Timisoara, Impreuna! (97)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Ce sa mai zic?Pot io sa mai zic ceva?!Nici macar creierul meu klingonian nu mai poate percuta stilul vostru de scris si intelesurile adanci expuse in doo capitole...
Asa ca...va doresc spor la blogat si o saptamana excelenta si incerc sa deslushesc postarile voastre.Mai vorbim!Pusi!

P.Sa nu uit:sar'na de lamurire cu scoala 24,am fost,Alex locul I,merge in Mai la etapa nationala(concurs mate).

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

URGENT!!
cine stie pe cineva la Fortele de Munca!! Aida are nevoie urgent de copie dupa cartea de munca a lui Laci ca sa obtina cardul european de sanatate!


pentru Emma
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=2" target="_blank">Agonie si Extaz, @Lyme, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">PartyDC , blog DC,Timisoara impreuna


"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Maria, io nu am pe nimeni acolo, am avut acu vreo 2 ani, dar...
Stiu ca nu dureaza mult, daca merge si face o cerere pentru vizualizare...face o copie, o da inapoi, si gata!

Anda, nu am habar de Ungaria, si nici de diagnosticul asta, dar mai sapam...

Toti oamenii te aud cand vorbesti. Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea pr[red]intesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">[red]CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

salut va pup si o zi faina...vreau sa stau de saptamana viitoare acasa asa ca am de tras saptamana asta...


anda.. intind antenele...ea vrea sa nasca la termen sau acu sa provoace la 7 luni?


mihi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

n-am pe nimeni la fortele de munca, s-a luptat si sotz ceva pe acolo la un mom dat

nu prea stiu nici despre boala cu pricina. este sigur? poate se vede la un eco si un ecografist bun. eu il recomand pe budau. si daca chiar este, probabil ca stie sa recomande ceva special pt asa ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

BRAVO ALEX!!!!!. bafta in continuare!!!!!!
felicitari ana!!!!!! si tu o spui asa, intr-o doara printre rinduri la ps??????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Felicitari ALEX tine-o tot asa,bravo mamico.



www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

gasit dr. ungaria prin fetele de la Odisee, multumim gagici
rezolvat problema casa de asigurari si fortele de munca.

back in bussines....ce ziceam de atmosfere?!

pentru Emma
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=2" target="_blank">Agonie si Extaz, @Lyme, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">PartyDC , blog DC,Timisoara impreuna


"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Multumesc de felicitari!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

quote:
Originally posted by Ana68


P.S. Sa nu uit:sar'na de lamurire cu scoala 24,am fost,Alex locul I,merge in Mai la etapa nationala(concurs mate).


Ana-Maria,mami deAlex&Luana




am revenit...
buey!!!!
si tu-l pui pe fiu-tu la P.S.???? cu asa realizare???
te-ai tzacanit la cap???


sa-ti traiasca fata, cupilu!!!!!!!!! cand in mai e etapa??
si nu mai prejos...bravos tie pentru asa realizare!






pentru Emma
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=2" target="_blank">Agonie si Extaz, @Lyme, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">PartyDC , blog DC,Timisoara impreuna


"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput