Timisoara, Impreuna! (97)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

intr-adevar frumoasa melodia Maria

Silvana si Paul

Poze cu noi


Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Io-s ingropata in hartzoage... unele facute ghemotoace, pentru ca nu-mi place cum au iesit gandurile mele... altele cu completari pe cate-un colt... mey, sa-mi cumparati de ziua mea pixuri, ca nu mai am...

Maria , mai pune mama muzica ca asta ultima, ca ma tot deranjez din creatie, sa dau replay...

Si din nou, ca sunt in transa, luv iu pe toate...mai ales pe cele care ati trimis deja articolele astea sublime...

Toti oamenii te aud cand vorbesti. Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea pr[red]intesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">[red]CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

www.youtube.com/watch?v=3pJoMeEg8cM" target="_blank">pansament pentru suflete iubarete


buey...epuizez tot youtubele pana la 100...mai postati si voi




pentru Emma
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=2" target="_blank">Agonie si Extaz, @Lyme, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">PartyDC , blog DC,Timisoara impreuna


"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Da, vedeti bine, e ora 2 noaptea, si eu tot developez amintiri...
Si scriu, tot ce-mi trece prin cap...
Am terminat si a treia surpriza, mici retusuri noaptea care vine, pentru ca ziua nu am timp si stare pentru asa ceva...

Vor fi multe de spus dupa eveniment, de asta sunt sigura...
Si ce e interesant?
Faptul ca la intalnirile noastre, poate nu am avut curajul sa spunem ce simtim...in schimb, in acest blog, veti descoperi, adevarate declaratii...surprinzatoare unele...
Cand scrii, timiditatea si emotia te lasa in pace...cand ar trebui sa spui ceea ce gandesti te asediaza...
Asa ca scrieti, dragelor, ceea ce simtiti in primul rand, e atat de simplu...

Toti oamenii te aud cand vorbesti. Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea pr[red]intesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">[red]CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Bey frate de unde atata iubire pe voi ,hai sa vin cu portie dubla de cafea extra pentru Doris :
,care face si drege pentru noi,sa ne traiesti 100 de ani Ciufuleasco.
Io nu mai cred ca trebuie sa va spun ca sunt KO,inca imi tremura mainile si picioarele de ieri de la lucru,azi am de mers la gradi la Andi sa il inregistrez ptr Saptamana in Padure ce vor sa faca sapt viitoare,sa vb cu educatoarea despre asta si sa semnez niste hartii,sper sa ii placa lui Andi si sa fie vreme frumoasa ca va dati seama de bantuie padurea prin ploaie,nici nu vreau sa ma gandesc.
Deya draga aici nu se practica moda cu dedicatiile la radio si oricum nu e pe receptie toata ziua,asa ca asta ii ramane ca amintire,nici asta nu il citeste dar il bag eu sub nas,biletele sunt trimise deja,asa ca vor veni zilele urmatoare .
Merg sa il pregatesc pe Andi de gradi,revin after, la toate.
Laura imi pare tare rau de nepotica ta,sper sa nu fie nimic grav la inimioara si lui Maya multi si tie la fel,dar tot nu stiu ce treaba ai la gineco,ce te supara.



www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

BUNA DIMINEATA!


Hai TIMISOARA trezirea la viata.....chit ca afara nu-i bai viata e frumoasa si trebuie traita

Iaca va dau eu cafea garla,nu se termina niciodata,va dau si cornuletze cu gem iaca sfaraie si omleta si la final va dau ceva sa va taie greata de la atata mic dejun copios o limonada

Hai pofta buna si revin si io imediat.

Varsta Maya Maria (19.09.2006)

Povestea zanei Maya Maria

Poze cu noi

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">Votati:PartyDC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lore03 spune:

Neatza si de la mine......mai ce tare a plouat azi pe la 7,30 .
Eu am scris vreo doua variante pentru blog ,mai incerc azi una poate am inspiratie mai buna ,apoi o sa aleg intre ele .
O intrebare as avea ,exista o limita de text sa stiu cat sa scriu

Va pup pe toate si cum azi este o zi de numarat bani si de facut copii ,va las sa alegeti voi ce doriti,mie nu imi ramane decat varianta cu banii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza...

Laurelu, credeam ca ai pus o cisterna cu cafea, cand coclo, tu numa o ceasca?
Vad tridimensional...revin...

Lormi, fara limita, scrie cat te tine...

Toti oamenii te aud cand vorbesti. Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea pr[red]intesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">[red]CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

'neata si de la mine si sa aveti o zi bloioasa si uscata



Aida
voteaza www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=0" target="_blank">10 gherute pictate ... multumim
POZE
Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Bay,clar...de la vreme vi se trage...vi s-a tras la creiere,bay...ati picat ca mustele in butoiul cu melancolie...ueic ap,mandrelor...faceti edem neurologic...
Hai 'neata!si de la mine...mi-am baut cafeaua cu viteza luminii,ca vine presedintele...toata lumea-i in stand by...sa mor io,a intrat cafeaua aia pana in buricele degetelor mici de la picioare,ca stateam ca la botul calului,in chishere...si mai vine si-i...una,care imi f**e una peste cot de mi se rasfira vreo un sfert de cafa pe jos...bine ca n-o picat pe tzoalele mele festive,cica office...

Bay Doris...ce femeie dumnezeiasca?!Ca mi-a crapat fundul de ochi citind ce ai scris matale....nu sti tu ca eu pe partea asta cu raiul si zona crepusculara nu le am?!iiihuuuu...nu-ntelege mandea,dar asa e cum zici tu!

Deya si Lormi,multam' de uraturi...!!!

Bay Simona,lasa-n puii mei marmota...si pleaca urechea la ce spun io,ca in gura mea traieste adevaru'...asculta la mine...

Dano,ca sa nu te uit,am cetit ce ziceai matale de problema de sanatate...imi pare rau,sincer si sa fie tot raul spre bine,sa scapi de necaz!

Lore...spor la bani...sa-i faci cu folos!

Laura,hai nu te mai 'nerva...sa ai sanatate si tu si surioara ta!

Silana te pup draghe...ce face frumosu' de Paul?!


Bay,sa va zic...sa muriti si voi,nu numai io...am primit de la sor-mea mail,azi dimineata ma delectam...cu pozele aferente...unde credeti voi ca face sor-mea plaja acum,cand noi dardaim pe ploaie?In CARAIBE...exact.Si a agatat acolo si-un spledor d-ala mulatru de mi s-or lichit ochisorii de ecran instantaneu...ce bafta au unii,dom'le!

Hai pusi...mai vorbim noi!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput