"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

, hai ma ca astia au vrut sa ne arate ca nu e aranjat concursul !!!

Mi-a parut rau ca a iesit Cristi din concurs, dar nu vad de ce ar mai fi ramas fara Roxana.

Am vazut ca Lacrima era tare suparata, plangea rau, a spus ceva (dar nu am inteles ce )iar Maria a inceput sa rada.Abia astept emisiunea de luni sa vad ce a spus Lacrima. Si editia de seara sa vadem daca ne spun ce fac Cristi cu Roxana.



Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

quote:
Originally posted by daniela_b

Va fi sfisiat de durerea obligatiei de a cistiga acest concurs impreuna cu La"Crima (si pedeapsa)".
Se va tavali pe jos de neputinta acestei ultime alegeri/obligatii. Orice pariu (pe care Cristi l-a facut odata) va fi anulat prin ingaduinta publicului innebunit sa vada o mare dragoste care invinge si prin puterea surisului doamnei Geta incintata ca, in sfirsit, Roxana a plecat plingind, incetind cu aranjamentele ei care-i stricau viata lui Cristian.
Mdeh, o sa spuna lumea, o viata avem si pe aia trebuie sa o traim! Daca ne mai ajuta si premiul cel mare, nimic nu se pierde, totul se transforma.
Cristi si Lacrimioara o sa cistige acest concurs (aranjat).
Pentru fani: puteti desface sampania! Nu e nevoie sa mai asteptati enshpe saptamini. Totul va fi bine, la TV o sa fie o nunta mare de tot, aproape ca va pot deconspira si cine ii face rochie Lacrimioarei.
Enjoy!

Qi





ca sa vezi!
alt pronostic mai ai?
nu de alta ,dar Cristi tocmai a fost eliminat!

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Lacrima i-a strigat lui Razvan ca nu se va insura nici in zece editii.
jubila Maria sau a fost doar o parere?

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

quote:
Originally posted by diadaniela

quote:
Originally posted by daniela_b

Va fi sfisiat de durerea obligatiei de a cistiga acest concurs impreuna cu La"Crima (si pedeapsa)".
Se va tavali pe jos de neputinta acestei ultime alegeri/obligatii. Orice pariu (pe care Cristi l-a facut odata) va fi anulat prin ingaduinta publicului innebunit sa vada o mare dragoste care invinge si prin puterea surisului doamnei Geta incintata ca, in sfirsit, Roxana a plecat plingind, incetind cu aranjamentele ei care-i stricau viata lui Cristian.
Mdeh, o sa spuna lumea, o viata avem si pe aia trebuie sa o traim! Daca ne mai ajuta si premiul cel mare, nimic nu se pierde, totul se transforma.
Cristi si Lacrimioara o sa cistige acest concurs (aranjat).
Pentru fani: puteti desface sampania! Nu e nevoie sa mai asteptati enshpe saptamini. Totul va fi bine, la TV o sa fie o nunta mare de tot, aproape ca va pot deconspira si cine ii face rochie Lacrimioarei.
Enjoy!

Qi





ca sa vezi!
alt pronostic mai ai?
nu de alta ,dar Cristi tocmai a fost eliminat!

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana











Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Buna seara fetele!
Iaca ma bag si eu in seama!
Tinand cont ca nu cred ca se va casatori careva la sfarsitul editiei(chit ca moderatoarea spunea altfel),eu votez cu ...cu "Bunica bate toba tare-n casa mare"!Se pare ca ea va ramane cu banii,ca ceilalti au ramas cam chei-in schimb ea==>>30000RON-i!
Pt.Bunica-HIP HIP HURA!
Si pentru ca am ramas codasa cu comentarille mie imi place Monica,dar teama mi-e sa nu aleaga tot asa si afara pana impleteste cosita alba.
Lacrima-de cand si-a etalat povestea ei si a lui Cristi in nasul lui Dragos(uite mai ce open mind e noua generatie!) mi-e clar pe cine iubeste(nu stiu daca a fost plan sau nu,drept e ca puteau participa impreuna la concurs-e democratie).Sincer:cine ar fi atat de masochist sa stea atata timp cu un ex la un concurs de gen televizat,indiferent de termenii in care s-au despartit?Ma bucur pentru Roxana,ca o luase rau valu'.Daca nici acum,dupa imaginile difuzate nu s-a trezit,nici dupa afirmatiile trecute ale lui Cristi,cum ca nu este indragostit,nici cele de acum in care spunea-ca e concurs(si o lasase pe mamamn in ceata cu planurile)...parca o sa o vad dupa ce se termina cu publicitatea ca ramane ca Ernest mofluza.
Si cea mai mare greseala a doamnelor a fost ca si-au pus poalele in cap si au "spalat-o" pe doamna Maria.Acum poate alta era situatia...


nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Lacrima i-a "urat" lui Razvan sa nu se insoare nici in 10 ani/10 editii. Incepe sa isi dea arama pe fata. Maria a pufnit in ras cand a auzit-o pt ca nu i-a venit sa creada. Sa vedem ce mare dragoste e intre Roxana si Cristi afara .

36+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annnna35 spune:

Buna, fetele!
Ati auzit barfa cea mai noua?
Monica lucreaza ca hostesse (sau , ma rog , cum s-o fi scriind), la video-chat. Adica fetele care vb cu clientii cu ajutorul web-cam-ului si se afiseaza cat mai "sexoase"...
Am vazut si eu pozele, iar daca sunteti curioase caut linkul din nou.
Pare cam real... Eu una mi-am schimbat parerea si mi-am adus aminte cat de inselatoare sunt aparentele.

Am dreptul sa comit greseli si sa nu fiu intotdeauna perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Ar fi misto sa gasesti link-ul. De abia astept sa vad si eu!

36+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annnna35 spune:

hai sa vedem daca merge...
http://www.girltime.com/page1_4.asp?Performer=MoonLightDream


Am dreptul sa comit greseli si sa nu fiu intotdeauna perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annnna35 spune:

ce ziceti, ea o fi?

Am dreptul sa comit greseli si sa nu fiu intotdeauna perfect.

Mergi la inceput