Ne rugam pt VICTORIA - M&M mai-iunie 2008 (211)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Luminel spune:

vai, pe pagina 2...rusinica!!!

everybody!

va astept la taclale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Mersi Lumi!

Deci, mamici cu pitici la gradi/crese de stat, maine ce duc/duceti?
Eu m-am gandit la un martisor (am luat f dragute de la Meli Melo) si o floricica; sau mai bine martisor+cioco /+ cafea? Voi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luminel spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lorich

Mersi Lumi!

Deci, mamici cu pitici la gradi/crese de stat, maine ce duc/duceti?
Eu m-am gandit la un martisor (am luat f dragute de la Meli Melo) si o floricica; sau mai bine martisor+cioco /+ cafea? Voi?

Lori, mami de Robert din 9.06.2008 si maslinuta Ana Isabela din 14.01.2011


Cum mi s-au intamplat doua minuni, Robertsi Ana Isabela

Va iubesc pana la cer si dincolo de el...



Lori, joi e 1!!!
eu nu m-am gandit inca; martisor + cioco mi se pare super ok

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

aaaa..are 29!!!Sunt pe dinafarnista!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alysh spune:

Buna fetele, vin si eu 1 minut la cafea ca azi si maine am zile pline. Dar in cate o pauza scurta, intru, nu scapati

M-am tot consultat cu sotul si eu le duc martisor+ floare si de 8 martie le duc un cadou mai consistent.

Am dormit mai bine azi noapte, dar cred ca am de recuperat ani ca sa-mi revin cum trebuie. Ma intreb daca ma voi mai trezi vreodata cu senzatia aia de odihna deplina pe care o simteam acum niste ani. Si cand ma uit in oglinda dimineata sa imi placa cum arat. Nu cred....

Boon. azi dimineata, in fuga, inainte de plecare ne-am jucat un pic de-a capra cu trei iezi. bine, de fapt cu 2. Eu eram si capra si lup si am fost obligat sa-l mananc pe Luchinitza saracu', pt ca Vlad se ascunsese in "soba" (sub pilota). A fost f amuzant, diseara, dupa sedinta foto profi la care ne ducem (abia astept), va tb sa ne tot jucam caci Vlad azi nu mai vroia sa plece la gradi, ma tot implora sa ne mai jucam, asa mult i-a placut.

Fug sa-mi iau papica si sa continui lucrul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luminel spune:

Lori, mai bine ca are 29 de zile, ca mai avem timp

Aly, ce frumos va jucati
Eu ma simt non-stop vinovata ca eu nu pot s ma joc asa; efectiv nu pot
Ref. odihna, ehe, avem o varsta...a incetinit masinaria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns YLARI spune:

Buna fetelor!
Lorich, eu la gradi nu duc nici macar copilul, looool!!!
Alysh ce frumos va jucati voi, noi ne jucam diferse povesti si de fiecare data eu trebuie sa fiu regina cea rea sau malefica, sau Tom... Pana am pus piciorul in prag si am inceput sa ma smiorcai si acum joc si personaje pozitive.
Eva e ok acum dupa ce alaltaieri o daduse in diaree iar ieri a fost cam epuizata. Dar acum e in regula.
Eu cu ea acasa, incerc sa lucrez la niste raportari dar urla strumfii de ma fac cu nervii
Pupici multi!

YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA

POZE
Mami de Eva scumpa
Si
Lucas Mathias
Trombofilie, Gena MTHFR Mutatia C677T genotip heterozigot si A1298C genotip heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adriana_78 spune:

Eu am luat doar martisoare pt. 1 Martie, pt. 8 Martie voi lua doar flori. Ma gandeam si eu la niste praline, da am renuntat.

Si noi ne gandim la inot pt. la vara - ma gandeam la bazinul Floreasca, insa am tot auzit comentarii despre vestiarele murdare si nasoale, apa rece ... vom vedea; anul trecut am fost la Blue Ciel, o piscina aici in cartier, in aer liber

Belleane, exagerez si eu cu batranetea - ai dreptate, cand vrei si la 60 ani poti face sport.
Mie nu imi place iarna si frigul si nici dupa sporturile de iarna nu ma omor, asa ca inventez si eu scuze

Larei ii place mult skiatul si chiar ma bucur -- Annika in schimb, cand a intrebat-o taica-su, cand se suie si ea pe skiuri, a zis :"peste 11 ani" - ea m-o mosteni pe mine

Lumi, esti mai optimista?
Nu te lasa dobarata!

Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicole1980 spune:

Noi de 1 Martie luam martisoare pentru doamne.
De 8 Martie - o sa cumpar un platou de prajituri si cate o floare de primavara. Noi suntem la particulara. Nu o sa le iau cadouri...

Mamici de baieti - luati martisoare pentru colegele flacailor ?
Eu sincer tare mult mi-as dori sa le iau, dar am mai multe necunoscute: 1.nu stiu cate fetite sunt in grupa, 2.in sala de joaca sunt copii de la toate grupele si nu stiu cu cine se joaca David dinter fetite, 3.este posibil ca David sa nu stie/vrea sa ofere martisoare... Pe de alta parte noi, parintii nu intram in sala, ci doar pe holul de la intrare, asa ca nu-l putem ajuta....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belleane spune:

Elena a vazut la tv copii la o intrecere de ski si ne tot spunea ca vrea si ea acolo.
Mie mi-e groaza sa facem drumul ala pana la munte si la noi parca toti sunt plictisiti si in dorul lelii parca numai banii sa-i lasi si in rest nu conteaza. Cand am fost in nov parca erau suparati la Alpin. Tineau sedinte pe hol intr-un colt si tipau unii la altii ca nu-si primisera banii. Bineinteles asta se vede in tot ce fac. Nici afara nu te iubesc chelnerii si personalul hotelier dar macar zambesc si incearca sa nu-ti transfere tie problemele lor personale. Ca tu nu esti acolo sa salvezi oameni sau sa-ti planga pe umar esti acolo sa te relaxezi.


Mergi la inceput