"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns capra cu trei iezi spune:

inteleg sa nu va placa una sau alta dintre soacre sau fete, dar pana la urma este un concurs in care nu sunteti implicate personal ca sa folositi cuvinte asa dure ca vipera, femeie falsa, etc.
ref la razvan si ana: ana nu prea a dat semne ca-l place pe razvan, asa ca el nu prea a avut de ales.

capra cu trei iezi cucuieti, si ce cucuieti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elisa_75 spune:

Dar ce ai fi vrut sa se arunce ca Ruxana si sa ramina cu buza umflata fata a vazut ca mamasa nu o place de a facuto ciufulita,ne aranjata,cactus ne peptanat si a birfito in toate felurile
eu cred ca va fi salvata de public mie una imi place de ea eu tot asa asi fi procedat de geaba i-a trimis felurite surprize eu stiu ca ce spui trebuie si sa faci nu numai sa vb nu e un om stabil il dai cum bate vintu
A mai dat o duma Maria ca mai bine se potriveste cu Lacrimioara care eu nu vad ca sar potrivi si nu e prefacuta?este o soacra foarte rea pai da so fi potrivit ca Ana nu o fi stat cu ia la tigara in schimb Lacrima da,dupa mine cum am opservat sa nu fi venit la concurs Cristi sfatuit cu Lacrimioara sa cistige premiu cel mare.Oare cu sarutu din gradina cum o fi fost?Se vede de la o posta ca se iubesc si sa vedeti daca nu o sa fie asa o sa cistige premiu cel mare ca Cristi eri i-a zis lui Ruxana sti ca la urma mireasa trebuie sa il aleaga pe mire Deci?Lacrimioara vad ca tot e in topul Favoritelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capra cu trei iezi spune:

elisa, eu nu am spus ca nu imi place ana, am spus doar ca nu da semne ca i-ar placea de razvan.
despre lacramioara - si eu cred ca mai tine la cristi, dar despre cristi nu stiu ce sa zic, mie mi s-a parut ca a spus cam vrute si nevrute referitor la relatia lui cu lacramioara. om vedea in seara asta cine o iesi.

capra cu trei iezi cucuieti, si ce cucuieti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elisa_75 spune:

a esit ana imi pare rau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

Trist.A iesit Ana.Am sperat ca va fi salvata de public.Nu prea cred ca va fi ceva intre Lacramioara si Razvan, defapt si el a spus aseara.Totusi cica Ana ar fi povestit cu una din mame cum ca a venit la concurs ptr a demonstra unui tip(pe care ea il iubeste)ca o sa reuseasca sa ajunga sa cistige la casting si in casa isi va gasi si un partener.Acu nu mai stiu...Totusi pe Razvan l-am vazut cu 2 fete-cu mama lui vorbea ceva, cu Ana altceva-.Cit despre Lacrima si Cristi, chiar daca ei sustin ca s-au despartit de un an si jumatate si intre ei nu mai poate fi nimic, eu zic ca nu stii niciodata ce iti e scris(eu dupa o despartire de 2 ani,in care nici nu ne vorbeam, am ajuns sa avem 7 ani de casnicie, fara). Pe Ionut il vad cam smecheras.I-au cam ales pe baieti, mie mi se par de bani gata...Stie cineva, acum ca au ramas 5 "cupluri", ce vor face mai departe??
Liana&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

si eu sunt curioasa ce va fi de acum.
ar fi frumos daca s-ar impaca Lacrima cu Cristi. sunt draguti amandoi. ea nu se potriveste cu Razvan deloc. cel putin asa cred eu.
cat despre Roxana...iac. v-am zis ce cred!

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

Poate acum ca au ramas 5 "cupluri", miine de la 13.30, ne vor spune care sunt regulile concursului pe mai departe.Am inteles ca vor fi eliminate mamele+odraslele lor de catre nurori?Ca pina la urma fetele isi vor alege perechea si va ramine o fata?
Liana&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Am mai urmarit si eu din cand in cand dar am renuntat. E o emisiune comerciala si probabil s-au dus acolo pentru bani. Mi se pare o mare aiureala iar "personajele" in cauza mi se par lipsite de orice simt al ratiunii. "Mamele" sunt ipocrite, "nurorile" lipsite de simtul realitatii iar "ginerii" nu gandesc decat pentru prezent... nemaipunand la socoteala faptul ca stau "dupa fusta mamei". Vai de cuplul astfel format ! Nu le dau nici o sansa !!! In mare ... cea mai mare tampenie la care am putut sa ma uit vreodata !

ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete si poze Iarina1, www.dropshots.com/szaboali_2" target="_blank">2,www.dropshots.com/new.php?userid=237417&cdate=20070120&cimg=7" target="_blank">3,www.dropshots.com/new.php?userid=263931" target="_blank">4
www.dropshots.com/day.php?userid=237417&cdate=20060317&ctime=162032" target="_blank">Am implimit un anisor!!!
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=186e8133ba34a30320abcc&skin_id=0&large" target="_blank">INGERASUL NOSTRU montaj
Povestea nasterii Iarinei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

Pe cine oare vor propune pentru eliminare simbata?Ce "cuplu" se va destrama?
Liana&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Lulu,eu n-am reusit sa ma uit nici ieri ,nici azi.poate apuc sa vad ceva la noapte in reluare.
cred ca Razvan o sa dispara primul din casa.

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







Mergi la inceput