"Nora pentru mama"

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns micalutza spune:

uite aici comentarii!

http://forum.port.ro/index.php?id=1338&forumid=10333

Mini
In viata nu conteaza daca pierzi sau castigi, conteaza daca pierd sau castig eu (Winston Churchill)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Pai a fost emisiune doar cu fetele si baietii. Cu aceasta ocazie s-a reusit demascarea lui Razvan (nu stiu cum ca nu am urmarit de la inceput). Monica a povestit cum se lauda Razvan ca a dat organizatorilor NPM 2500 euro ptr diverse cadouri Ei bine, cand l-a intrebt Gabriela de ce a zis asta, el cica: "am mintit, nu stiu de ce"...
Apoi tot el a mai afirmat ca tot timpul cat a fost cu Lacrima, s-a prefacut, ca nu ar fi niciodata de acord sa faca un cuplu cu ea (deh, strugurii sunt acri).
Toti i-au zis ca e prefacut si ca nu-l mai suporta in casa.... Macel!

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

mie mi se pare ca e ea...Hai ca nici in poze nu e mai slaba!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Ea e sigur, si cum face pe mironosita in casa, cadouri, curte cat incape...of

36+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

quote:
Originally posted by moncamica

15 saptamani de la 30 ianuarie 2007

De la 18 februarie 2007, atunci a inceput, scrie si pe site-ul NPM.Cum e cu fetele eliminate, dar acu pot veni in casa?Deja e cam aiurea...Si astazi de la 19.15, Gabriela a spus ca emisiunea mai poate dura mai mult de 15 sapt. cica vom avea surprize.

Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_b spune:

quote:
Originally posted by diadaniela

quote:
Originally posted by daniela_b

Va fi sfisiat de durerea obligatiei de a cistiga acest concurs impreuna cu La"Crima (si pedeapsa)".
Se va tavali pe jos de neputinta acestei ultime alegeri/obligatii. Orice pariu (pe care Cristi l-a facut odata) va fi anulat prin ingaduinta publicului innebunit sa vada o mare dragoste care invinge si prin puterea surisului doamnei Geta incintata ca, in sfirsit, Roxana a plecat plingind, incetind cu aranjamentele ei care-i stricau viata lui Cristian.
Mdeh, o sa spuna lumea, o viata avem si pe aia trebuie sa o traim! Daca ne mai ajuta si premiul cel mare, nimic nu se pierde, totul se transforma.
Cristi si Lacrimioara o sa cistige acest concurs (aranjat).
Pentru fani: puteti desface sampania! Nu e nevoie sa mai asteptati enshpe saptamini. Totul va fi bine, la TV o sa fie o nunta mare de tot, aproape ca va pot deconspira si cine ii face rochie Lacrimioarei.
Enjoy!

Qi





ca sa vezi!
alt pronostic mai ai?
nu de alta ,dar Cristi tocmai a fost eliminat!

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana











Fetili!
Eu nu ma uit la emisiune, am si eu un prieten care lucreaza la ea( la emisiune), el mi-a "turnat" faza cu Lacrimioara si Cristi, am zis sa va spun dar se pare ca daca taceam filosof ma faceam!.

De-acu' poa'sa-mi zica el orice, nu mai cred nimic, adica m-am lamurit ca nu poate sa stie el, tot producatorii stiu mai bine (s-ar parea ca e mai interesanta pista cu Monica).

Oricum, fiindca m-am facut de ca-ca-o, dau eu sampania, scrieti pe PM adresa sa v-o trimit!






Qi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Iaca ma bag si eu in seama, ca de cind cu subiectul asta, am inceput sa ma uit si eu la emisiune.

Mie mi se pare cam facatura, prea iese de fiecare data Lacrima prima la voturi, prea se baga si se scot oameni afara din casa, dupa cum vor producatorii. Eu cred ca nici ei nu se mai tin de scenariul initial. Improvizeaza pe parcurs, doar ca sa ramina in casa cite o saminta de scandal, sa se uite lumea. Altfel cum se putea ca Maria sa iasa mama saptaminii si sa fie salvata?

L-am scos pe Cristi, si a facut Lacramioara circ? Foarte bine, inca o saptamina de audienta asigurata - ca doar e lumea curioasa, nu?
Il vrem pe Cristi inapoi? Ce conteaza regulile initiale, il aducem inapoi...
Ne-am plictisit de fetele actuale? Mai aducem altele vechi

Aproape ca m-as baga la un pronostic, si as zice Cristi cu Lacrima, daca il aduce pe flacau inapoi.

Kya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manel spune:

vreu si eu pozele cu Monica........dati`mi si mie un link sau trimiteti la andrey_manel@yahoo.com
plssssssssssss

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns louisehatca spune:

quote:
Originally posted by manel

vreu si eu pozele cu Monica........dati`mi si mie un link sau trimiteti la andrey_manel@yahoo.com
plssssssssssss



Si mie, te rog mult daca le primesti!
adresa mea este louise_hatca@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns louisehatca spune:

quote:
Originally posted by daniela_b

quote:
Originally posted by diadaniela

quote:
Originally posted by daniela_b

Va fi sfisiat de durerea obligatiei de a cistiga acest concurs impreuna cu La"Crima (si pedeapsa)".
Se va tavali pe jos de neputinta acestei ultime alegeri/obligatii. Orice pariu (pe care Cristi l-a facut odata) va fi anulat prin ingaduinta publicului innebunit sa vada o mare dragoste care invinge si prin puterea surisului doamnei Geta incintata ca, in sfirsit, Roxana a plecat plingind, incetind cu aranjamentele ei care-i stricau viata lui Cristian.
Mdeh, o sa spuna lumea, o viata avem si pe aia trebuie sa o traim! Daca ne mai ajuta si premiul cel mare, nimic nu se pierde, totul se transforma.
Cristi si Lacrimioara o sa cistige acest concurs (aranjat).
Pentru fani: puteti desface sampania! Nu e nevoie sa mai asteptati enshpe saptamini. Totul va fi bine, la TV o sa fie o nunta mare de tot, aproape ca va pot deconspira si cine ii face rochie Lacrimioarei.
Enjoy!

Qi





ca sa vezi!
alt pronostic mai ai?
nu de alta ,dar Cristi tocmai a fost eliminat!

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana











Fetili!
Eu nu ma uit la emisiune, am si eu un prieten care lucreaza la ea( la emisiune), el mi-a "turnat" faza cu Lacrimioara si Cristi, am zis sa va spun dar se pare ca daca taceam filosof ma faceam!.

De-acu' poa'sa-mi zica el orice, nu mai cred nimic, adica m-am lamurit ca nu poate sa stie el, tot producatorii stiu mai bine (s-ar parea ca e mai interesanta pista cu Monica).

Oricum, fiindca m-am facut de ca-ca-o, dau eu sampania, scrieti pe PM adresa sa v-o trimit!






Qi


Nu stiu ce aranjamente se fac dar stiu ca maria este insuportabila.
Este o mare prefacuta si nu pot sa-i inteleg pe cei care zice-se o voteaza...Oare chiar asa o fi?
Razvan este aschia care inca nu s-a desprins de trunchi!


Mergi la inceput