Bazar Umanitar***59***

Bazar Umanitar***59*** | Autor: mihaela77O

Link direct la acest mesaj



NOUL BAZAR IL GASITI AICI

Cazurile umanitare

Regulamentul

Lista neagra

Lista de dorinte

Ce dorim de la site...

Rapoarte

Moderatori site bazar: ADMIN, anda08 si Laura25

In cazul in care doriti sa donati produse(in stare buna sau foarte buna) pentru bazar, insa nu va puteti ocupa de distribuirea lor, va rugam sa luati legatura cu una din persoanele dispuse sa preia produse, in functie de cazul pentru care doriti sa le donati.

LISTA CU PERSOANELE DISPUSE SA PREIA PRODUSE:

pentru Alexia: sabina.p

pentru Alexandru Halapeti: dianaalex

pentru Bogdan: Dodo-pui

pentru David: Leditia

pentru Ema: mari_paun

pentru Ionela: mikaeela

pentru Mihai: Mihaela77O

pentru Robi: Laura25

pentru Marius Andrei: ancadragoman

pentru Raul:claudia.andrici



pentru toate cazurile/ distribuitorul alege: ducky, kid






Cap. 1, Cap. 2, Cap. 3, Cap. 4, Cap. 5, Cap. 6, Cap. 7, Cap. 8, Cap. 9, Cap. 10, Cap. 11, Cap. 12, Cap. 13, Cap. 14, Cap. 15, Cap. 16, Cap. 17, Cap. 18, Cap. 19, Cap. 20, Cap. 21, Cap. 22, Cap. 23, Cap. 24, Cap. 25, Cap. 26, Cap. 27, Cap. 28, Cap. 29, Cap. 30, Cap. 31, Cap. 32, Cap. 33, Cap. 34, Cap. 35, Cap. 36, Cap. 37, Cap. 38, Cap. 39, Cap. 40, Cap. 41, Cap. 42, Cap. 43 , Cap. 44, Cap. 45, Cap. 46, Cap. 47, Cap. 48, Cap. 49, Cap. 50, Cap. 51, Cap. 52, Cap. 53, Cap. 54, Cap. 55,Cap. 56, Cap. 57,Cap.58


MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...





Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

si ca sa vedeti ca sunt fata bun,va las si ,aburinda!



MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

miha multam de cafelutachiar am nevoie ca m-a terminat asta mica

tot o mica terorista am ramas




BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EllaX spune:

Buna dimineata!

Dodo, multumim de cafea! S-a racit, de azi-noapte, dar am pus si-am incalzit-o eu putin.

Eu v-am citit rapid, in fiecare zi. Am inceput examenele la master si inca mai facem cursuri. De azi de la 16 pana duminica la 18 tot pe la scoala o sa fiu, cu mici pauze de dormit acasa - asta supliment la cursurile obisnuite, care se tin de luni pana vineri.

Si pe la bazarel m-am mai plimbat un pic, dar n-am insistat, sa nu-mi para rau. E musai sa ma abtin de la cumparaturi nenecesare, pana ne revenim. As mai avea cate ceva de pus la bazar, dar o voi face dupa sesiune. diannaalex, saptamana viitoare iti trimit colet, stii tu cu ce.

Am votat ce-am prins pe la concursul klorane - cu 5 pe cine am stiut, cu 4 pe cine n-am stiut si mi-a placut, dar nu mi-au mai ajuns stelele (anca ).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui EllaX


Dodo, multumim de cafea! S-a racit, de azi-noapte, dar am pus si-am incalzit-o eu putin.

cafeaua reincalzita de tine e data de Mihaela

a mea acum apare


O vinere frumoasa va doresc!




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue_rain spune:

Buna dimineata,

Ce bine miroase cafeaua voastra! Eu aduc chec :)

Am intrat pe capitolul anterior si am vazut ca intreba ancadragoman daca are cineva o scoica pentru masina. Am eu una, numai ca e la tara,posibil sa dureze o saptamana pana o pot aduce sa-i fac poze si sa o pun pe bazar.

