Fluturasi Martie-Aprilie 2011 (127)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ioanales

Buna ziua,
Dragelor, va fac cinste azi cu o felie de tort si o cupa de sampanie, ca azi e ziua mea sunt si eu nascuta pe zapada mea de februarie, nu spun cat implinesc, vedeti voi in lista, dar oricum de cativa ani, tot la 25 am ramas
o ma sarbatoresc pe indelete in weekend cu meniul de proba de care v am spus dar am vrut sa trec sa va salut
o zi buna va doresc

Mami de Ioan

LA MULTI ANI MAMI!!!

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

Citat:
citat din mesajul lui mandreeac

Ally, Strumphy am pus pozeeeeeeee noiiiiiiiiiiiii!

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela




mai mami, ce ai facut la baiat? l-ai pus pe moatze? un Rares dulce foc, iar cu mami a lui nici nu mai vb...cum poti sa fi asa de slabaaaa?

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!


Da mami, ca eu imi pun un bigudiu la breton si el e disperat sa mi-l ia, e absolut fascinat de el, asa ca i l-am pus si lui sa vada cum e. Nu se pune nimic pe mine mami, desi uneori mi-as dori, dar asta e felul meu seman cu tata care a fost f slab. Multumim din suflet pentru complimente!

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

mandreeac este bestial Rares cu bigudiul acela cat de dulce poate fi cu limbuta scoasa
si tu....esti asa slaba, parca esti mai slaba ca mine, asa mi se pare

catank tu ii mai pui lm in mancare? eu am inceput sa-i fac pireutul de cartofi cu lapte de vaca, putin. nu m-am mai muls.

madutza asa-i

alehiam ce-as manca si eu o bunatate de acolo dar fara dulceata, simpla.

noi am papat si acum mergem sa ne jucam.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)




Multumim mami. Nu sunt mai slaba ca tine, mami, nu stiu cate kg am ca nu m-am mai cantarit, dar vreo 47-49, intre astea trebuie sa ma incadrez.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui alehiam

Citat:
citat din mesajul lui mandreeac

Ally, Strumphy am pus pozeeeeeeee noiiiiiiiiiiiii!

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela




Ce dulce e tigrisorul



Mad cu Robert si Lulu



Multumim frumos! Am vazut si eu filmuletul cu Luiza, merge minunat. Rares inca nu vrea , dar sper sa reuseasca si el.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui felicitas

La multi ani Catalina Ioana!Madutza sa te bucuri de ea, sa creasca sanatoasa si inteleapta!Scuze de intarziere!
Xeola multi ani mami! Multe bucurii alaturi de comorile tale!

Mamica fericita de Miriam 01.03.2011


Bine ai revenit mami!Ce face pruncuta Miriam? Chiar ieri ma gandeam la tine, ca am citit o postare a ta de cand l-am nascut pe Rares si sa stii ca id-ul meu nu are nicio legatura cu mandria sau cu faptul de a fi mandra, adica M e initiala numelui meu de familie de cand eram nemaritata, apoi Andreea si C e initiala celui de-al 2 lea prenume al meu, Constantina.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

alehiam multumesc ptr sugestiile cu praji!Mama, mama ce le mai ai
mandreeaccuvintele sunt de prisos la adresa lui Rares... iar tu mami esti o finuta si o draguta
roxyce bucatareasa ma faci tu pe mine....auzi la ea...fac si eu placinte de post, alte alea dar de pandispan de post chiar nu am auzit fara ou...ce bat sa iasa pufos? Hai nu mai rade de mine ca ma faci sa

Mamici, eu ma retrag, ..I a papat tot si merg sa ma pregatesc ptr gimnastica de seara ca de dim am sarit-o...si la joaca cu pitica.... si o zi minunata va doresc!

p.s.Citeam pe prima pagina si ..ufffffffff cum se mai apropie anisorul ptr bb_yasmi, roxy....si mai era cineva si imi scapa
Legat de postarile din timpul odiseei eu nu pot citi.... m-am amuzat cand am citit ce ati postat voi aici....m-ai amuzat roxy cu faza...unde imi declar copilu si cine???ca soata va fi pitit dupa mine...Uite ca nu m-a dezamagit si a fost BARBAT DE BARBAT!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alehiam spune:

Citat:
citat din mesajul lui catank
p.s.Citeam pe prima pagina si ..ufffffffff cum se mai apropie anisorul ptr bb_yasmi, roxy....si mai era cineva si imi scapa


Dumnezeu este autorul sufletului, El m-a binecuvintat cu ...un suflet IOANA
“Dumnezeu nu ne cere minuni. Acelea le face El.” – Arsenie Boca







Maria de Happy



Mad cu Robert si Lulu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Aaaaaaaa multam mamici ptr cuvintele frumoase la adresa piticii ...
Abia astept sa-i creasca parul, sa vina caldura sa mergem la cumparaturi, sa ne motim, sa ne rochitim, fustitim(nu cautati in dex ca nu gasiti)offffffffff hai primavara unde esti?!?!
madutzama faci sa rosesc mami, lasa revistele, ....frumusetea e trecatoare, sufletul este tot in ceea ce cred.(asta asa pe viitor....)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui alehiam

Citat:
citat din mesajul lui catank
p.s.Citeam pe prima pagina si ..ufffffffff cum se mai apropie anisorul ptr bb_yasmi, roxy....si mai era cineva si imi scapa
Legat de postarile din timpul odiseei eu nu pot citi.... m-am amuzat cand am citit ce ati postat voi aici....m-ai amuzat roxy cu faza...unde imi declar copilu si cine???ca soata va fi pitit dupa mine...Uite ca nu m-a dezamagit si a fost BARBAT DE BARBAT!




Maria de Happy



Mad cu Robert si Lulu



Ahhhhhhhhhh da, ....chiar ma gandeam ca poate apare, ca tare imi mai lipseste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

mandreeac eee esti mai slaba, eu am 50 si eu as vrea mai multe dar ma bazez ca dupa ce nu o sa mai alaptez mai pun vreo 2 acolo, atat

catank sunt si checuri de post, am si eu o reteta dar n-o stiu pe dinafara ca n-am mai facut-o de mult
ai uitat-o pe happiness

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput