Bazar Umanitar ***55***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

vreau si eu o cafeaaaaaaaaaa

brotacul tero-sectoristMIRUNICA TERORICA



BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns twinwings spune:

fetelor .caut de ceva vreme pantalonasi 3/4 grosuti pt 2-3 ani.ceva sa poata purta la cizmulite.am cautat peste tot...magazine,bazar,picasa.okazii.ro...nik.
daca cineva ma poate ajuta cu o idee v as multumi in genunchi.
oare nu sunt pt.fetite asa mici????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

[quote]citat din mesajul lui miflore

Mamaaaaaaaaaa, ce logoree aveti, m-a prins 12 noaptea tot citind si citind si citind, parca sunt legata de scaun.
Ellax si Rhyanna, radeti voi, radeti, dar sa vedeti ce-o sa ma-mbogatesc eu cu elefantoii, ehehe! In ce colt trebuie pusi, stie cineva, sa nu dea ghinionul peste mine daca-i pun gresit!
Ledi, multumesc pt. confirmare, ce bine ca nu mai trebuie sa scanez chitantele.
Sabina, Diana, Alexia si Alex, un week-end frumos va doresc!
Gata, la culcare cu mine.
Si inca n-am apucat sa ma uit la noutati...



Am eu o treaba cu elefantii, am o gramada! Trebuie pusi cu fundul spre usa. Si musai sa aiba trompa ridicata!

Sunt foarte frumoase buburuzele, multumim!

Vin si eu cu o dorinta: o salopeta de fas/ski pentru 6 ani - 120 cm, are cineva de pus? Sa nu fie roz/mov, in rest poate fi orice culoare!



Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

BazarGeneral

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

'neatzaaa!!!

desi am avut o noapte tare grea in care a mancat stefan de parca vine foamea dimineata pe la 6 a inceput sa ninga ca in povesti cu fulgi maaari iar acum 10 min cand s-a trezit david l-am dus la geam sa vada ca este zapada...copacii sunt albi albi ,totul e alb in jur e asa de frumos david radea nu mai putea de bucurie ca iesim cu saniuta
am facut si cateva poze nu stiu cat de bine au iesit le pun mai tarziu

o zi frumoasa sa aveti!!

ps eu nu dau cafele ca nu beauasa ca va servesc cu apa platasau hai maxim cu un lapte caldut cu miere



Mami si 2 printi iubiti: DAVID(24 sept 2008) si STEFAN(24 sept 2010)


HAINUTE 0-4ANI SUPER PRETURI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Si la noi ninge de ceva vreme, mai tare ca ieri. Sa vedem cat va tine. Normal ca suntem si noi programati pentru iesit afara, daca ar fi dupa Stefan ar iesi de pe acum...

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

BazarGeneral

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

cristinadavid al meu vroia sa iasa pe geam direct in pijamalenici lapte nu=i mai trebuie vrea afara si atat...tipa la taica-su care doarme "taticule,ci faci?dormi?tezeshe!!!"



Mami si 2 printi iubiti: DAVID(24 sept 2008) si STEFAN(24 sept 2010)


HAINUTE 0-4ANI SUPER PRETURI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

mai, voi nu sunteti zdravene! auzi tu, sa stea pana la 1 noaptea sa citeasca pe DC...la ora aia ma intorsesem de 2 ori in pat si sforaiam de sarea camesa pe mine.

iau si eu o cafea. numai asa de oftica. la noi nu ninge si e urat ca talpa iadului, mihaita nu vrea decat in brate si e morocanos si marait si nu-mi place in we ca nu e multa lume pe aici.


Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
AlexsiMihai
AlexsiMihai
www.dianalaura.wblog.ro
veniti ALBUMUL MEU
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
am nevoie de voturi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui madyrizi

mai, voi nu sunteti zdravene! auzi tu, sa stea pana la 1 noaptea sa citeasca pe DC...la ora aia ma intorsesem de 2 ori in pat si sforaiam de sarea camesa pe mine.




eu am stat pana la 2!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...


CLIPE DE VARA-mih1 si mih2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Mady, uite, , este lume pe aici, cred ca fetele inca dorm, sau au plecat deja la facut bulgari.
Ce preferi, o cafea, un ness, un capucino sau poate un lapte cu cacao - ca tot am facut pentru Stefan.

Uf, copilul asta a meu tot vrea la calculator, tot ma zoreste sa plec la bucatarie , sa se joace si el "macar 10 minute". Nu mai stiu cum sa-l temperez cu calculatorul asta... Daca a vazut ca e prea dimineata de iesit afara, macar un joc sa joace.

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

BazarGeneral

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pooh spune:

Neata!!!Vin si eu la o cafeaLa noi nu mai e za[pada,a plouatPlec cu fica mea la un bazar de Advent,iupiiiiii,de abia asteptMiros de turta dulce,colinzi,decoratiuni de craciun,jucarii,cartiPooh,mami de Timea(15.06.05) si Balázs(09.07.09)

Mergi la inceput