Fluturasi de Martie-Aprilie 2011 (107)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

va pupic, ne "auzim" maine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IONY_82 spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

va pupic, ne "auzim" maine

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!

si noi te
o seara frumoasa sa aveti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Intru si eu in miez de noapte sa mai scriu una alta, ca pe timpul zilei nu prea apuc sa deschid calc.
ALEXINA mami, am vazut ca ai intrebat de noi.In parc nu am mai fost, am fost doar pana la Billa in ultimele 2 zile, dar cum Rares nu are un program fix nu stiu cand ajung.Cu Afi nu cred ca pot ajunge ca Rares face nani atunci.Cand va mutati la casuta?

Am tot vazut ca vb de spalatul pe dinti.M- am tot do umentat, am. Itit in revisfelel pt mamici ca nu se recomanda pana nu invata sa scuipe.Voi ce stiti?

Cu laptlele de vaca si eu am emotii si cred ca ii voi da
Dupa 2 ani ani si in nici un caz din acela de tara.Eu una nu il suport, mi- e sila numai. And ma gandesc.

STRUMPHY ni i Rares ju bea apa, in schimb ii dau cu paharelul de tuicam dupa fiecare masa sa bea ceiut.O sa bea si el apa sper si eu candva

MADUTA am citit ca m- ai intrebat de Simo.Nu mai iesim impreuna, dar intamplator ne- am mai o tal it.Am vb cu ea la i ceput de an, copilasii erau bine, incantati de mos si de sarbatori.Mai mult nu stiu ce sa va zic, daca va vra mami frumoasa sa va spuna ea

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Am trimis mesajul din greseala .Legat de Simo, ea va decide daca va putea sau nu sa va povesteasca.

Nu stiu daca am fost coerenta, sunt cam obosita

Legat de mot, noi il facem pe 3 martie la restaurant, ca avem familie mare si casa mica.Abia astept sa vad ce va alege ingerul meu

Pupiici tuturor

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Am trimis mesajul din greseala .Legat de Simo, ea va decide daca va putea sau nu sa va povesteasca.

Nu stiu daca am fost coerenta, sunt cam obosita

Legat de mot, noi il facem pe 3 martie la restaurant, ca avem familie mare si casa mica.Abia astept sa vad ce va alege ingerul meu

Pupiici tuturor

ALY Ultima oara cand am intrat ti- am adresat o intrebare, dar nu mi- ai raspuns

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Andreea, mami iarta-ma ca nu am raspuns aici pe forum la intrebare. Am primit mesajul tau in noaptea de revelion si ti-am raspun mai spre dimineata...parca pe la 5 sau 6. Inca o data scuze ca am uitat sa raspund! Ce mai face Buda mic si scump???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Nu pot sa nu imi laud si eu printul.Merge f frumos de manute si face niste pasi mari si calca asa apasat, imi e atat de drag de el.Se ridica in picioruse, ma calareste toata ziua, ma pupa, ma mangaie, sunt in culmea fericirii. Cum se trezeste, cum fa e bravo.Toata ziua vb, nu ii tace gurita o secunda, a invatat sa si tipe si asa tare ii place.Aplaudam bineinteles, de cum ne trezim.Papam binisor, avem 4 dintoci,tzitzica e prietena noastra si am la lapte...

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Eu doar ce mi-am facut o baie mega fierbinte, m-am cremuit bine si am zis sa citesc ce ati mai scris intre timp.Nu prea mult....se vede ca a venit week-end-ul .
Maine a zis tati ca avem zi dedicata shoppingului urrrraaaa...
Andreea, mai esti???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Mamici, ce mancarica mai faceti pentru copii???...Parca am ramas fara idei si as vrea sa-i mai schimb meniul.El papa foarte bine ce mancam noi dar nu vreau sa exagerez ca mancarea noastra are si sare, nu multa dar, se simte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Bravoooooooo Rares!!! Ai barbatel mare mai mami si dulce foc.Cand ne mai pui poze? Sora ta cand naste?...am uitat in ce luna este ...Cum se simte?

Mergi la inceput