Monica, Irinel si Irina Columbeanu (4)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ligia13 spune:

quote:
Originally posted by mama lia


Irinel Columbeanu ii spune doctorului sau: - Nu m-am simtit niciodata atat de bine. Am o mireasa de 18 ani cu care am un copil. Ce ziceti de asta? Doctorul se gandeste un minut la intrebarea lui si apoi spune: - Am un prieten mai in varsta care este vanator si nu lipseste de la nici un sezon. Intr-o zi cand se cam grabea a luat umbrela in loc sa ia pusca. Cand a ajuns la locul de vanatoare, a vazut un iepure care statea langa un rau. Si-a ridicat umbrela, a facut "bang, bang" si iepurele a cazut mort la pamant. Ce zici de asta? Columbeanu raspunde: - Eu as zice ca altcineva i-a omorat iepurele. Doctorul: - Exact!



mama domnisoarei Cristina (28.09.1993)






Eu si Raducu (22.04.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligia13 spune:

Am vazut si eu aseara un pic din emisiune . Bebelina e absolut superba, mi-a placut tare!
Am vazut si "celebrul" caruciur! Arata fain! Mie mi-a placut! Nu pare f comod de manevrat prin gropile din oras , dar arata fain!

Cat despre rolul Monicai de mamica.... doar cand e in fatza camerelor. Amandoi parintii se vede clar ca sunt "reci", nu s-a creat acea relatie copil-parinti! Sau poate doar nu se arata in fatza camerelor! Parca intre ei doi relatia nu pare asha fortzata cat aper intre ei si bebelina!

Cica si-a luat toate examenele (cu note mari)

Eu si Raducu (22.04.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vickyfilip spune:

dece este celebru caruciorul?
hmmm, imi scapa ceva? :0

vine bebe la vikysor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaRusu spune:

quote:
Originally posted by mama lia


Irinel Columbeanu ii spune doctorului sau: - Nu m-am simtit niciodata atat de bine. Am o mireasa de 18 ani cu care am un copil. Ce ziceti de asta? Doctorul se gandeste un minut la intrebarea lui si apoi spune: - Am un prieten mai in varsta care este vanator si nu lipseste de la nici un sezon. Intr-o zi cand se cam grabea a luat umbrela in loc sa ia pusca. Cand a ajuns la locul de vanatoare, a vazut un iepure care statea langa un rau. Si-a ridicat umbrela, a facut "bang, bang" si iepurele a cazut mort la pamant. Ce zici de asta? Columbeanu raspunde: - Eu as zice ca altcineva i-a omorat iepurele. Doctorul: - Exact!



mama domnisoarei Cristina (28.09.1993)





Oana Rusu - mamica de Paul-Victor,
din 21 iunie 2006
Cresc maaareeee: 7 luni 8 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

Mie mi-au placut ochelarii Irinei.La 2 luni ochelari de soare?
In rest madame Columbeanu e pe nicaeri...Bine ca macar decind a nascut a inceput sa se imbrace mai de Doamne ajuta, ca era chiar penibila cu fusta de blugi cu volanase si pina'n c_r
Liana&Luana

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligia13 spune:

quote:
Originally posted by kriss79

a ratat monica barza anul acesta:)
http://www.ziarulcn.com/article/monica-columbeanu-a-ratat-barza-47248.html



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006);Revelion 06/07

Cristina9+





ce necaz mare! Cum e posibil?!
La banii lor si nu a reusit sa ramana insarcinata!

Eu si Raducu (22.04.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligia13 spune:

quote:
Originally posted by vickyfilip

dece este celebru caruciorul?
hmmm, imi scapa ceva? :0

vine bebe la vikysor



I-am zis celebru caruciorului pentru ca inainte de nashtere s-a facut atata tam-tam, au studiat nu stiu cate cataloage , mai ceva ca atunci cand isi aleg masina!


Eu si Raducu (22.04.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mira_m spune:

"Pentru inceput, vrem sa avem doi copii. In timp o sa mai facem unu, doi, nu stim sigur. Nu ne-am gandit exact cati, dar vrem sa avem multi copii", ne-a dezvaluit Moni.

Dar cati, fata draga, faci cumva vreo echipa de fotbal sau ....Poate se reinnoieste traditia familiilor romanesti cu 10-11 copii!

Don't talk unless you can improve the silence!
Mami
&minunea mea ( mai 2004)
AM T'EI ANI!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

Nu va impacientati, naste la 7 luni si tot naste anu' asta daca-si pune mintea Irinel!

Liliana
http://new.photos.yahoo.com/lgireada/albums

Mergi la inceput