"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns allisi spune:

ce va face CRISTI ?pai care e regula sa formeze un cuplu nu?mi-e personal cum nu-mi place LACRIMA ma tem ca se vor cupla ei 2 ,aseara mi s-a parut iaras o prefacuta cand ROXANA plangea ,iar ea radia in interiorul ei , asa mi sa parut mie .dar ce sa mai zici poate a avut dreptate domna MARIA cand intr-una din primele emisiuni a declarat ca i se pare ei ca acest joc este aranjat ,adica cristi si lacrima sa castige.si inca ceva cum se face ca ea mereu are cele mai multe voturi cand o gramada de telespectatori nu o voteaza iar ea mereu e cu cele mai multe voturi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_b spune:

Va fi sfisiat de durerea obligatiei de a cistiga acest concurs impreuna cu La"Crima (si pedeapsa)".
Se va tavali pe jos de neputinta acestei ultime alegeri/obligatii. Orice pariu (pe care Cristi l-a facut odata) va fi anulat prin ingaduinta publicului innebunit sa vada o mare dragoste care invinge si prin puterea surisului doamnei Geta incintata ca, in sfirsit, Roxana a plecat plingind, incetind cu aranjamentele ei care-i stricau viata lui Cristian.
Mdeh, o sa spuna lumea, o viata avem si pe aia trebuie sa o traim! Daca ne mai ajuta si premiul cel mare, nimic nu se pierde, totul se transforma.
Cristi si Lacrimioara o sa cistige acest concurs (aranjat).
Pentru fani: puteti desface sampania! Nu e nevoie sa mai asteptati enshpe saptamini. Totul va fi bine, la TV o sa fie o nunta mare de tot, aproape ca va pot deconspira si cine ii face rochie Lacrimioarei.
Enjoy!

Qi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

daniela_b = esti rea.

Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_b spune:

quote:
Originally posted by lulu_boches

daniela_b = esti rea.

Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)



Lulu, poate!
Realitatea, poate = e rea.

Si poate ca bucuria vine din lucruri marunte, dar nici chiar asa!

Io n-am zis despre tine ca esti rea, chiar daca ai fost adesea partinitoare. Respecta-mi parerea si da-mi credibilitate macar precum ti-ai dori sa ti se intimple si tie!



Qi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

daniela_b - Imi pare rau ca te-am suparat.Oricum sunt foarte deacord cu ceea ce ai spus, doar ca ti-am spus ca esti rea ptr ca sunt multi care sunt de partea Lacrimei.

Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Eu sper sa nu se cupleze cu nimeni Cristi acum, daca se intoarce la Lacrima inseamna ca e un om de kko,inseamna ca a mintit-o tot timpul pe Roxana.

Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

imi e mila de Roxana ,dar asta-i viata!
dar ce-o spune oare Monica? cred ca acum e pe Cristi.
oricum frumos ar fi ca Lacrima si Cristi sa faca un cuplu ,sa se casatoreasca si sa vedem si noi o nunta frumoasa.

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

Aseara cind a fost emisiunea si a spus Gabriela ca Roxana va pleca, ma asteptam la o surpriza din partea organizatorilor.Am fost foarte dezamagita.O sa vedem ce va fi in emisiunea de miine de la 13.30, iar de la 19.00, poate va fi invitata Roxana.Cred ca acest concurs va avea un final

Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

quote:
Originallyce-o spune oare Monica? posted by diadaniela

imi e mila de Roxana ,dar asta-i viata!
dar cred ca acum e pe Cristi.
oricum frumos ar fi ca Lacrima si Cristi sa faca un cuplu ,sa se casatoreasca si sa vedem si noi o nunta frumoasa.

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana









La inceputul concursului i-a trimis un mesaj prin Razvan, prin care ii spunea ca ptr el sta in casa.

Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greiere spune:

quote:

dar ce-o spune oare Monica? cred ca acum e pe Cristi.



Asta astept si eu sa vad. Au stiut organizatorii ce fac daca e intradevar totul aranjat, pentru ca acum urmeaza partea interesanta... Monica clar nu e interesata de Razvan dar fata de Cristi si-a exprimat interesul deci nu va sta cu mainile in san acum cand ii e la indemana. Ce va face Cristi... va suspina dupa Roxana cand singur a declarat ca in afara casei nu va simti acelasi lucru pentru ea/ cade in mrejele Monicai care a devenit din ce in ce mai stralucitoare/ nu va pierde ocazia de a o recupera pe `fascinanta` Lacramioara!? Mie imi pare o adevarata telenovela si nu m-ar mira ca la finalul `serialului` sa ni se spuna ca totul a fost un aranjament si ca de fapt mama Maria e o tipa super simpatica si nu o psihopata asa cum pare a fi, etc

Alexandra si mami Elena
sasha - uite ce frumusica`s
colectiadepalarii

Mergi la inceput