Daca nu mai intru intre timp, ma puteti trage de maneca pe pm sau cel mai bine pe ymessenger - sunt mai multe fete ( alexandrina, ma gaseste intotdeauna ) care au id-ul meu aici, si pot sa il dea prin PM.


tzontzo manager
my life will never be the same, neither my ass..
George Oliver
poze
poze Tzontzo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pooh spune:

Neata!!Multumesc pentru cafea,e binevenita!Am si eu o scoica de pus la bazar,insa tot la tara e,ar dura 1-2 saptamani s-o pot pune la bazar.....daca o vrea cineva,sa ma anunte,ca poate uit de eaPooh,mami de Timea(15.06.05) si Balázs(09.07.09)www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=8" target="_blank"> VOTATI po.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandrina spune:

blue_rain, retinut, te trag eu de maneca.

Vad ca, aproape fara exceptie, tuturor le greu si imposibil zilele acestea. Nu cred ca va devine mai usor, dar pot sa zic ca si fiul meu explodeaza din orice de vreo 3 zile asa.
Musai sa apara doar raze de soare de-acum.

claudia, ar castiga emisiunea un spectator in plus, ca n-am mai vizionat-o de la prima editie . Doamne ajuta!

Eu ma intorc la administrative si propun asa:

1. toate responsabilele primesc acces la casuta postala
2. mailul se trimite simultan si la adresa responsabilului (ca sa stie ca are mail la bazargeneral, sa nu trebuiasca sa verifice mereu), iar
3. toate confirmarile se fac de la bazargeneral
- cele fara chitanta (dar cu datele de identificare a tranzactiei) doar de catre responsabil
- cele cu chitanta si de catre organizatoare


Ca sa nu mai cautam si noi si responsabilele prin subiect pe unde s-a cerut vreo confirmare. In mail lista de "ToDo" e intotdeauna clara.

Schimb eu regulamentul si atrag atentia peste tot pe unde trebuie, invat si responsabilele ce si cum cu mailul general dar intai sa vedem daca-i bine si daca sunteti de acord.

Va rog, exprimati-va ideile referitor la fiecare punct in parte.

Edit, adaug si:

4. Cand e de confirmat doar pentru produse de la responsabil, e ok sa se trimita mail doar la responsabil (asta pentru cunoscatori, ca nu toata lumea stie cine e mama copilului special si ca de fapt chiar de la ea a licitat)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Viovio spune:

Buna dimineata si...la multi ani ...pe 2011!
Eu sunt o agitata si la inceput de an imi iau intotdeauna 5 zile in care lenevesc fara sa-mi bat capul cu nimic.Anul asta am profitat de ocazie si am decis ca cele 5 zile sa fie...15.
Asa ca acum in casa e ca la nebuni,am o caruta de mailuri necitite,2 rapoarte de facut dar eu sunt....calma,cu o saptamana de dieta la activ si multe planuri pentru anul asta.
Imi mai lipseste o agenda pe 2011(datata)...si incep anul in forta.
Recunosc ca v-am citit pe sarite,dar la sfarsitul capitolului trecut am vazut cateva fete suparate si pentru ele ,mult curaj si sa va dea DD zile cat mai bune.


Claudia daca poti sa-mi confirmi si mie 20 lei..ca nu-mi merge aparatul foto si n-am cum sa pun chitanta.Iar o parte din banuti sunt o plata intarziata mult.Am platit pe 12.01.

Violeta, mami de printesa CRISTIANA BIANCA si MIHAI BOGDAN


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

'Neatza, multumesc si eu de cafea, vad ca am avut de unde alege .
Simonapro, ma bucur mult ca v-au placut produsele - m-am gandit sa trimit ceva si pentru cei mici .
Sper ca au ajuns coletele si la ursuleata si boticelina.
Am in plan sa merg eu azi la Carrefour, o sa ma uit dupa pijama rosie din fleece cu Micky Mouse, sper ca am inteles bine. O sa iau una de 36 luni ( sau mai mare de 2 ani ), daca gasesc.

Fetelor, imi pare rau ca treceti printr-o perioada grea. Cica pana pe 19 ianuarie e nu stiu ce configuratie astrologica mai proasta, si de aceea nici nu e binbe sa se ia vreo hotarare importanta zilele acestea. Haideti ca vor veni si vremuri mai bune !

Luy, mamica de Maria Teodora ( 25 aug 2007 ) si Irina Alexandra ( 21 sept 2010 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

buna dimi
miha, dodo pt cafeluta
stau cu in bratre si tst, Ema asteapta sa vina fata pt a incepe lectiile...
maine plecam la Amara, la buni, sa ne relaxam...ne intoarcem duminica.
O prietena imi va face curat in casa, mai schimbam decorul...poate ies din depresia asta
va pup

Mergi la inceput