"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bysko spune:

Pe mine ma scoate din sarita Maria! Sa te fereasca D-zeu de o astfel de soacra, care vb cu varful limbii, vrea sa para mare si tare dar e taaaaaaaaaaare acra! Plus ca minte fara nicio rusine- de fapt in mintea ei crede ca are dreptate?!?

Busra(22.08) este sufletzelul nostru!http://www.totsites.com/tot/busra
www.dropshots.com/Bysko

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana.iat spune:

Fetelor, cine a vazut emisiunea de aseara de la 19.15? M-a innebunit Georgeta in emisiunea de acum si sunt f. curioasa. Daca aveti timp nu-mi povestiti si mie, asa, pe scurt?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

nu povesteste nimeni... si eu sunt curioasa....

OanaAlina

http://bd.lilypie.com/NspAp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allisi spune:

eu chiar nu pot sa inteleg cum de toata lumea arunca cu pietre in d-na MARIA,sincer mie mila de ea si asta pt, ca trebuie sa recunoastem ca noi femeile suntem cam slobode la gura si apoi tot noi suntem cele care aruncam cu pietre in ea .nu pot sa spun ca imi place sau nu de dumneaei dar eu spun ca nimeni de acolo nu e mai buna decat ea ,LACRIMA azi mi s-a parut o perfida, o nerecunoscatoare s-a aratat un material in care DRAGOS a chemat-o la culcare ea a spus ca nu merge ,DRAGOS a plecat.cum sa plece lacrima la culcarica cand CRISTI era pe acolo,CRISTI cei drept a cam atatat-o aruncandui apa pe picioare,dumneaei a luat un pahar cu apa si a aruncat pe el ,de acolo a inceput o harjoneala luand-o in brate pe LACRIMA ,vazand materialul o telespectatoare ia reprosat faptul ca se vede clar ca ea mai tine la CRISTI A NEGAT BINENTELES Prefacuta si a negat si faptul ca CRISTI a luat-o in brate .NU NU MA LUAT IN BRATE SPUNEA EA DE PARCA NOI TELESPECTATORI AM FI ORBI.OF DOAMNE MARE E GRADINA DOMNULUI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

quote:
Originally posted by catutza

Fetelor, sunt eu paranoica sau.....sambata am vazut ca nu scria "direct" in stanga.
Astazi am vazut ca vineri a fost ziua bunicii, si au sarbatorit-o.Erau toti acolo in afara de Roxana. Cum asa ?!? Iar sambata dupa ce a plecat Roxana din casa si erau toti in curte Cristi i-a urat bucii LMA.

Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Draga, Cata cred ca doar primele 2 simbete au fost IN DIRECT, restul sunt filmate, ca doar noi nu ne dam seama.....

Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Lidia,Lacramioara si Cristi au fost mult timp impreuna . e normal sa mai fi ramas ceva intre ei. si sa fim seriosi! chiar crezi ca Dragaos o iubeste pe Lacramioara? eu nu cred! si oricum nu se potrivesc absolut deloc. sunt sigura ca nu vor ramane impreuna.
cat despre doamna Maria.......... tu chiar o vezi o viitoare socra minunata? auch! eu zic ca e jale. tre' sa fugi cat te tin picioarele de asa ceva.

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capra cu trei iezi spune:

quote:
Originally posted by diadaniela

chiar crezi ca Dragaos o iubeste pe Lacramioara? eu nu cred!
c
,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana



dragos pe lacramioara poate, dar lacramioara pe dragos nicio iota: l-a facut si prost, i-a zis casa e a mea usa e a ta, si i-a si zis si profita de timpul petrecut in casa ca afara nu ma mai prinzi! deci...







capra cu trei iezi cucuieti, si ce cucuieti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elisa_75 spune:

Buna fetelor
Vad ca la NPM a inceput mamele sa fie rasism
Vedati ca si cum Razvan si Maria find evrei multii nu stiu ce inseamna a fi evreu acum deabea imi dau seama de ce,cei 2 fac fata presiunilor si de ce Razvan la virsta lui face asa mari afaceri
eu una am lucrat cu Evrei sunt niste oameni deosebiti nu fac o afacere daca nu cistiga macar dublu judeca foarte bine lucrurile pina ea htariri si lucrul acesta il vad si la Razvan
Asi fi bucuroasa daca monica o sa se razgindeasca pina la urma la hotarirea care a luato si eu zic ca nu va regreta iar daca nu eu cred ca dupa ce va esi din casa o sa aiba multe care il va dori pe Razvan in privinta Mariei vreau sa va spun ceva soacrele Evreuce nu au voie sa se amestece deloc intre cei 2 dupa casatorie dar pina a se casatori soacra trebuie neaparat sa o placa pe nora pentru a primi binecuvintarea si acum imi dau seama pentru reactile care le-a avut la adresa lui Georget si Lacrima in privinta avortului
numai bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

elisa wow, de unde ai aflat, mey, ca sunt evrei? Te intreb, ca eu nu am urmarit emisiunea regulat. A recunoscut ea? Cu ce ocazie?

Dar n-are importanta religia, deoarece doamna Maria si-a atras multe antipatii cam de la inceputul concursului (mai ales de cand a parat-o pe Ana Maria ca nu se spala pe cap). Insa, situatia e degenerat prea mult. Cred ca deja se exagereaza cu ura impotriva ei, daca s-a ajuns si la amenintari cu datul in judecata, sa fim seriosi, se ia concursul prea in serios. Si ca tot vorbiram de rasism, as zice ca s-a ajuns la... tiganeala

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allisi spune:

diadaniela eu inteleg ca o dragoste nu se spulbera asa din senin dar eu tot timpul am sustinut ca aceasta LACRIMA este o prefacuta se vede asta de la o posta si cand o mai ia lumea la intrebari face pe prosta euuuuuuuu din orce gaseste ea o iesire ,iar relatia cu DRAGOS se vede clar ca e o prefacatorie , cu DRAGOS ea il atata pe CRISTI.POATE I SE MAI FACE POFTA DE EA na-ti vazut-o cum dansa la proba de dans ,de ce si-a ales acel dans?am vazut -o atunci pe roxana si nu prea cred sa-i fi placut ce dans si-a ales ea ,mai trebuia sa-si puna o bara si ...., iar faptul ca pe DRAGOS il tine de fraierica cum o vedeti?e serioasa?chiar ar putea sa-si bata ea joc de mama lui si de dragos?eu zic ca da ,

Mergi la inceput