"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bysko spune:

Eu cred ca toti au venit k sa fie vazuti de o tara intreaga...Nu cred ca de fapt au venit sa se casatoreasca.Si bineinteles pentru bani, orice ar spune ei.
Eu am vazut varianta turceasca si dadeau mult mai mult din casa, fara sa faca atatea montaje...

Busra(22.08) este sufletzelul nostru!http://www.totsites.com/tot/busra
www.dropshots.com/Bysko

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

eu am vazut varianta de la italieni. e cu totul altceva!

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaRusu spune:

quote:
Originally posted by elisa_75

Buna fetelor
Vad ca la NPM a inceput mamele sa fie rasism
Vedati ca si cum Razvan si Maria find evrei multii nu stiu ce inseamna a fi evreu acum deabea imi dau seama de ce,cei 2 fac fata presiunilor si de ce Razvan la virsta lui face asa mari afaceri
eu una am lucrat cu Evrei sunt niste oameni deosebiti nu fac o afacere daca nu cistiga macar dublu judeca foarte bine lucrurile pina ea htariri si lucrul acesta il vad si la Razvan
Asi fi bucuroasa daca monica o sa se razgindeasca pina la urma la hotarirea care a luato si eu zic ca nu va regreta iar daca nu eu cred ca dupa ce va esi din casa o sa aiba multe care il va dori pe Razvan in privinta Mariei vreau sa va spun ceva soacrele Evreuce nu au voie sa se amestece deloc intre cei 2 dupa casatorie dar pina a se casatori soacra trebuie neaparat sa o placa pe nora pentru a primi binecuvintarea si acum imi dau seama pentru reactile care le-a avut la adresa lui Georget si Lacrima in privinta avortului
numai bine


sunt evrei? habar n-am avut.....
Faza e ca mie nu-mi place la amandoi ca invart lucrurile cum vor ei - nu zic ca-s restul mai buni, pt toti au defecte.
Insa la ei doi, tocmai pt ca mi-au placut la inceput, ma deranjeaza ca sunt ff inteligenti si totusi perfizi.
Parerea mea, no offence

Oana Rusu - mamica de Paul-Victor,
din 21 iunie 2006
Cresc maaareeee: 7 luni 8 luni 9-10 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

Daca au emigrat in '90 in Israel , inseamna ca sunt evrei?????daca va aduceti minte in noaptea de inviere au mers cu totii la biserica ortodoxa, iar Maria si fiul ei Razvan si-au facut cruce ca ortodocsi.
Azi ce s-a mai intimplat??

Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

eu am fost plecata ieri ,dar am inregistrat emisiunea. de abia astept sa vad pe cine au chemat Razvan si Cristi.

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Dana , pe cine au chemat? Ca nici eu nu am vazut emisiunea ieri.
Eu abia astept sa vad cine iese in seara asta.Voi cine credeti ca va iesi?

Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

Cata ai aflat pe cine a chemat Razvan si Cristi? Eu nu vad emisiunea din seara asta asa ca te rog sa scrii pe cine au scos din casa.
Mersi,


Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

Cristi si Razvan au chemat-o pe Monica.Cu Razvan a discutat despre el si mama lui.Cristi i-a spus ca azi ea sa o propuna ptr eliminare pe mama lui, dar Monica l-a sfatuit sa mai ramina in casa si sa faca sarcinile impreuna

Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstroie spune:

Am citit pe un forum despre Nora pt mama ca nu au eliminat pe nimeni ca a scris in nu stiu ce ziar ca in seara asta toti cei 11 concurenti sunt dusi la concertul Gloriei Gaynor (parca asa o cheama). Emisiunea cu eliminarile e inregistrata joia si transmisa la TV sambata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstroie spune:

A iesit Cristi, imi pare rau.

Mergi la inceput