Ne rugam pt VICTORIA - M&M mai-iunie 2008 (211)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns belleane spune:

Lumi: Uite eu nu-i inteleg deloc pe cei cu drogurile sau bautura. Problemele se rezolva daca te lupti cu ele. Daca incerci sa le eviti cum e cazul cu bautura si drogurile te lovesc definitiv si irevocabil. De asta iti spuneam ca e bine sa fii si tu unde e sotul tau. Altfel primesti lovituri cand ai pe cineva alaturi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alysh spune:

Multumesc dragelor pt urari. Vin cu poze cat pot de repede.


Referitor la starile proaste, hehehe, cate mai am si eu....desi per ansamblu ma simt fericita si implinita si de-asta ma enerveaza ca uneori cad in butoi....si eu ca si Adriana daca nu ma odihnesc nu sunt buna de nimic. Si noptile mele de cand cu copiii (desi ei au dormit bine amandoi de la inceput: Vlad o trezire pe noapte in primele luni, Luca doua treziri, deci e ok fatza de ce mai aud) sunt intrerupte de multe treziri, avand si somn superficial, aud fiecare stranut, tuse, foiala si atunci ma ridic, ma duc si la buda, sau mai bag capu'n frigider, apoi pana readorm iar greu. Ma uit la barbata-miu si-l invidiez, doarme nene cu copiii urland langa el, cu muzica la maximum si in fund pe canapea de n-are treaba. Cred ca are psihicul bun, asta-i secretul

Belle, unde le dai la inot? Si eu sunt interesata de locatii.

Lumi, ce dragut ca ai iesit cu baiatu' la restaurant! Sa va fie de bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belleane spune:

Cred ca la Alexandreea, e langa stadionul national. E cam scump sper sa merite.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piggy spune:

salutari,

ilinca o sa mearga cu gradi la inot la Olimpia...cu 30 ron...pe sos. Iancului (parca)
si eu astept pozele alinei

pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alysh spune:

Belle, anul trecut noi am fost la Alexandreea si a fost esec total. Sfat: nu mergeti la atrenoarea blonda si tanara. In rest cred ca sunt numai antrenori care, din cate am inteles sunt ok. Chiar am un coleg prieten cu unul din atrenori, nu e acum sa-l intreb dara daca te intereseaza il intreb cand vine.

Piggy, ce ciudat imi e sa-ti spun asa dupa ce in viata de zi cu zi ne vorbim pe numele adevarat. Au facut si la noi la gradi reclama la Olimpia, dar sa-i ducem individual nu organizeaza gradi. Vad ca e f aproape de gradi lui Vlad, asa ca mi-ai dat o idee buna de tot. Am sunat si au zis ca inca nu au inchiriat sala, sa revin peste doua saptamani.....cam ciudat daca tu stii deja tariful....mie mi-au spus ca nu-mi pot da nici p info ref la tarif sau program. Ciudat...dar o sa revin cu tel ca m-ar avantaja tare mult ca si locatie. mereu vii cu idei bune. si eu asteot pozele cu nerabdare, sper sa se miste rapid fotograful.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belleane spune:

Aly: e un barbat din cate stiu si va face doar cu fetele. Asa grup mare a mai facut inot, se balaceau la greu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piggy spune:

Alysh si mie imi e greu sa iti pe numele de cod...acum cred ca putem sa ne desconspiram (nu stiu insa care sunt regulile nescrise ale forumului). Pe noi ne-au auntat de la gradi tariful la inot si ca ei incep pe 02.03 sedintele...poate faceti un grup de la gradi(colegi, colege doritori) si cred ca e mai usor de negociat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luminel spune:

Citat:
citat din mesajul lui belleane

Lumi: Uite eu nu-i inteleg deloc pe cei cu drogurile sau bautura. Problemele se rezolva daca te lupti cu ele. Daca incerci sa le eviti cum e cazul cu bautura si drogurile te lovesc definitiv si irevocabil. De asta iti spuneam ca e bine sa fii si tu unde e sotul tau. Altfel primesti lovituri cand ai pe cineva alaturi.

Te iubim, printesa Victoria!!!


Belle, de-asta am si zis: "in momentele astea ii inteleg ..."
e greu sa te lupti cu problemele daca esti in depresie!
in fine...fiecare reactioneaza in felul lui...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Lumi te pup ! In momentele astea nici macar nu vrei sa te lupti cu problemele. Partea buna e ca perioadele astea trec, va rasari soarele! Nu poti pleca pe undeva pt o gura de aer? Nu indraznesc sa zic "la tati", dar poate o iesire la munte, nu stiu...ceva sa schimbe perspectiva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belleane spune:

partea proasta e ca daca in momentele astea treci pe bautura si droguri chiar si sa adormi simturile nu va mai rasari soarele.

Mergi la inceput