Bazar Umanitar***51***

Bazar Umanitar***51*** | Autor: mihaela77O

Link direct la acest mesaj



NOUL BAZAR IL GASITI AICI

Cazurile umanitare

Regulamentul

Lista neagra

Lista de dorinte

Ce dorim de la site...

Moderatori site bazar: ADMIN, anda08 si Laura25

In cazul in care doriti sa donati produse(in stare buna sau foarte buna) pentru bazar, insa nu va puteti ocupa de distribuirea lor, va rugam sa luati legatura cu una din persoanele dispuse sa preia produse, in functie de cazul pentru care doriti sa le donati.

LISTA CU PERSOANELE DISPUSE SA PREIA PRODUSE:

pentru Alexia: sabina.p

pentru Alexandru Halapeti: dianaalex

pentru Bogdan: Dodo-pui

pentru David: Leditia

pentru Ema: mari_paun

pentru Ionela: mikaeela

pentru maria_rubi: adablackcat

pentru Mihai: Mihaela77O

pentru Robi: Laura25


pentru toate cazurile/ distribuitorul alege: alex_andra(numai lucruri de sezon, toamna-iarna), ducky, kid






Cap. 1, Cap. 2, Cap. 3, Cap. 4, Cap. 5, Cap. 6, Cap. 7, Cap. 8, Cap. 9, Cap. 10, Cap. 11, Cap. 12, Cap. 13, Cap. 14, Cap. 15, Cap. 16, Cap. 17, Cap. 18, Cap. 19, Cap. 20, Cap. 21, Cap. 22, Cap. 23, Cap. 24, Cap. 25, Cap. 26, Cap. 27, Cap. 28, Cap. 29, Cap. 30, Cap. 31, Cap. 32, Cap. 33, Cap. 34, Cap. 35, Cap. 36, Cap. 37, Cap. 38, Cap. 39, Cap. 40, Cap.41, Cap.42, Cap.43 , Cap.44, Cap.45, Cap.46,Cap.47,Cap.48, Cap.49,Cap.50




MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M
Viata...
CLIPE DE VARA-mih1 si mih2


Edit (mamagiuliei): pt actiunea DAVID - decembrie - deci doar pt aceasta actiune, banutii se vor vira aici:
titular Negus Gabriel Cristian
RO56BRDE140SV66704631400

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

O sa va rog sa ma scoateti si pe mine de pe prima pagina de la distribuitoare pt. cazul maria_rubi. Noi ne-am incheiat misiunea, dar suntem in continuare aici. Multumim inca o data mult de tot pentru sprijinul important pe care ni l-ati acordat. Nu stiu daca ati citit multumirile Cristinei de aici. Eu am citit si mi-au dat lacrimile.

Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Aradencele alaturi de maria_rubi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici plecat in ceruri


Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

am mai pus si eu cate ceva:
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=8298
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=8297
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=8296
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=8295



Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
AlexsiMihai
AlexsiMihai
www.dianalaura.wblog.ro
veniti ALBUMUL MEU
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
am nevoie de voturi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

fetele,ce fac scot cazul Mariei Rubi,de pe prima pagina?

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...


CLIPE DE VARA-mih1 si mih2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carminabulina spune:

Ma bucur foarte mult pentru Siluan si Maria_Rubi!
Sanatate multa in continuare!
De curiozitate cine este _carmen de la donatori? daca nu sunt eu nu-i nevoie sa mi se raspunda . Eu am cumparat de la bazar de fapt...asa ca s-ar putea sa nu fie vorba despre mine ...totusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

da, mihaela, ar trebui sa-l scoti. parerea mea e ca ar trebui scos. maria a zis de mult de multisor ca nu mai are nevoie de ajutor asa ca nu mai vad rostul.

Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
AlexsiMihai
AlexsiMihai
www.dianalaura.wblog.ro
veniti ALBUMUL MEU
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
am nevoie de voturi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sabina.p spune:


Alexia este foarte bine ( nu are dureri deloc )... si lucrul asta ma bucura enorm.Nici nu zici ca am fost la spital de data asta ... numai ca avem ceva in plus ... gipsul.. atatsi de fapt .. o anesezie in plus ... .
Doarme noaptea .. .cat de cat (se mai trezeste sa bea apa sau lapte .. )si cand mai are probleme sa se intoarca...
Azi i-am cumparat un catelus de plus care il mangaie si incepe sa planga sau sa latre si sa dea din codita ... primul lucru care mi l-a spus cand i l-am dat mi-a spus :"mami pot sa il iau la spital ?cu mine ?am voie? "am inlemnit .... cum poate sa faca ea legatura si la ce se gandeste ... i-l luasem pur si simplu sa se bucure de el din plin ...
Cand am fost ultima data internate in spital mai eram cu o fetita in salon ,si a primit un catelus asemanator .. numai ca era foarte scump ... am intrebat-o pe mama ei si zicea ca a dat 300 lei pe el .. am inghitit si eu in sec .. si am lasat-o ..dar o vedeam pe Alexia cum tanjea la catelusul fetitei... Si i-am promis ca o sa ii cumpar si eu ... normal m-am gandit sa ii iau dar nu atat de scump... si din fericire astazi i-am gasit acest catelus care parca era special pentru ea ..
Mananca cu el ,doarme cu el .. e topita ..
http://alexiamariapintea.blogspot.com/2010/11/mami-iau-catelusul-cu-mine-la-spital-am.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentina_22 spune:

Astazi am platit urmatoarele:(se incarca fff greu bazarul asa ca voi pune link-urile mai traziu)
pentru Ema (Mari_paun) - 20 ron (bratara)
pentru Alexandru (diannaalex)- 13 ron (cartea de basme)
pentru ducky-10 ron (bluzita)
pentru Mihaita (Mihaela77o) - 25 ron (joculetul)
pentru David (Leditia)- 13 rob (camasa)

Rog fetele care pot, sa confirme plata si sa ma stearga de pe listuca datornicilor.
Revin mai tarzior, acum sunt prinsa cu facutul bagajelor, maine ma intrenez pentru tratamet si investigatii si am o gramada de treaba. Trebuie sa fac bagajul copiilor, sa las in ordine totul acasa , nu de alta dar sa nu simta sotul ca este singurel.
Offf si greul abia acum incepe...Recunosc, de ochii lumii sunt tare, dar in sufletul meu....numai gandul la o noua punctie si ma ia cu fiori reci pe sira spinarii. Si ma rog sa fie totul bine, iar anemia asta severa a mea sa nu ascunda altceva.

Rhyanna, multa,multa sanatate surorii tale si sa de-a Domnul sa fie totul bine.


Unde omul se multumeste, acolo raiul îl găseste.




Vale, mami de ALEXANDRA si ANDREI

cum creste Alexuta
cat de mare este Andu


BAZAR DC


Comentati-ne si apoi votati-ne!
val-1 & val-2



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristaluna spune:

Buna seara fetelor
Cele care ati castigat licitatiile de la mine: sunt pe aici si dupa ce se confirma platile, am sa trimit si pachetelele. Multumesc
Am sa revin cat de curand cu cateva lucrusoare pentru bazarul umanitar.
Noapte buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

valentina,confirm plata facuta de tine de 25 ron!
deci nu pot sa pun coletul miercuri la posta?
multa sanatate!!!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...


CLIPE DE VARA-mih1 si mih2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ducky spune:

Salutare fetelor
VA ROG MULT sa ma puneti si pe mine ca "victima" pentru Apocalipto si sa-mi stergeti VA ROG mult calificativele date ei din graba, prostie, greseala...Plus, va rog sa treceti si pe gabirus, care a castigat ceva la mine din 08.09.2010 si n-a mai raspuns la PM-uri.
Maine pun colete. Revin cu ce si cum
Ciudat e ca am cateva pachetele care nici acum n-au ajuns (unul de joi, unul de vineri, 21 si 22 oct) Daca doriti, va trimit chitantele scanate oricand. Doar dati-mi un mail, va rog. Imi pare rau, chiar nu tine de mine.

Al meu sot a bolit azi acasa toata ziulica (nu stiu exact ce are dar dupa simptome pare a fi o enterocolita naspa), Glad e inca cu muci, Elena nu-mi sta locului o clipa si eu incerc sa fac ceva cu toti pe aici...greu ii!!!
Va pup si va doresc o saptamana frumoasa si calda.

Diana Maria,mami de GLAD si de ELENA

Al meu blog

Mergi la inceput