Bazar Umanitar***59***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata dragi mamici
Sper ca azi sa aveti o zi mai buna, o mare imbratisare de la oradence pt voi toate

Anca, sarut mana pt asa o donatie superba ca puzzle-ul, am pus 15 ron acum online.
Boticelina,

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"


*** Concursul KloraneBaby *** www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic bebe - klorane baby&page=6" target="_blank">mam.jpg ***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada_coman spune:

Buna dimineata!!!

Si eu dupa miros de cafea!

Bravo, Mari, sa va fie de bine minivacanta si sa va relaxati! Cred ca asta ar trebui sa facem toate, ca ma uit la mine in casa si ma ia groaza la cum arata...

Alexandrina sa raspund si eu celor 4 puncte:

1. E f bine pt toata lumea ca respunsabilele de caz sa aiba acces la mail-ul general;
2. Aici daca avem acces la adresele de mail al respomsabillelor, e f simplu;
3. De acord;
4. De acord.

O zi usoara tuturor! Eu ma apuc de treaba, ca maine avem musafiri.

Mamica de Daria-Ioana 15.08.2007 si Karina-Nicole 29.12.2008

Daria
Karina

POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8352f415656e1fa1594ae5&source=category&category_id=12" target="_blank">FILMUL NOSTRU

Un vot, va rugam ad.jpg www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic bebe - klorane baby&page=0" target="_blank"> Daria chic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boticelina spune:

Buna dimineata fetele iubitele.

Le imbratisez cu drag pe mamicile care simt ca-s la capatul puterilor, si eu sunt convinsa ca-i vreo conjunctura astrala de vina pt ca si eu sunt cam bleaga in ultima vreme...

Daria cum as fi putut sa-ti suflu bichonul, nu pot fi chiar asa purcelescu, m-am gandit cum ar fi sa puna cineva un puzzle cu pisici la bazar si altcineva sa ni-l sufle

Alexandrina si eu sunt de acord cu propunerea ta. si imi doresc sa fi avut si eu o minte asa analitica [,] ca a ta, pfuaaai nene..., io cred ca tu esti scriitor tehnic, asa-i? sau ceva gen quality control?

Si am si io o mare rugaminte: are cineva de oferit (umanitar sau neumanitar) un aparat foto digital functional, pana in 80 de lei? Vreau sa iau pt fata pt gradi, deci nu trebuie sa fie ultimul ragnet, dar sa faca poze ceva mai bune decat telefoanele educatoarelor ca acum daca au ceva evenimente le duc aparatul meu si stau nene cu asa o frica sa nu mi-l piarda sau sa se buleasca...



Monica si Nancy, 04.07.2008
"If you are unware of your choices, then you have none"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia.andrici spune:

confirm 20 lei de la viovio
multumim frumos


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Eu vin numai la cafea perfuzabila,cofeina pura..din astea,ca nici mama cafelei la ibric nu ma mai ajuta.
Sa incep.Alexandrina,io-s de acord cu ce se hotaraste,desi recunosc ca mi-ar fi fost mai simplu pe PM sau in mailul meu ca pana acum.Insa,asa am putea sa evitam situatiile in care eu confirm o factura dupa care mai primesc si nu stiu cate mailuri de la voi cu aceeasi chestie si asta mi se pare timp pierdut de catre voi,desi mereu am explicat tuturor ca ori una,ori alta se face si nicidecum ambele,ca pierd si eu timp sa ma uit la fiecare produs in parte,sa vad dk cumva am omis sa-l bifez de primesc mail si voi.
Sunt capiata de cap,nedormita,imi pocneste capul de dureri,ceva de groaza,asa ca sper sa fi scris coerent.Daca intampin probleme,stiu unde sa te gasesc sa ma ajuti.

Azi pleaca,au plecat colete catre;
Stefana
madyrizi,cu toate produsele
carmina cu tot cu costumasul castigat de Alina.
laura cu lora
ada-coman.

Si vreau sa le doresc mamicilor incercate in perioada asta,ce-mi doresc si mie,putere,liniste , odihna si sanatate multa.

POZE CU NOI
de David Christian

Speranta si incredere pentru David
Poti ajuta si tu!Bazar umanitar pt David si alti copilasi speciali!.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

Citat:
citat din mesajul lui boticelina

Buna dimineata fetele iubitele.
Si am si io o mare rugaminte: are cineva de oferit (umanitar sau neumanitar) un aparat foto digital functional, pana in 80 de lei? Vreau sa iau pt fata pt gradi, deci nu trebuie sa fie ultimul ragnet, dar sa faca poze ceva mai bune decat telefoanele educatoarelor ca acum daca au ceva evenimente le duc aparatul meu si stau nene cu asa o frica sa nu mi-l piarda sau sa se buleasca...



Monica si Nancy, 04.07.2008
"If you are unware of your choices, then you have none"


am eu un aparat digi de la Sony, 2.0 megapixelsare si card de 16.mb , cablu descarcare insa are nevoie de acumulatori. pun poza l-am folosit mult pt Ema, acum am primit unul nou pt Petru.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:


boticelina iata si produsul
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=14383

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns koko_1 spune:

Buna, am achitat astazi in contul lui Robi 40 lei, am trimis copie dupa chitanta pe mail. Produsele sunt:
1. http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=14139 -7 lei
2. http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=14138 -7 lei
3. http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=14137 -7 lei
4. http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=14136 -7lei
5. http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=14133 - 10lei

O zi superba va doresc!

----------------------------------------------------------------------
mami de Cezar - 22 aprilie 2009 si 30+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandrina spune:

Citat:
citat din mesajul lui Leditia

Eu vin numai la cafea perfuzabila,cofeina pura..din astea,ca nici mama cafelei la ibric nu ma mai ajuta.
Sa incep.Alexandrina,io-s de acord cu ce se hotaraste,desi recunosc ca mi-ar fi fost mai simplu pe PM sau in mailul meu ca pana acum.Insa,asa am putea sa evitam situatiile in care eu confirm o factura dupa care mai primesc si nu stiu cate mailuri de la voi cu aceeasi chestie si asta mi se pare timp pierdut de catre voi,desi mereu am explicat tuturor ca ori una,ori alta se face si nicidecum ambele,ca pierd si eu timp sa ma uit la fiecare produs in parte,sa vad dk cumva am omis sa-l bifez de primesc mail si voi.
Sunt capiata de cap,nedormita,imi pocneste capul de dureri,ceva de groaza,asa ca sper sa fi scris coerent.Daca intampin probleme,stiu unde sa te gasesc sa ma ajuti.

Da, asteptam raspunsul tau.
Teoretic, daca o sa faca lumea asa, o sa primesti mailul si la tine, insa va trebui sa-i raspunzi de la bazargeneral.
Eu zic ca va fi un flux mai rapid si mai clar.

Daca vine un mail cu chitanta pentru David si produse licitate doar de la Ledi, o sa-l las acolo sa-l bifezi tu, decat sa-ti trimit 10 mailuri de confirmare, de exemplu.
Dar daca vine cu chitanta pentru David si plateste produse de la terti, il prelucrez si, chiar daca vine si la tine, ai toata situatia platilor (care pentru ce, si restul donatii pur si simplu).

Sunt mai multe implicatii, dar o sa le scriu cumva mai atotcuprinzator undeva...
Dregem de toate saptamana viitoare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia.andrici spune:

am pus azi colet pt ada coman te rog sa ma anunti cand primesti .
multumim

Mergi la inceput