Bazar Umanitar ***55***

Bazar Umanitar ***55*** | Autor: Dodo-pui

Link direct la acest mesaj





NOUL BAZAR IL GASITI AICI

Cazurile umanitare

Regulamentul

Lista neagra

Lista de dorinte

Ce dorim de la site...

Moderatori site bazar: ADMIN, anda08 si Laura25

In cazul in care doriti sa donati produse(in stare buna sau foarte buna) pentru bazar, insa nu va puteti ocupa de distribuirea lor, va rugam sa luati legatura cu una din persoanele dispuse sa preia produse, in functie de cazul pentru care doriti sa le donati.

LISTA CU PERSOANELE DISPUSE SA PREIA PRODUSE:

pentru Alexia: sabina.p

pentru Alexandru Halapeti: dianaalex

pentru Bogdan: Dodo-pui

pentru David: Leditia

pentru Ema: mari_paun

pentru Ionela: mikaeela

pentru Mihai: Mihaela77O

pentru Robi: Laura25

pentru Marius Andrei: ancadragoman

pentru Raul:claudia.andrici



pentru toate cazurile/ distribuitorul alege: ducky, kid






Cap. 1, Cap. 2, Cap. 3, Cap. 4, Cap. 5, Cap. 6, Cap. 7, Cap. 8, Cap. 9, Cap. 10, Cap. 11, Cap. 12, Cap. 13, Cap. 14, Cap. 15, Cap. 16, Cap. 17, Cap. 18, Cap. 19, Cap. 20, Cap. 21, Cap. 22, Cap. 23, Cap. 24, Cap. 25, Cap. 26, Cap. 27, Cap. 28, Cap. 29, Cap. 30, Cap. 31, Cap. 32, Cap. 33, Cap. 34, Cap. 35, Cap. 36, Cap. 37, Cap. 38, Cap. 39, Cap. 40, Cap. 41, Cap. 42, Cap. 43 , Cap. 44, Cap. 45, Cap. 46, Cap. 47, Cap. 48, Cap. 49, Cap. 50, Cap. 51, Cap. 52, Cap. 53, Cap. 54




dod-participarea noastra in concurs



Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pooh spune:

Alinamoro,ma bucur ca a ajuns coletul si ca va place!Pooh,mami de Timea(15.06.05) si Balázs(09.07.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pooh spune:

Rhyanna,n-aveti incotro,trebuie sa cumparati echipament skiCe-mi plac buburuzele.....Pooh,mami de Timea(15.06.05) si Balázs(09.07.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sabina.p spune:

claudia.andrici
Eu am vreo 2 perechi de ghetute de la Alexia care i-au ramas micute ,o pereche mica(sunt cam terfelite ..dar sa ii tina glezna e ok .. ) ..si una de anul trecut sunt aproape noi ca Alexia a fost mai mult in gips .. dar cred ca ii sunt maricele .Cam ce numar poarta micuta ?
Oricum maine le masor pe tapa si iti spun exact.Dar eventual ..eu ti le trimit dar ar trebui aratate si la medicul care le-a recomandat deoarece fiecare pereche de ghetute sunt facute pentru anumite probleme .
Va pupam



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

gagici,ajunseram si noi acasa acum vreo 2 ore,si cand am cazut cat am de recuperat m-am apucat cu lesin,dar am facut furori cu fusta de la mihaela

brotacul tero-sectoristMIRUNICA TERORICA



BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui cris_82

gagici,ajunseram si noi acasa acum vreo 2 ore,si cand am cazut cat am de recuperat m-am apucat cu lesin,dar am facut furori cu fusta de la mihaela








MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...


CLIPE DE VARA-mih1 si mih2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Am platit azi 30 lei in contul lui David pentru produsele cumparate de la Ducky:
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=8508
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=8394
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=7756

Ledi, te rog sa confirmi cand intra banii (i-am pus in contul ING).



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matilda33 spune:

Lauraaaaa, mii de multumiri!!!!Bonusurile de la tine sunt f frumoase, si utile!

Sar-mana mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Mamaaaaaaaaaa, ce logoree aveti, m-a prins 12 noaptea tot citind si citind si citind, parca sunt legata de scaun.
Ellax si Rhyanna, radeti voi, radeti, dar sa vedeti ce-o sa ma-mbogatesc eu cu elefantoii, ehehe! In ce colt trebuie pusi, stie cineva, sa nu dea ghinionul peste mine daca-i pun gresit!
Ledi, multumesc pt. confirmare, ce bine ca nu mai trebuie sa scanez chitantele.
Sabina, Diana, Alexia si Alex, un week-end frumos va doresc!
Gata, la culcare cu mine.
Si inca n-am apucat sa ma uit la noutati...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Ca tot imi spune DC-ul 'buna dimineata', dau eu cafea azi, neagra, tare si fara poza



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns twinwings spune:

vreau si eu cofeeeeeeeeee.
kid am castigat raiatii...de abia astept sa o imbrac pe Paula cu ei.azi sau luni achit in contul lui Raulica.
neatza fetele somnoroase.

Mergi la inceput