Timisoara, Impreuna! (97)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Of gonghy hai fi tare si sustine-o pe sora ta.Eu am postat un mesaj in care te intrebam de doctor vad ca nu o aparut.Si te rog fa-ti timp sa mergi si tu la doctor.
Doris nu ne baga in sperieti.
Restu unde sunteti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Ba Deya ti-o aparut mesajul l-am vazut.
Am scris ca azi nu am ajuns la el ca nu o raspuns si cu rusu la mine nu pot sa ma prezint.Astept sa se carabaneasca dupa care neaparat bag un control super/extra amanuntit ca nu e de gluma.




Varsta Maya Maria (19.09.2006)

Povestea zanei Maya Maria

Poze cu noi

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">Votati:PartyDC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lore03 spune:

Laura imi pare foarte rau ca nu te simti bine ....ai grija de tine si sa mergi la doctor neaparat.....dar ce doctor misto ti-ai ales smechero
.Te cu drag si pe tine si pe Maya cea neastamparata.

Imi pare rau si de problema de sanatate a nepotelei tale ....din pacate nu stiu nici un cardiolog pediatru ...dar sigur o sa gaseasca unul bun.Sa dea Dumnezeu sa nu fie o problema grava.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lore03 spune:

Nu stiu ce naiba am dar tot timpul ma simt obosita...nici nu dorm prea bine ,visez atat de mult .
De scris nu am nici o idee ....dar poate ma trezesc in ultimul moment

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Lore, hai ca deja Maria v-a indus starea de bine necesara ca sa va vina inspiratia, sa nu mai ziceti ca scrieti pe uscat...

Deya, la treaba...de abia astept gandurile tale despre noi...

Toti oamenii te aud cand vorbesti. Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea pr[red]intesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">[red]CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lormi spune:

Saluty gagici !
Intrai si io pe-aci sa vad ce mai faceti.Avusai un WE super fain si lung,sambata am fost la belit ochii prin bazar,mi-am luat o pereche de balerini,dumineca am fost in Flavia,era la lume... am stat la coada ca sa intram in piata cred ca 10 min.,dupa aceea am fost la Zoo(ideea am furat-o de la Laurelu) iar seara ma fost la niste prieteni si m-am jucat cu BEBEUL lor super frumos si cuminte,imi venea sa-l mananc cat era de dulce.
Laura multa sanatate pentru Maya si pentru Alexia,sigur veti gasi un dr. bun care sa va ajute.
Ana felicitari pentru Alex si pentru tine care l-ai crescut asa frumos .
Mariaa cazui in butoiul cu melancolie de la melodiile ce le-ai postat(pe mine m-ai uitat cand erai la capitolul "i luv you"
) dar iti spun eu I LUV YOU pentru puterea si indarjirea ta .
Doris m-ai facut super curioasa cu editia aniversara!Sigur e ceva foarte "la sentiment" !
Katik bafta la invatat pentru examenul de conducere,presimt ca il iei din prima ! pt. copilasi si pt. tine !
Claudia ma bucur ca te-ai hotarat sa iei biletele pt. concertul cu Celine Dion,sigur va fi o seara foarte frumoasa pentru tine si Helmut,o meritai din plin !Te !
Lore ce mai face Laurica,e bine?Incearca seara inainte de culcare sa iti faci un ceai de tei cu miere,e calmant si te va ajuta sa dormi mai bine !
Mihi cum te mai simti?Fluturashul din burtik e cuminte?
Silva ce mai faci?Mai putin si vine mama ta,cred ca esti super bucuroasa.
Danitin imi pare rau sa aud ca ai probleme de sanatate,dar totul are o rezolvare si cu cat mai repede cu atat mai bine,decat sa suferi mai bine tai raul din radacina. si insanatosire grabnica !
Deya tu ce mai faci?Ai scris ca mama ta lucra in domeniul reflexoterapiei sau n-am inteles eu bine?
Aida drum bun pentru cand plecati in Franta si Distractie maxima !Va !
Anda tu ,ca de obicei scurt ...ca si sageata albastra !Mai scrie-ne si tu ce mai mesteresti !
Liana "Bine ai venit!" pe la noi si te mai asteptam !Sa dea DD sa ti se implineasca cat mai curand visul !
Merg si eu la nani si poate fac si ceva "treaba" ca ,cred ca incepe perioada ovulatiei.Va si pe toate !



Album Lormi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

quote:
Originally posted by Lormi


Mariaa cazui in butoiul cu melancolie de la melodiile ce le-ai postat(pe mine m-ai uitat cand erai la capitolul "i luv you"
) ...
Merg si eu la nani si poate fac si ceva "treaba" ca ,cred ca incepe perioada ovulatiei.Va si pe toate !


ciocu mic si joc de glezne ...si la editia aniversara sa ne dai o veste buna!!




pentru Emma
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=2" target="_blank">Agonie si Extaz, @Lyme, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">PartyDC , blog DC,Timisoara impreuna


"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Laura, medic bun cardiolog pediatru e Lesovici, are cabinet la policlinica (centru medical) de langa policlinica de copii. Eu am fost cu Paul la el, e medic foarte bun pediatru si are dotari super. Sanatate multa nepoticii!
Maria, superrrr melodia!

Va pup ma duc sa-mi fac o cafa

Silvana si Paul

Poze cu noi


Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

O www.youtube.com/watch?v=BHqAllSQ_eM" target="_blank">melodie care mie imi place mult

Silvana si Paul

Poze cu noi


Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

www.youtube.com/watch?v=fZUs5ltgqZI" target="_blank">iubiti, traiti, visati!

ma regasesc asa de mult in cantecul asta..e melodia mea de suflet si parca mie mi-a scris-o cineva. cand vreau sa-mi pansez sufletul, asta ascult. un cantec despre pasiune, despre tandrete, despre vise, despre dorinta! v-o daruiesc si eu voua sa va mangaie inima.




pentru Emma
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=2" target="_blank">Agonie si Extaz, @Lyme, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">PartyDC , blog DC,Timisoara impreuna


"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput