"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Mamaaaaaaaaa, ea e sigur! Oare Bris stie?

36+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moncamica spune:

seamana dar tot nu cred ca e ea; Monica e mai grasuta. Si e prea serioasa ca sa apara acolo; numai pustoaice dupa strada ajung acolo si ea e departe de asa ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

E tare barfa! Oricum seamana destul de mult tipa cu Monica, asta daca nu e chiar ea!

Acum nu inteleg de ce a reactionat asa Lacrima fata de Razvan. Iar s-au "impuns"?

Fetelor stiu ca am mai intrebat, dar sunt uituca rau , cand e ultima editie? Eu plec din tara luni si ma intorc pe 26, sper sa vad macar finalul ca tare curioasa sunt cum se va termina.

Sa scrieti cat mai multe comentarii sa stiu si eu ce se intampla.

Va pe toate

Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moncamica spune:

uitati-va pe norapentrumama la pozele participantilor si o sa vedeti destule diferente(sani, sprancene, maini)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moncamica spune:

15 saptamani de la 30 ianuarie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

neata!
mai ,eu de abia astept sa vad ce are de spus Dragos astazi. sa vedem care e marea dezvaluire.
si am o intrebare! daca ramane Razan in finala si nu se marita nimeni cu el ,care a mai fost scopul chinului de a ramane in casa? castiga ceva sau vrea sa ramana doar de kiki?


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capsunica. spune:

Eu nu inteleg cum de a ajuns iarasi d-na Maria mama saptamanii? Toate cunostintele mele care se uita la emisiune nu o plac. Practic nu cunosc personal pe cineva care sa o aprecieze. Intr-adevar, primeste si telefoane pozitive, dar ma gandesc ca o fi din familia sau prietenii ei. Voi o placeti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

quote:
Originally posted by moncamica

uitati-va pe norapentrumama la pozele participantilor si o sa vedeti destule diferente(sani, sprancene, maini)



unde sunt? Ca le caut de nu stiu cand...

EDit: moama, ce ma oftic, acum vaz si eu ca au site

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Am asistat la "asasinarea" lui Razvan A fost cea mai tare editie a emisiuniii.

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ad_rianna spune:

felicia dezvolta pliiiizzz. hai ca am chef sa ma amuz la job

adriana &
Bianca si Tudor
(03.11.2004)

Mergi la inceput