La multi ani Anastasia, Vlad! Fluturasi 2011 (129)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

somleac, am sa-l pup sa sufle asa.

Off, miki,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

catank, exact asa am patit si eu cardul..a exirat iar dupa cel nou emis m-am dus prea tarziu..cred ca la toate banciel e asa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Maduta multa sanatate mami lui Cristinelu'.Offff, sa treaca toate repede.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

catank- nu stiu daca gasesc aragaz cu cuptor electric si ochiuri cu gaz. dar de ce nu iei tu separat, si pui cuptorul intr-un corp de cuptor si plita pe blat peste cuptor. dai comanda la mobila doar pt cuptor si plita. zic si eu... de obicei cuptorul si plita au 60cm latime.

saraca soacra...

Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mada daca ai incredere 100% cum spuneai in dr atunci mergi pe mana lui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

catank...tu parca ai incercat budinca de gris cu iaurt, nu?? reteta scrisa de roxy. daca esti imi spui si mie ca nu am notat-o si as vrea sa o execut...peste o ora vine printesica de la gradi si se apropie ora de masa a juniorului....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lparpala spune:

Hello, fetele!


La multi ani Anastasia de Roxy!!!
La multi ani Vlad de ralukab!!!
La multe lunite Cristian Andrei de dyadyazuza!!!



Pupam Cristinelul sa treaca repede otita

Strumph, ce telegrafica ai fost! Mai povesteste-ne despre piscotica ta. De certat, nu te mai cert si eu ca au iesit deja fetele cu bata la tine (pe buna dreptate).

Cantank, sper ca nu te-ai suparat pe mine. Nu as vrea sa fiu inteleasa gresit, dar chiar mi se pare ca Ioana are o mutrita speciala. Evident este doar treaba ta si alegerea ta daca vrei sau nu sa apara intr-o revista sau ceva asemanator. Eu doar mi-am spus parerea despre frumusetea piticutei tale. Scuze, daca ceea ce am scris te-a deranjat.



la si

Mami fericita de bebe Diana Emilia (20.03.2011)
Cine?Cu cine?Ce?
Diana cea grabita
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

daca nu a fost nimeni sa imi spuna reteta am inventat eu una sa vedem ce o sa iasa..ca miroase superrrrrrrrrr...........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinuca05 spune:

[b]La multi ani Anastasia si Vald![ /b]
Sa cresteti mari si sanatosi!

Am intrat repede sa felicit si eu fluturasii nostri. O pup mai tare pe Anastasi ca pe ea o cunosc mai bine

Astazi pot intra doar de pe tel. Laptopul e la doctor :-(
Daria mea e inca foarte racita. Peste noapte m-a trezit din ora in ora ca nu putea respirai
Nu sta deloc la aspirat. Se lasa cu urlete groaznice pana se inroseste si ramane fara aer. Eu zic sa nu o mai aspir deloc
. Ce spuneti?
Continui doar cu Panadol la 8 ore, Ketof 2x2ml si Pivalone. Si apa de mare.
nu vrea sa ia panadol noaptea. pot sa-i pun supozitor cu paracetamol in loc de suspensie? sau nimic?
tratamentul il dau "dupa urechea" mea si experienta voastra (am luat notite cand se.vorbea pe aici). daca nu se amelioreaza pana maine, ne ducem la doc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinuca05 spune:

Catank, gasesti sigur aragaz pe gaz si cuptor electric. de la electrolux. cauta pe site la domo si altex. tipul asta de aragaz se numeste "mixt". este in jur de 1500lei. asta daca nu vrei sa faci modificari la mobila de bucatarie. daca iti schimbi mobila, iti recomand sa le iei separat., incorporabile. voi pune o poza cu bucataria mea sa vezi cum le-am pozitionat eu. eu am vrut sa am cuptorul la nivelul mainilor, sa nu ma aplec la el, sa verific daca s-a facut mancarea etc. sa vad usor pe geamul cuptorului si sa-mi fie usor sa scot tavile. si sa fie mai greu pt copil sa deschida usa cuptorului

Mergi la inceput