Monica, Irinel si Irina Columbeanu (4)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

quote:
Originally posted by lgireada

Nu va impacientati, naste la 7 luni si tot naste anu' asta daca-si pune mintea Irinel!

Liliana
http://new.photos.yahoo.com/lgireada/albums




Orice este posibil!



Mirela
"Ai curaj pentru marile suparari din viata si rabdare pentru cele mici;dupa ce ti-ai terminat cu bine treburile zilnice dormi linistit.Dumnezeu este treaz!" Victor Hugo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

quote:
Originally posted by CRIXIA

Publicitatea asta pregateste ceva, si eu cred asta!
Poate o candidatura la Presedentie sau cine stie ce!



Am mai auzit si eu varianta asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EVA-DATA spune:

Eu cand ii vad pe astia ma umfla rasul,nu alta.
Auzi "Mergem la Paris sa ne luam haine pentru ca nu mai avem."Parca ii si vedeam goi,fara haine,saracii.......
Cat despre relatia dintre Monica si fiica ei,nu stiu ce sa zic,insa pare ciudata prin faptul ca nu vorbeste cu ea,chiar daca e micuta,doar se uita la ea si atat.
Si apropo,cum poti sa inveti pentru atatea examene si sa te ocupi si de copil?cam greu as zice,insa pentru ea care e Zuperwomen...

eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaruta spune:

Pai ce sa-i spuna aleia mici, ca nu intelege inca de Paris si de toale. Altceva..... mai greu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

quote:
Originally posted by mamaruta

Pai ce sa-i spuna aleia mici, ca nu intelege inca de Paris si de toale. Altceva..... mai greu



Esti mortala!

Un picut de rabdare, sa apuce sa vb, ca primul cuvant o sa fie moda, nu mama!

Liliana
http://new.photos.yahoo.com/lgireada/albums

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adseana spune:

quote:
Originally posted by EVA-DATA

Eu cand ii vad pe astia ma umfla rasul,nu alta.
Auzi "Mergem la Paris sa ne luam haine pentru ca nu mai avem."Parca ii si vedeam goi,fara haine,saracii.......




daaa...imi si inchipui cum umbla cu niste frunzulite cu care sa isi acopere anumite zone, ca si Adam si Eva...

Adriana si Alexandra (15.04.2005)


Sa ajutam copiii nedoriti sa traiasca! Cu o simpla semnatura le putem salva viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doradora spune:

sunteti rele cand o acuzati ca a studiat mult inainte de a se hotari asupra unui carucior. credeti ca eu stiam ca exista varianta 3 in 1 inainte sa ma apuc sa vad ce modele sunt pe piata? pana anul trecut nu m-a interesat si nu am avut copii mici in jur, ca sa stiu ce exista.
nu ma intelegeti gresit, nu le iau apararea din oficiu, o condamn pt parul ala liber atunci cand umbla cu copilul, ma intreb cum de scapa copilul nezgariat de unghiile ei destul de lungi, imi fac cruce ca o tine in fundulet, dar chestia cu caruciorul e cam cautare de nod in papura.hai sa fim seriosi, cine cumpara chiar primul carucior pe care il vede? oricine se gandeste ca poate altul e mai usor sau mai inalt sau cu mai multe optiuni sau cu alte optiuni pur si simplu. mie cel putin mi se pare cam nerealista chestia asta de care v-ati legat.

chris + alexandra
varsta alexandra
poze bebe alexandra

bebeii nostri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mira_m spune:

Aseara m-a luat prin surprindere cu ----- "si acum voi jalona cateva aspecte"----- referindu-se la o reuniune familiala, cu mama si surorile.
Da' studiaza fata, nu gluma!

Don't talk unless you can improve the silence!
Mami
&minunea mea ( mai 2004)
AM T'EI ANI!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinadana spune:

Sunteti totale fetele!

Va pup, sunt ocupata am si eu de " jalonat cateva aspecte " Da i simpatica foc Monica asta...

Don't throw with stones if you live in a glass house.

corinadana mama Ralucai

http://community.webshots.com/user/corinaraluca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mira_m spune:


Uite, chestie hazoasa! Ce, te joci?!
http://www.9am.ro/stiri-revista-presei/Monden/58671/Irina-Columbeanu-nu-se-dezbraca-la-botez

Don't talk unless you can improve the silence!
Mami
&minunea mea ( mai 2004)
AM T'EI ANI!!!!!!!!!

Mergi la inceput