Fluturasi de Martie-Aprilie 2011 (107)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

aaa si tocmai ce ma scos din pepeni lucas.....mi-a scuipat cu presiune mancarea din gura auuuuuuuuuuuuuu.......


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

mada ce te invidiez!!! despre Luchi...hmmm...imita tot ce vede....imi "fura" telefonul (sau telecomanda) si il duce la ureche si striga "ai,ao" :))))....cand vede ceva de papa ......face din gurita ca vrea papa sau spune asa suav papa..pa-pa.....mai zice si caca...pfiuuu (cand il schimbam eu de caca ii faceam caca..pfiuu ce pute )...arata unde este becul..ceasul (tic-tac) .....si imi da pusi cu toata gurita cascata altele nu imi vin in minte acum...dar nah face si el ce fac si ceilalti copilasi de varsta lui.


mamica implinita cu 2 comori !!



vai ce-mi place cand povestesti despre el

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Madutz, ce frumos ca poti duce copilasii la parinti si va mai relaxati si voi.Ma bucur pentru tine!
Lavinia, ce vorbaret ai tu acolo, felicitari! Ai barbatel mare si curajos...!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IONY_82 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ioanna16

multumim de capitol nou

la multi ani Sara de IONY82!!![ sa cresti mare si sa fii sanatoasa!

mamica fericita de Rebeca Stefania (19.04.2011)

Nasterea piticei mele

Hotararea de a avea un copil e cea mai importanta.Este ca si cum ai decide ca inima ta sa fie pentru totdeauna in afara corpului.

multumim din suflet
m-am emotionat cand am vazut ca a inceput capitolul cu o urare ptr bombonica mea



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui AllyLaur

Madutz, ce frumos ca poti duce copilasii la parinti si va mai relaxati si voi.Ma bucur pentru tine!


Eduard Andrei 02.04.2011



da, si noi ne bucuram Nu aveam in plan sa-i ducem..ca nu avem nimic special de facut week-end-ul asta, dar de la inceputul sapt imi tot spune Cristi ca vrea la mamaie si nu am putut sa-l refuz ..mai ales ca de luni incepe gradi si nu o sa-i mai vada decat in week-end-uri. Ei mai vin in Buc dar doar dimineata cand este el la gradi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mada, ally
mada, cata ce mai spune nou??

de azi dimi pana acum am dat gata o cioco milka cu caramel, o punga de napo joe cu cioco si 2 eugenii si tot as mai manca ceva dulce
si acum asa am manca si niste cartofi prajiti....am curatat cartofii si ma tot gandesc sa ii prajesc...sa nu ii prajesc cineva sa ma opreasca!!!!


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IONY_82 spune:

Alina,felicitari ptr vestile bune, ce frumos ca ai vazut samburelul ma bucur ca e totul bine si bebe in grafic
Iparpala,Roxy,saru'mana de urari
Delia,multa sanatate sa treaca repede
Lalely ,nici eu nu mai sterilizez de la 7 luni ale Sarei,le fierb la 2-3 sapt si gata
Scrish, e f scump Luca si eu zic la fel sa-l lasi sa se descurce (cat se poate si nu e o zona periculoasa)
Mada,ce frumos ca poti duce copilasii la parinti deci un week-end de relax

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

simo mami hai da ne un semn!! sunteti bine?? daca nu intri sa ne spui de voi sa stii ca te sun maine!!


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Buna!Scrich lasa baiatul in pace asa face si a mea cat se mai catara si exploreaza mai cade se ridica merge mai departe asa se invata.

lolely nici eu nu mai sterilizez doar mai fierb din cand in cand si cat stai tu 4 zile nu merita sa iei sterilizator ia peria de biberoane si doar le speli.
Ally ce ma amuzat flacaul tau si cum a obosit si a luato catel
Am luat azi pasta de dinti si periuta ce ii place lu" ANDA e super incantata cand o spal.


mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

yasmi, nimic nou de la cata
Apropos de papa, sotul comanda acum o pizza carnivor mare ne ajuta si finii la mnacat

iony se vede ca pitica ta doarme mai bine noaptea pt ca reusesti si tu sa fi mai activa

Mergi la inceput