"Nora pentru mama"

"Nora pentru mama" | Autor: lulu_boches

Link direct la acest mesaj

Urmariti?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

Sincer? Da. Desi nu cred intr-o asemenea emisiune. Este prea de tot sa-ti cauti jumatatea pe baza parerii soacrelor Sau tu, baiat la nici 25 de ani, sa vrei sa te insori cu una care este mai mult pe placul mamei... Plus neintelegerile... deja fiecare isi cam da arama pe fata si se

De ce urmaresc? Din acelasi considerent pt care ne uitam la alte emisiuni gen reality-show: nevoia de circ si ca uite! la altii este mai rau!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamea spune:

urmaream, dar de cind m-am inscris in acest forum, prefer sa stau aici, de fapt nu stiu cind trece timpul, si cind imi aduc aminte de emisiune, ea, emisiunea deja s-a terminat

Mamica de printesa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

Dupa ce vor ramine in joc cele 5 cupluri, ce se va intimpla?Le vor trimite pe mame acasa si cuplurile isi vor face de cap???????
Liana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crista-s spune:

Poate ca mamele vor "superviza" prestatia nurorilor.. mai cheama si o vecina/ prietena isi fac si o cafea nu pot sa cred ca o asemenea emisiune exista si asta numai ca sa " se dea unii cu televizorul"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mira_m spune:

E execrabila!

Don't talk unless you can improve the silence!
Mami
&minunea mea ( mai 2004)
Am t'ei ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

Din aceasta saptamina au un nr de tel la care se poate suna cind emisiunea este in direct si cred ca sunt destul de multe persoane care urmaresc emisiunea.
Am postat subiectul gindindu-ma ca si cei /cele de pe acest forum urmaresc emisiunea si putem "comenta".....
Liana&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

eu urmaresc emisiunea si imi place.
chiar acum ma uit. Razvan a chemat-o pe Lacramioara in casa baietilor.

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

La ce ora si pe ce post se difuzeaza?? Sa ma uit si io din curiozitate... cine stie, poate-mi place

Liliana& Andra-Maria

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

e un fel de big brother. se difuzeaza pe Kanal D de luni pana vineri pe la 13.30 si sambata seara de la 20.
se e reluare noaptea pe la 23 sau 24 nu stiu sigur.

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elisa_75 spune:

Buna
Urmaresc si eu emisiunea de la inceput
Nu imi place ca soacra Mariea e o femee falsa ca si fiusu Ana-Maria e o dulce a intrat intr-o mina de vipera si sa creat tot scandalu,imi pare rau pt ea putea sa o aleaga un alt baiat
Razvan era tare indragostit si striga ca disperatu ca o vrea si deodata a plecat indragosteala e un foarte mare schimbator eri ii spunea Anei ca ori ce ar fi el va fi cu ea si azi surpriza de la inceput am vazut ca e fals una vb cu mamasa si alta vb cu Ana eu cred ca tot scortu a fost mamasa asa vad eu lucrurile poate gresesc
Eri si azi mi sa parut ca Cristi si Lacrimioara joaca teatru si tare nu se stie daca nu ei o sa cistige si Ruxana sa nu ramina pe linga si sa sufere in rest imi place emisiunea
Astept si parerile voastre

Mergi la inceput