Pepenasi de iulie-august 2008 - (144 )

Pepenasi de iulie-august 2008 - (144 ) | Autor: iul-aug2008

Link direct la acest mesaj

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flo1980 spune:







cu 2 baieti: un fulguletz si un pepenash!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flo1980 spune:



Matei de locca


Monalac, Ninag





cu 2 baieti: un fulguletz si un pepenash!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flo1980 spune:

Pica e Sf. Cruce, e sarbatoare!

Am inceput gradinitzaaaaa!

Azi numai socializare, de maine intram in paine






cu 2 baieti: un fulguletz si un pepenash!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iul-aug2008 spune:


Am sters lista mare cu pepenasi asa cum s-a hotarat . Lista o gasiti la link-ul "pepenasi" din primul mesaj.

Mada de Irl

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcoca spune:

Mona, sa fii fericita si iubite alaturi de cei dragi! LA MULTI ANI!!!!


Vicky si Printzesone


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gallyb spune:

PICA vad ca ti-a raspuns deja Flo.

Azi am facut o descoperire: Eu cu Didi suntem vecine. Ne-am intalnit intamplator astazi.

FLO mult succes lui Alex la gradinita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Salutix,

Arata frumu asa, fara mega lista pe toata pagina!

La multi ani, Mona! Sa fii sanatoasa, fericita si implinita alaturi de C & C - omorile tale!

La multi ani, Nina si numaaai bine! Si poate mai vii si pe la noi!

Citit discutii, placut discutii, retinut 0. Vazut Natalia frumusica, dulcica si blonduta cu familia-i draguta si vazut Nancy cu cea mai tare freza, ochi bestiali, pulpane rontaibile si chilotei de fetita mare !(Moniq, zici si aici cum ati reusit?)

Si mie mi-e dor de fetele disparute dar sper sa revina! Ah...succes mamicilor care vor sa intarce puiutii si sanatate multa tuturor celor care au nevoie.

Noi suntem bine, sanatosi si voiosi (si foarte putin coerenti, vad).

Pupinshtain, o zi si o saptamana megasuperextra dementiale!


Mamica unui MIRACOL
Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana81 spune:

Buna ziua!!
Am terminat si noi plimbarica si acum somn.
LA MULTI ANI MONA, Sa FII FERICITA!!!
DIA Clara are carti cu animale de cand s-a nascut si tot aratandu-le si plus ca mai am si pe pereti diverse a invatzat si acum umbla cu cartea in casa dupa noi sa-i aratam si sa-i spunem cate ceva despre fiecare animal.Eu zic ca depinde de copil nu cred ca este musai sa aiba rabdare si sa fie atrasa de carticele ..are tot timpul sa le descopere. sa faca ca toate animalele sau sa le stie pe fiecare nu este un etalon al istetimii...parerea mea
Struluta felicitari pentru mers
Sa va spun povestea unei mamici din parc...are o fetitza de 1 an si 10 luni care din pacate s-a nascut cu probleme mari auditive, au strans cu greu 22 mii de euro pt transplant, sunt niste oameni minunati, la inceputul lui noiembrie vor merge in Bucuresti pentru interventie si vor sta mult in spital, nu au pe nimeni in Bucuresti iar eu ma gandeam ca aici pe forum sunt multe mamici sufletiste poate ca atunci cand ajung acolo ve-ti putea ajuta macar cu o vorba buna de incurajare, sustinere.Nu financiar, ca in momentele alea nu asta conteaza si partea asta au rezolvat-o deja.Eu nici sa-mi inchipui nu pot ..prin ce trebuie sa treaca.Off..dar va tin la curent, daca nu va deranjeaza!!!Pe mine m-a impresionat mult povestea lor
Diana eu ii dau Clarei Nan junior dar nu am avut probleme, poate nu-i prieste si atunci ar trebui schimbat.
Fug sa fac o supitza

MAMI de CLARA ANDREEA

06.08.08

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kamelya spune:

MONA

Sa ai parte numai de impliniri alaturi de cei dragi!

NinaG


Simona felicitari lui Bogdanel ptr primii pasi facuti singurel

Diana eu de 2 zile i-am schimbat Dariei laptele cu Nestle junior si pana acum vad ca nu a avut dureri de burtica dar intradevar face scaunele mai moi

_

buburuza mea


de Daria Ecaterina 14.07.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_filipas spune:

Salut fetele!

LA MULTI ANI MONA!! SA FII FERICITA SI IMPLINITA ALATURI DE PUII TAI SI DE FAMILIE!!

MULTT SUCCES IN NOUL AN SCOLAR TUTUROR SCOLARILOR NOSTRII!!

Dana mersi de raspuns.

Totusi, daca ati citit intrebarea, si aveti vreo parere, metoda, pliiiz, mai raspundeti!

Struluta felicitari pt. mers!

Fug ca urla, si la ora asta inca nu vrea la nani!!!


Dia, mami de Miruna (15.07.2008)

Mergi la inceput