Monica, Irinel si Irina Columbeanu (4)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Intamplator am vazut si eu aseara cum tragea Monica fata de gat sa o aseze un fundulet.Domne parca era copilul vecinei nu al ei.
Clar nu face decat fatada.

Razvan(07 martie 2004) si mami

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

Pana la urma e sau nu insarcinata? Sau asteapta botezul ca sa dea vestea? :D

Liliana
http://new.photos.yahoo.com/lgireada/albums

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mira_m spune:

Deocamdata Doamna a prezentat pentru Rita Muresan si nu pe bani putini.
Cat despre sarcina, cine stie....

Don't talk unless you can improve the silence!
Mami
&minunea mea ( mai 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lunna27 spune:

Cum??Acest subiect pe pagina 2??V-ati plictisit deja de sotii Columbeanu??

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

Chiar nu mai urmareste nimeni emisiunea? Ca sunt curioasa si eu si aici la polu' nord nu se difuzeaza ...

Liliana
http://new.photos.yahoo.com/lgireada/albums

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Eu o urmaresc,ca imi place tare mult de Irinuca.Si mai ales ca voi avea un bebe,ma uit ca poate voi invata ceva de la Monica.
Ce rea am fost.
Imi place tare mult de fetita.E o scumpa.Pacat ca o tot imbraca in haine destul de incomode pt un bebe de 2 luni.Parerea mea.Parca ar vrea sa para mai mare decat este.

poze
vine bebe

Ramonel7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

mai bine te uiti la doroftei, ca acolo ai ce invata dupa umila mea parere muniq n-are nicio legatura. vede-o-as pe ea dormind in rochita...

quote:
Originally posted by RAMONELLA

Eu o urmaresc,ca imi place tare mult de Irinuca.Si mai ales ca voi avea un bebe,ma uit ca poate voi invata ceva de la Monica.
Ce rea am fost.
Imi place tare mult de fetita.E o scumpa.Pacat ca o tot imbraca in haine destul de incomode pt un bebe de 2 luni.Parerea mea.Parca ar vrea sa para mai mare decat este.

poze
vine bebe

Ramonel7+




tzucurei de tzucurei 1, 2, 3,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Am prins si eu 5 minute din emisiune.
Bebelina e superba ... dar mamica cu unghiile alea de juma` de metru vopsite cu oja neagra facandu-i baita ...



Daria & www.webshots.com/user/giulia16" target="_blank">GIULIA_(2004_08_16)
Ekipa albastra: Crystina - Mephala - Khristin - Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessia105 spune:

fetelor help ....


stiu ca la un moment dat se vb despre o fundatie Columbeanu sau cam asa ceva ...exista ..o adresa de contact a lor sau a fundatiei?????
vrem sa ne ajute cu proiectul Babykalppe in Romania( detalii gasiti la http://forum.desprecopii.com/forum//topic.asp?TOPIC_ID=95887) ..este vb despre un proiect de salvare a bb-eilor abandonati prin gunoaie sau ucisi la nastere ...avem nevoie de ajutor ....
puteti sa ma contactati si pe Pm ptr orice informatie aveti ....multumesc mult

----------------------------------------------------
Alessia,Dezbracatu'(02.03.05) si Spiderman (16.01.98)

Si ei au dreptul la viata...semneaza si tu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama lia spune:


Irinel Columbeanu ii spune doctorului sau: - Nu m-am simtit niciodata atat de bine. Am o mireasa de 18 ani cu care am un copil. Ce ziceti de asta? Doctorul se gandeste un minut la intrebarea lui si apoi spune: - Am un prieten mai in varsta care este vanator si nu lipseste de la nici un sezon. Intr-o zi cand se cam grabea a luat umbrela in loc sa ia pusca. Cand a ajuns la locul de vanatoare, a vazut un iepure care statea langa un rau. Si-a ridicat umbrela, a facut "bang, bang" si iepurele a cazut mort la pamant. Ce zici de asta? Columbeanu raspunde: - Eu as zice ca altcineva i-a omorat iepurele. Doctorul: - Exact!



Mergi la inceput