"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Cand sunt incoltite, toate socrelele isi dau arama pe fata. Toti barfim, la urma urmei. Nu e frumos dar asta e...

35+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

L-am auzit si eu pe Razvan cu invartitul lumii. Saracu', ce caraghios e...Monica pare cam perversa.

35+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Fetelor, sunt eu paranoica sau.....sambata am vazut ca nu scria "direct" in stanga.
Astazi am vazut ca vineri a fost ziua bunicii, si au sarbatorit-o.Erau toti acolo in afara de Roxana. Cum asa ?!? Iar sambata dupa ce a plecat Roxana din casa si erau toti in curte Cristi i-a urat bucii LMA.

Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

eu nu ma asteptam sa iasa roxana.. sunt tare curioasa ce se intampla de acum incolo....

OanaAlina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Catuta,eliminarile se fac joia. sambata nu e in direct . e inregistrare.

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Eram sigura ca nu e in direct!

Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaRusu spune:

quote:
Originally posted by gabi25

Azi nu mai era mult pana la paruiala.....dar am ramas cu buza umflata ....mai sper...poate maine

www.youngnutrition.net/member/tickers/31540/ticker4.png[/img][/url]" target="_blank">Evolutie Daria
Poze
Ne votati?: CONCURS




Oana Rusu - mamica de Paul-Victor,
din 21 iunie 2006
Cresc maaareeee: 7 luni 8 luni 9-10 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaRusu spune:

quote:
Originally posted by catutza

Fetelor, sunt eu paranoica sau.....sambata am vazut ca nu scria "direct" in stanga.
Astazi am vazut ca vineri a fost ziua bunicii, si au sarbatorit-o.Erau toti acolo in afara de Roxana. Cum asa ?!? Iar sambata dupa ce a plecat Roxana din casa si erau toti in curte Cristi i-a urat bucii LMA.

Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)



Si eu am remarcat.... hmmmm
Na, si eu ma credeam la curent cu emisiunea si nu stiu nici macar cand e in direct

Oana Rusu - mamica de Paul-Victor,
din 21 iunie 2006
Cresc maaareeee: 7 luni 8 luni 9-10 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allisi spune:

AZI ma abtin sa comentez ceva deoarece urmarind emisiunea nu prea e ceva de comentat.sunt curioasa finalul care imediat se apropie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

A fost ceva interesant la emisiunea de ieri de la 19.10?
BIne, interesant in limita acestei emisiuni, nu in general.

Lilia si Amelia(26.09.2004)


Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. ( DH)

Mergi la inceput