La multi ani Teea, David! Fluturasi de 2011 (144)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

MARY multumim din suflet!Ne minunam de el ce frumos merge si cum face ture in sufragerie.Stie sa se aplece dupa obiecte fara sa cada, si cel mai mult ii place sa se plimbe cu ceva in mans.Progreseaza enorm,iar pe mine ma face extrem de fericita.El e mununea noastra!

DEEA imi pare rau de Anna.Nu ai nimic pt dintisori in casa?Va pupam cu drag

Printul meu doarme,tati se va duce sa ia lumina,iar eu voi citi ceva pana sa ma ia somnul.E al 2lea Paste al lui Rares.Doamne mamico ce mititel erai pe vremea asta,jn pruncut.In casa miroase a cozonaci,ca face mama.Abia astept sa ma infrupt din toate si na gandesc ce sa ii dau lui Rares sa pape.Cred ca out cu rosie si cascaval.Sper ca maine dimineata sa nu mai ploua si sa mergem sa il impartasim

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Am implinit azi 2ani de cand am intrat prima oara pe forum si la fix 2ani puiutul meu merge f bine.Doamne numai tu stii cum le asezi.Gata,hai ca aberez singura in miez de noapte pe forum!

MIKI ma gandeam la faptul ca un copil isi alege parintii,iar Vladut a stiut de ce te alege,pt ca tu ii intelegi frustrarile,iar Andra a venit ca o alinare a sufletului tau,ca nu ai gresit cu nimic in privinta lui Vlad,ci asa e el,un copilas maidiferit!Sa va traiasca!

Gata,chiar plec,dar posibil sa mai revin!Y

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Buna seara fetelor si Sarbatori fericite!!!

Va urez si eu anticipat caci maine sigur nu am timp sa intru...Va ofer anticipat tort si suculet din partea printului meu mic care maine face 1 ANISOR!!!!
Mi-a dat Dumnezeu cel mai frumos dar,sa simt ce inseamna sa fiu mama,sa vad privirea galesa a unui pui mic,sa ii simt mirosul de laptic si sa stiu ca este AL MEU!!

Sunt o mamica fericita de un baietel scump si tare frumos!!!

Maine vom face o masa si vom petrece cu familiile la tara,caci tot este sarbatoare.I-am comandat un tortulet cu Strumfi,tare frumos...
Si i-am facut si o sedinta foto profesionala..In zilele ce urmeaza o sa pun poze pe picassa...a fost tare frumos!!!Are cateva poze chiar foarte reusite.
Nu taiem motul acum,o lasam pt la vara...

Sunt tare emotionata si fericita..ma gandesc la ziua de 15.04.2011..ora 09 intram in sala de operatii.Aveam atatea emotii.Doamne mi se parea ca nu mai vine momentul..vroiam sa fie totul bine cu puiul meu mic....De la ora 09..am plans continuu pana m-au adormit..la 09.10...aveam emotii pt ca in sfarsit ma mai despartaeau cateva minute de cel mai mare vis al meu,de o dorinta arzatoare...Si la 09.20 a venit piticul!!!!!

Cei drept eu l-am vazut mai tarziu,dar undeva in inima mea cred ca am simtit tot ce s-a intamplat!!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

Un Paste Fericit, binecuvantat, luminos, cu liniste, pace si cei dragi alaturi!!!

Va imbratisez fara exceptie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns spiridusha spune:

Hristos a inviat dragele mele! Va puup pe toate, cu pui cu tot! Sa aveti un Paste frumos, linistit, alaturi de cei dragi si sa aveti grija cu mancarurile grele!:)

O zi minunata sa aveti!



Mami fericita de Cristi!!! 09.03.2011

Orice cauza are efectul sau, orice efect are o cauza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yvyana spune:




Paste Fericit alaturi de familie si de cei dragi voua, dragi mamici!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

HRISTOS A INVIAT! PASTE FERICIT... DRAGI MAMICI,... DRAGI FLUTURASI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanales spune:

Adevarat a inviat! Sa aveti un Paste fericit alaturi de cei dragi
Va pupam pe toate si pe toti fluturasii cu mare drag

A fost intr-adevar primul nostru Paste in care puiul cel mic a inteles ce se intampla, s-a bucurat de bucate, a ciocnit (si a papat) un ou, a gustat din pasca, a varsat paharul de vin al lui mami:)
acum doarme rapus de agitatia zilei

sarbatorire frumoasa in continuare si la multi ani sarbatoritilor din zilele astea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Hristos a inviat!!!

azi suntem tot plecati, maine va punem si ceva poze, va pupam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lparpala spune:

Hristos a inviat!

La multi ani, David Andrei de Lalely!



la si

Mami fericita de bebe Diana Emilia (20.03.2011) si 10+
Cine?Cu cine?Ce?
Diana cea grabita
Poze

Mergi la inceput