LMA Sonia,Sergiu,Cristi,Christina! Fluturasi (135)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

lparpala, felicitari pentru renovare eu nu am mai luat nimic de la alice..nu mi-au mai placut..in schimb iti recomand alta cofetarie fff buna, dar care nu face asa torturi deosebite...Scala de pe pantelimon. Tortul lui cristi de la 1 an acolo l-am facut si a fost cu o imagine imprimata pe el..poate acum s-au mai specializat si fac si figurine..nu stiu. Noi am mai luat prajituri de acolo ff bune, cozonaci de craciun, Turte cand am fost nasa, si toate au fost ff bune.
poate dai o fuga pana acolo, ca parca stai in zona, nu?
Chiar, noi am putea sa ne vedem mai usor, ca stam aproape. Ce zici de o intalnire pe sapt viitoare cand se face mai cald?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

strumph, super sedinte foto ii faci tu piscoatei, si mai super este ca sta la pozee

yvy, dansatoare mare se face picea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

mada ti-am scris un pm
poate imi rasp
ca aM nevoie urgent
pup
mercic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

LA MULTI ANI ANNA, PETRA SI BENJAMIN!
SA FITI SANATOSI SI VOIOSI
MAMICA DEEA SA FII PUTERNICA IN CONTINUARE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

mada ti-am trimis alt pm
mercic

strunmph fii tare
asa e natura umana
asta e viata
tre sa fim tari
multe imbratisari
si pt tine
dar mai ales pt nick

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yvyana spune:

Mary bine ca este OK pitica si nu i-a revenit otita!

Viss lasa, nu ma caina tu pe mine ca la tine toate sunt la dublu
Eu ma apucai de mucenicii Strumphitzei daca tot e socrela disponibila la incasat palme si urlete de la pitica; ma descarc framantand, dar si asa n-am putut mai mult de 25 de minute, greu, frate, greu! Sa vedem ce o iesi...

Cami multi ! Sa se faca repede bine Antonia si sa apuci un pic de somn!

Madutza am vazut in poze o fetita tare cocheta si tare frumoasa! Eu nu prea o imbrac pe L in fustite/rochite ca nu prea-i place (o incomodeaza la mersul ei de patrupeda). Abia astept la primavara sa o aranjez, poate se incumeta si ea si o ia la sanatoasa.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:


La multi ani Anna Theodora de Deea99!!!
La multi ani Petra de salo-sama!!!
La multi ani Benyamin de danielle02!!!

Sa va traiasca puiutii si sa le dea Dumnezeu mult noroc si sanatate!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Deea..iti multumesc frumos pt reteta cu sfecla!!
Bine ca nu ai sarit peste postarea mea!!!
I-am facut si eu lui David pt maine,sper ca va fi pe gustul lui!!
Urarile pt pitica le-am facut in emailul anterior!!!Sa va traiasca si sa va umple viata de bucurie in continuare!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moulineta spune:

[b]La multi ani Anna!!![/b

La multi ani Petra de salo_sama!!!
La multi ani Benyamin de danielle!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lparpala spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

lparpala, felicitari pentru renovare eu nu am mai luat nimic de la alice..nu mi-au mai placut..in schimb iti recomand alta cofetarie fff buna, dar care nu face asa torturi deosebite...Scala de pe pantelimon. Tortul lui cristi de la 1 an acolo l-am facut si a fost cu o imagine imprimata pe el..poate acum s-au mai specializat si fac si figurine..nu stiu. Noi am mai luat prajituri de acolo ff bune, cozonaci de craciun, Turte cand am fost nasa, si toate au fost ff bune.
poate dai o fuga pana acolo, ca parca stai in zona, nu?
Chiar, noi am putea sa ne vedem mai usor, ca stam aproape. Ce zici de o intalnire pe sapt viitoare cand se face mai cald?



Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!


Mda, ti-am zis ca nici mie nu prea imi mai place cofetaria Alice cu toate ca este f cautata. Noi am luat in ultima vreme prajituri si torturi f bune de la Cofetaria Andreea de pe Mihai Bravu si vroiam in weekend sa mergem acolo sa vedem ce torturi fac, dar imi era frica sa nu fie prea tarziu.

In ceea ce priveste intalnirea, mi-ar face mare placere. Eu am program impus doar in weekend (vineri, sambata si duminica). In rest ne putem vedea. Unde ai vrea sa ne intalnim?


Viss, multam de raspuns! Si eu luam prajituri de la georgy's si stiu ca erau f bune. Acum nu mai am prin apropiere, asa ca nu am ami luat. Ce-i drept as vrea un tort figurina asa ca o sa caut sa vad daca se poate incat sa fie si bun si aratos

la si

Mami fericita de bebe Diana Emilia (20.03.2011)
Cine?Cu cine?Ce?
Diana cea grabita
Poze

Mergi la inceput