar putina adiere...si elan...
Faina melodie, mey, io am terminat ce aveam de facut pentru voi, dar zau, ca daca mai pui melodii din astea, nu mai raspund de mine...iar ma impinge condeiu...sa scriu...ziceti STOP!

Ana, esti femeia Dumnezeiasca, auzi?
Nici nu stii de ce..sac, sac...plang si iar plang...da o sa-mi treaca...

Mai vroiam sa va rog ceva...

Daca tot a plecat ideea asta cu aniversarea cap 100 de la mine, mai vin cu una nastrusnica...lumeeeeeee, luati-va liber de la job in ziua x, cand dam drumul la blog, ca e teroareeeee...
Sa nu fiti prin birouri, ca va semneaza demisiile, clar...
trimiteti sotii la meci, sau la o bere, sa nu va vada in starile prin care veti trece...via





Toti oamenii te aud cand vorbesti. Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea pr[red]intesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">[red]CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Ooofff fetelor ca numa necazuri si suparari s-or adunat in ultimul timp si la mine si la sor'mea

Eu nu am ajuns azi la Bacila pentru ca nu a raspuns la mobil iar acu de amiaz nici nu am mai insistat pentru ca am fost plecata in oras cu Maya,sor'mea si Alexia.
Dupa ce ne-am despartit sor'mea a mers la dr cu Ale si asta o pus-o sa-i faca un film la plamani la nepotica,ca tusea ceva de groaza si horcanea ca un mos care o fumat 50 de ani.
La film o iesit ca are PNEUMONIE si ca are ceva si la inimioara asa io spus cardiologul.
Plangea sor'mea ca disperata la telefon dar i-am spus sa stea linistita pana se rezolvata treaba cu pneumonia dupa care cautam cel mai bun cardiolog pediatru din Timisoara si mergem cu Alexia la el sa vedem ce spune si asta.
Mis un car de nervi si io sa stiu fata asta tot bolnavioara,acum io data dr asta fo 6 medicamente si toate siropele ii satula deja de ele.........cum o vede pe sor'mea ca vine spre ea cu seringa de nurofen ii spune:"mami mi shica" cica ii frica
Azi cat io dat tratamentul se uita cu niste ochisori la mine de parca spunea: "zi la mami sa ma lase'n pace..." acu pana vineri sta numa in casa,nu are voie afara....

Merg sa-i dau ceva suc la Maya ca nu mai are nici asta stare in ea.

Varsta Maya Maria (19.09.2006)

Povestea zanei Maya Maria

Poze cu noi

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">Votati:PartyDC

Mergi la inceput