Bazar umanitar (61)

Bazar umanitar (61) | Autor: alexandrina

Link direct la acest mesaj




NOUL BAZAR IL GASITI AICI

Cazurile umanitare

Regulamentul

Lista neagra

Lista de dorinte

Ce dorim de la site...

Rapoarte

Moderatori site bazar: ADMIN, anda08 si Laura25

In cazul in care doriti sa donati produse(in stare buna sau foarte buna) pentru bazar, insa nu va puteti ocupa de distribuirea lor, va rugam sa luati legatura cu una din persoanele dispuse sa preia produse, in functie de cazul pentru care doriti sa le donati.

LISTA CU PERSOANELE DISPUSE SA PREIA PRODUSE:

pentru Alexia: sabina.p

pentru Alexandru Halapeti: dianaalex

pentru Bogdan: Dodo-pui

pentru David: Leditia, mamagiuliei

pentru Ema: mari_paun

pentru Ionela: mikaeela

pentru Mihai: Mihaela77O

pentru Robi: Laura25

pentru Marius Andrei: ancadragoman

pentru Raul:claudia.andrici

pentru toate cazurile/ distribuitorul alege: ducky, kid




Cap. 1, Cap. 2, Cap. 3, Cap. 4, Cap. 5, Cap. 6, Cap. 7, Cap. 8, Cap. 9, Cap. 10, Cap. 11, Cap. 12, Cap. 13, Cap. 14, Cap. 15, Cap. 16, Cap. 17, Cap. 18, Cap. 19, Cap. 20, Cap. 21, Cap. 22, Cap. 23, Cap. 24, Cap. 25, Cap. 26, Cap. 27, Cap. 28, Cap. 29, Cap. 30, Cap. 31, Cap. 32, Cap. 33, Cap. 34, Cap. 35, Cap. 36, Cap. 37, Cap. 38, Cap. 39, Cap. 40, Cap. 41, Cap. 42, Cap. 43, Cap. 44, Cap. 45, Cap. 46, Cap. 47, Cap. 48, Cap. 49, Cap. 50, Cap. 51, Cap. 52, Cap. 53, Cap. 54, Cap. 55,Cap. 56, Cap. 57, Cap.58, Cap. 59, Cap. 60

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

Doua seturi pentru cutiile de bijuterii ale doamnelor: http://bazar.desprecopii.com/search.asp?searchtxt=Serialbastre&searchtype=2


Andreea si Cezara - Ilinca (2.06.2009)

In bucataria mea

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Am vazut ca a fost bataie pe carti , asa ca am mai pus cateva, sa nu ramana nimeni fara :
Mihaela Radulescu - 'Despre lucrurile simple', 'Ceai fierbinte cu lamaie si miere', 'Talentatul domn Ripley' si o carte pe care o recomand cu caldura gravidutelor : 'Cel mai simpatic ghid de sarcina', tare mult mi-a mai placut.
Am dat iama si prin cosmeticale, am tot primit cadouri si acum zac la noi in dulapuri, mai bine le foloseste cineva si banutii merg in contul lui Bibi :
- pentru doamne : Apa de toaleta Pret a porter, crema Olay night si ruj Avon Divine Wine
- pentru domni : Nivea Extreme Comfort After Shave Balm 100ml si Nivea Sensitive After Shave Balm 100ml

Spor la bazarit, sper din suflet sa se stranga banii pentru Bibi, ma urmareste imaginea ochilor lui mari atat de frumosi...

P.S. - Daca vi se pare ca am pus la ceva pret prea mare, va rog atrageti-mi atentia, ca eu vreau sa se cumpere toate si sa plece banutii in cont

Luy, mamica de Maria Teodora ( 25 aug 2007 ) si Irina Alexandra ( 21 sept 2010 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Anca, deci platesc 13 lei in contil lui David:)
Azi nu cred ca mai apuc, ca sunt destul de aglomerata, dar luni, cu certitudine

Andra, mami de leoaica Eva (03.02.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pooh spune:

Fetili,o intrebare......Am niste produse fara gluten ,le-as pune la bazar,insa nu stiu daca e ok(alimente....).Ce parere aveti?Pooh,mami de Timea(15.06.05) si Balázs(09.07.09)www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=8" target="_blank"> VOTATI po.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


La multi ani cu multe bucurii si impliniri Andra


luy: ce de lucruri frumoase ai pus, o sa fie batalie mare


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentina_22 spune:

Andra, multi ani plini de fericire si impliniri! Sa fii iubita si sanatoasa!

_

Unde omul se multumeste, acolo raiul îl găseste.




Vale, mami de ALEXANDRA si ANDREI

cum creste Alexuta
cat de mare este Andu

ALATURI DE BIBI

BAZAR DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Citat:
citat din mesajul lui pooh

Fetili,o intrebare......
Am niste produse fara gluten ,le-as pune la bazar,insa nu stiu daca e ok(alimente....).
Ce parere aveti?


Pooh,mami de Timea(15.06.05) si Balázs(09.07.09)
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=8" target="_blank"> VOTATI po.jpg



Daca nu sunt perisabile nu vad nici o problema.

POZE CU NOI
de David Christian

Speranta si incredere pentru David
Poti ajuta si tu!Bazar umanitar pt David si alti copilasi speciali!.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

boticeluuu', zi si mie daca ai vazut PM-ul de la mine... Ca vorbesc singura pe aici...

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

NOU - colectia de martie!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Daria-Nandini, haiosenii si dragalasenii






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

La Multi Ani Andra!

mami de www.totsites.com/tot/mariachristina" target="_blank">Maria Cristina si Andreea Miruna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

pooh, pe mine ma intereseaza

Luy, mamica de Maria Teodora ( 25 aug 2007 ) si Irina Alexandra ( 21 sept 2010 )

Mergi la inceput