Timisoara, Impreuna! (97)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katik spune:

neatza!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza si de la moa...









Toti oamenii te aud cand vorbesti. Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea pr[red]intesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">[red]CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

mariaa,
laura, si robi face la fel, nu-ti fa griji! eu il las sa scoata tot, unde nu e pericol, evident. cel mai mult ii place pe la oale ca fac zgomot(si mie imi convine ca il am sub ochi in bucatarie). la noi acu e alta nebunie: se catara. se urca in paturi si nu stie inca sa coboare si cade. asa ca, calmeaza-te ca nu prea ai ce face. eu pe rindurile de jos si in seratrele de jos am pus lucruri cu care se poate juca: reviste si ziare, chestii cu care ii place sa se joace chiar daca nu sunt jucarii: capace de tot felul, cutii de iaurt, etc.etc.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Neatza lume,multam de cafa matinalelor,
Ce mi-ai facut-o Mary stiam eu ca cauti tu ceva,am avut un feeling si uite ca s-a adeverit, da uite asa am intrat eu la voi,nu stiu cum de m-a luminat Dumnezeu sa fiu perseverenta si sa scriu in continuare pana sa ajung sa va cunosc asa cum va cunosc acuma si nu m-asi 'dezlipi' de voi never ever,am avut foarte multe momente cand am zis ca nu e locul meu aici si nu voi putea tine pasul cu voi,da da si dupa postarea asta care voi nu ati vazut-o ca ramasese in urma rau de tot din cauza moderarilor,totusi a vazut-o cine trebuia Doris care m-a indemnat sa scriu in continuare si a spus ceva de genul 'cum sa nu te primim,bine ai venit ACASA' si acuma imi tremura mainile cand ma gandesc ce emotie am avut atunci.Va multumesc din suflet pentru rabdarea acordata si ca ati facut astfel incat sa ma acomodez cat mai repede cu voi,la inceput era SF ptr mine postarile voastre,dar acuma sunt piese of cake,adica din prisma intelesului ma refer,niciodata nu stiam cine scrie,cam cum aratati,ce probleme aveti fiecare dar uite ca asa repejor m-am luminat cine sunteti si ce vreti si am descoperti cat de minunate sunteti si cat de privilegiata ma simt ca va am aproape,na ca asta trebuia sa fie ptr bloq!
I have to wake up! Merg sa-mi gat cafa.



www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lore03 spune:

Buna dimineata!!!
Merci de cafea .
Va pup si o zi buna la toata lumea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Na uite ca tocmai am realizat ca azi am 4 luni de cand sunt cu voi si parca va cunosc de ani de zile

all.



www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Helloooooo si 'neata!


Aida
voteaza www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=0" target="_blank">10 gherute pictate ... multumim
POZE
Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Claudia, asa fain ne-ai scris, hai ca poti...asteptam un material pentru blog, asa ...in cuvintele tale, scris cu suflet pentru noi...

Katik, te-ai pus pe invatat? peste vreo 2 luni, ma apuc si eu...

Mariuca...hai la cafea...

Ana noastra oare da pe aici azi Buna ziua? sper ca da...

Toti oamenii te aud cand vorbesti. Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea pr[red]intesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">[red]CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Aidule, cum nu stii ce sa scrii?
Tocmai tu?
De la care noi am invatat atatea lectii de viata?
Hai ma...fii serioasa...

Toti oamenii te aud cand vorbesti. Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea pr[red]intesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">[red]CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

da doris, m-am apucat dar parca este chineza veche
vineri la 16 incepe circul
iar pina atunci trebe cumva sa fac sa fac si testul psiho(daca il pic)

Mergi la inceput