sa ne numaram binecuvantarile (cap.6)

sa ne numaram binecuvantarile (cap.6) | Autor: Gabi_K

Link direct la acest mesaj



Cap. 1, Cap.2, Cap.3, Cap.4 Cap.5

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maru spune:

binecuvantarea mea de azi: ploua!
fetele din Ro, nu dati cu parul, am avut o saptamana de peste 40 de grade Celsius...

Happy, repet invitatia, lunch on me, zi cand si unde si viu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Happy, distractie maxima la voi 3 si sa va revedeti sanatoase si bucuroase
Cred si io ca ai un morcov cat o sfacla


Intrebare: cum dau de CONCHITA, unde o pot citi ???

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I Love DC&page=3" target="_blank">Avem foto in concurs si acum ne laudam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Citat:
citat din mesajul lui maru

Happy, repet invitatia, lunch on me, zi cand si unde si viu!


Puteti de exemplu sa va stabiliti intalnirea la mine acasa, avem o saptamana intreaga la dispozitie cat sunt fetele plecate! Timp berechet si sa ajungeti si sa va intoarceti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamagiuliei
Cred si io ca ai un morcov cat o sfacla



Asta e in functie si de cum te-ai obisnuit, cred. eu de exemplu n-am nici un stres cand nu-i fii-mea cu mine, stiu ca e pe maini bune, atata conteaza. Si am si incredere in ea ca s-ar descurca in diferite cazuri...asa ca am un confort psihic rezonabil cand suntem despartite, nu am emotii negative de nici un fel.

Happy, fetele (sau cineva din grup) au vreun telefon mobil la ele? ma gandesc ca ti-ar fi mai usor sa stii ca poti lua legatura oricand cu ele sau ca te pot suna in caz de...orice.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

Happy, ce zici, i-o facem?

Citat:
citat din mesajul lui Adina Iulia

Citat:
citat din mesajul lui maru

Happy, repet invitatia, lunch on me, zi cand si unde si viu!


Puteti de exemplu sa va stabiliti intalnirea la mine acasa, avem o saptamana intreaga la dispozitie cat sunt fetele plecate! Timp berechet si sa ajungeti si sa va intoarceti!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Eu inca n-am curaj sa o las pe Giulia undeva departe de mine
Ea este genul care in turma, uita de mama, tata, casa, uita tot

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I Love DC&page=3" target="_blank">Avem foto in concurs si acum ne laudam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Citat:
citat din mesajul lui maru

Happy, ce zici, i-o facem?

Citat:
citat din mesajul lui Adina Iulia

Citat:
citat din mesajul lui maru

Happy, repet invitatia, lunch on me, zi cand si unde si viu!


Puteti de exemplu sa va stabiliti intalnirea la mine acasa, avem o saptamana intreaga la dispozitie cat sunt fetele plecate! Timp berechet si sa ajungeti si sa va intoarceti!


Emma Aida e inger
Doamne'ajuta!
http://maru-incotro.blogspot.com/


Hai faceti-mi-o!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamagiuliei

Eu inca n-am curaj sa o las pe Giulia undeva departe de mine
Ea este genul care in turma, uita de mama, tata, casa, uita tot

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I Love DC&page=3" target="_blank">Avem foto in concurs si acum ne laudam


Pai a mea imi reaminteste ea ce pastile are de luat, ce avem de facut, chestii din astea

Deh, cu varsta incepe omul sa uite, noroc cu generatia tanara ca preia din responsabilitati!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happy_in_TO spune:

Gata, am dus fetele la autocar, au plecat. De abia m-am abtinut sa nu le urmaresc cu masina pina la iesirea din oras :))

Ploua afara, e vreme de numarat banii sau facut dragoste in draci. N-am nici bani, nici iubit. Numa' un ciine si o pisica. Vai de viata mea

Maru , ne vedem Joi la lunch, ce zici? Vin eu la tine ca e mai usor. Cinstea mea de data asta.

Adina-Iulia ce frumos ar fi sa ne intilnim asa in gasca
Un party in pijamale ca intre gagici :))

Mamagiuliei
ma intelege deplin. Da, ca o sfecla

Ia dati repede numerele voastre norocoase. Vineri este extragerea pentru 43 de milioane la Lotto Max, poate o punem de o intilneala... la Bahamas, undeva... eeeeee!!!...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

18 e numarul meu norocos

da, hai joi, mai e restaurantu ala persan deschis? tocmai am mancat cel mai bun orez cu pui din viata mea (si stafide, si fistic, si inca niste chestiic e nu am stiut ce sunt) facut de mama lui Nasim studenta noastra iraniana. Hei, duminica ma duc la http://kwturkishfestival.com/home

Citat:
citat din mesajul lui Happy_in_TO

Gata, am dus fetele la autocar, au plecat. De abia m-am abtinut sa nu le urmaresc cu masina pina la iesirea din oras :))

Ploua afara, e vreme de numarat banii sau facut dragoste in draci. N-am nici bani, nici iubit. Numa' un ciine si o pisica. Vai de viata mea

Maru , ne vedem Joi la lunch, ce zici? Vin eu la tine ca e mai usor. Cinstea mea de data asta.

Adina-Iulia ce frumos ar fi sa ne intilnim asa in gasca
Un party in pijamale ca intre gagici :))

Mamagiuliei
ma intelege deplin. Da, ca o sfecla

Ia dati repede numerele voastre norocoase. Vineri este extragerea pentru 43 de milioane la Lotto Max, poate o punem de o intilneala... la Bahamas, undeva... eeeeee!!!...

live and let live


Mergi la inceput