"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

Nu cred ca Cristi va mai fi cu Lacramioara.Poate cu Monica, ca sa-l "supere" pe Razvan....si pe masa Maria

Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Lulu,sincer? nici eu nu cred!
in postul de mai sus am glumit putin cu Lacrima si Cristi. eu zic ca pt Cristi va fi Monica( pt motivul pe care l-ai scris) sau nimeni.sa vedem ce va face Monica!
Monica pe mine m-a uimit. toata lumea spunea ,ca vai Lacrima e asa si pe dincolo ,dar de fapt ce zace in Monica..........auch!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Hai ca ar fi culmea ca batalia finala sa se dea intre pseudo-cuplurile Monica-Razvan, Lacrima-Dragos (parca Dragos il cheama, nu?)
Oricum, deja nu o mai vad deloc bine pe madam Maria....

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capra cu trei iezi spune:

io-l cuplez pe cristi cu razvan!na, ca la asta nu v-ati gandit!glumeam desigur. si eu astept finalul!

capra cu trei iezi cucuieti, si ce cucuieti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Therra spune:

E destul de rau ca a iesit Roxana,ea si Cristi formau un cuplu frumos.Doamna Maria a lovit la sigur,stia ea ce face dar pretul pe care il plateste este marginalizarea si nu prea cred ca ii este bine.Eu personal nu'l plac extrem de mult pe Razvan,dar imi pare rau ca el plateste pentru tot,desi are si el o mica parte de vina.In ceea ce priveste relatia pe care o incearca cu Monica eu cred ca nu prea are sanse de reusita pentru ca e clar ca Monica nu'l place atat de mult incat sa formeze un cuplu cu el.Cat despre marea a lui Razvan pentru ea cred ca nu exista,poate o atractie da,dar dragoste nu cred

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Ce rea a fost Gabriela... doar pe Maria a amenintat-o ca poate iesi Monica daca nu face nominalizari. Si acum toti o urasc pe Maria.

35+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Ce rea a fost Gabriela... doar pe Maria a amenintat-o ca poate iesi Monica daca nu face nominalizari. Si acum toti o urasc pe Maria.

35+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

voi il vedeti pe Razvan?
eu sunt pe jos de ras! . zici ca suntem la teatru!
si cica el afara are puterea si invarte lumea in jurul lui.
edit: am uitat sa zic de Monica! moama,ce periculoasa e! e jale!

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenpit77 spune:

Fetelor mie mi s-a parut exagerat cum a reactionat Georgeta cand in seara elim i-a spus Monicai:"CE crezi ca pe tine tre iubeste Razvan?.....". Personal nu-mi place Monica pt ca e cam rea la suflet si cam prea pretentioasa, dar G nu avea de ce sa i se adreseze asa.
Parerea mea. Ce ziceti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

eu am inteles ca vb despre Maria nu despre Razvan.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







Mergi la inceput