Timisoara, Impreuna! (97)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anda spune:

neatza...io-s inert, ma scuzati...
ma duc sa ma dezmortesc....intravenos.




Anda, mami de Ed

Viata
Pasiunea
Blog DC de Timisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:



Neata fetele!
Mie nu mi bine deloc azi merg cred la gineco.....sper sa nu fie ceva nashpa ca de cum m-am trezit am si tras o cura sanatoasa de
Ma doare burta si spatele de zici ca acusica nasc......merg sa schimb asternuturile de pe paturi,bag la si ma pun cuminte in pana dupa masa cand merg la control.

Offf si tocmai acum trebuia sa se'ntample

Varsta Maya Maria (19.09.2006)

Povestea zanei Maya Maria

Poze cu noi

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">Votati:PartyDC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Laurelu, hai ca nu-i nimic grav, o sa vezi ca-ti schimba AC-urile...

Katik, si mie tot de psiho mi-e teama...poate au aflat aia ca ne impacam bine cu vacarescu...si cine stie?

Anda, ca de obicei...dimineata, cu dreptu-n stangu...



Toti oamenii te aud cand vorbesti. Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea pr[red]intesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">[red]CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

quote:
Originally posted by claudia74

....uite ca asa repejor m-am luminat cine sunteti si ce vreti...


ne zici si noua te rog io frumos. ca am imbatranit si io nu m-am prins inca...



pentru Emma
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=2" target="_blank">Agonie si Extaz, @Lyme, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">PartyDC , blog DC,Timisoara impreuna


"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

'neatza, btw
si mersi de tona de de pe toate paginile



pentru Emma
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=2" target="_blank">Agonie si Extaz, @Lyme, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">PartyDC , blog DC,Timisoara impreuna


"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

quote:
Originally posted by Mariaa

quote:
Originally posted by claudia74

....uite ca asa repejor m-am luminat cine sunteti si ce vreti...


ne zici si noua te rog io frumos. ca am imbatranit si io nu m-am prins inca...


pentru Emma
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=2" target="_blank">Agonie si Extaz, @Lyme, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">PartyDC , blog DC,Timisoara impreuna


"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara




Bunaaaaa rau...excelent!!!aplauzeeeee



Toti oamenii te aud cand vorbesti. Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea pr[red]intesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">[red]CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Of Mariaa nu ma pune la dat socoteala psihica de dimineata ca e greu greut, pai tocmai asta ce faceti,ca vreti sa ajutati,sa fiti ajutate,exact ceea ce imi doresc si eu de la viata,nu numai sa stau ca clocesc si sa nu ma gandesc si la altii si la ceea ce pot oferi ptr altii,o vb buna crestineasca spune sa traiesti pentru cei din jurul tau nu numai pentru tine,pricepesti ceva acuma,la ce spuneam io,cine sunteti si ce vreti de la viata, vreti PRIETENE ADEVARATE PENTRU CA SI VOI PUTETI OFERI PRIETENIA ADEVARATAna hai lasa-ma sa scriu astea pe bloq numai imi cere socoteala si ma trage de limba ca arunc cu ceva pana la tine .
Am o tona de tzoale de pigluit si acusa is gata altele de pus la uscat,merg si la o tura mica de cumparaturi ca acusi e 13,30 si trebuie sa plec la job .
Vezi ca si tu o furi Doris,imediat...


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

ca tot v-ati plans ca nu aveti stare de scris vorbe de suflet...
va bag io fortat in stare
...de ascultat cu boxele www.youtube.com/watch?v=OtMnwZKOtwA&feature=related" target="_blank">tareeeeee!!



pentru Emma
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=2" target="_blank">Agonie si Extaz, @Lyme, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">PartyDC , blog DC,Timisoara impreuna


"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

fetelor va rog din suflet ma ajutati?

este vorba despre o prietna buna de-a mea care se pregateste sa devina o fericita mamica. este in 7 luni jumate si a aparut o problema. dupa investigatii si ecografii s-a confirmat: ureterocel. BB va trebui operat dupa nastere.
Intrebarile sunt:
- cum se poate ajunge la szeged in maternitate, cum se poate naste acolo? ca ar fi de preferat, stiti si voi de ce.
- ce stiti despre aceasta afectiune? orice informatii plz.

tzuc.




Anda, mami de Ed

Viata
Pasiunea
Blog DC de Timisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Anda nu stiu nimic,imi pare rau si de aici nici nu ma pot interesa.
Am ajuns de la shopping si de la Primarie unde i-am dat lui Helmut un anunt in ziarul local ptr ziua lui .



www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia



Mergi la inceput