Fluturasi de Martie-Aprilie 2011 (107)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

bb_yasmi serios, tie iti fac pofta asa mare de mancare vitaminele? mie nu mi-au facut pofta mai mare decat aveam, cu toate ca as fi vrut

ally vaiii ce dulce este Edy, asa imi place de el ce nervos este, cred ca daca vorbea ce-ti mai auzeai.... el era obosit si tu il necajeai si nu-l puneai la somnic

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Roxy, il mai necajesc si eu cateodata ca imi place cum face. Multumim pentru aprecieri! Fii sincera si spune cine si cu ce te-a deranjat?...hai ca stiu ca ai ceva pe suflet . Nici noi nu iesim astazi afara, la plimbare ca este frig rau de tot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

catank mmmm...buna papa ai facut tu acolo

m-am imfipt si eu in niste napolitane Joe
bb_yasmi iti plac alea Big Joe? mie imi plac mult, in ultima vreme mai mult din astea mi-am luat.
imediat vine mami tau si iar iti aduce dulciuri

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

alehiam tu de unde esti? nu mai stiu daca ne-ai zis? esti de pe langa Brasov?

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ally nuuu, nu m-a deranjat absolut nimeni. chiar nu, dar scrisesem ceva si nu vreau sa deranjeze pe cineva. eee...baliverne... lasa, stai tu linistita acolo si nu-ti fa griji, da?
eu asa ma plicti...curat am, mancare am, n-am nimic de facut. ce bine este Anastasia doarme ca altfel ma jucam cu ea


Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Am inteles!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Am ajnus si eu acasa, lasat copii la mama..si acum planuri de week-end , ceva treaba, ceva cumparaturi si ceva planuri de intalnit cu prietenii

strumph, Cristi cand era micut tragea de toate alea de ajunsesm sa am goale toate rafturile, sertarele care erau la nivelul lui. prizele le avem pe toate cu protectie, dragoste apt pantofi o avea si el si ii dadeam papucei de-ai lui mici sa-i roada si bineinteles eram toata ziua dupa curu' lui ma bucur ca nici unul a nu a avut atractie mare de brad sa traga de el, dar nici nu i-am lasat sa exploreze prea mult pe langa brad

cami, fetele frumoasele, sa treaca de tot mucisorii De reduceri nu m-am mai uitat, la Z am fost luni dar am iesit dezamagita..am luat Catalinei niste bluzite de vara si 2 palariute iar lui cristi doar o sapca...n-am gasit nimci altceva si nici nu mai aveau ca in anii trecuti pungi multe cu hainute rezervate...imi plac mult hainutele din carrefour si Auchan..sa vedem dupa 15 cand incep si aici reducerile daca mai gasesc ceva frumos...

roxy, normal ca-ti place aerul rece ca doar este din ala bun, de munte

alina, super tare replica sotului poate simte si Luca ca se petrece ceva acolo si ce zice: hai sa o calaresc pe mami acum cat mai am timp

alexina, ora 15 este imposibila pt mine...atunci abia se trezeste fata, iar la 16 tb sa iau baiatul de la gradi. voi dimineta nu puteti?

alehiam, deci te bagi si tu la intalnire

catank, ziceam eu de Catalina ca nu crea deloc sa doarma afara. deci nici Ioana nu doarme afar? sa iau de mana Ioanele noastre

Madu, ce tari aia cu locul de joaca..jucarii pentru 2 luni...pai la 2 luni nici nu pot tine ceva in mana..dar deh..suna bine

delia, mami ia ceva tratament dar asa cum trebuie nu doar 1 pastila -doua si gata

ally, dulce dulce dulce Duracelul suparat si somnoros

lalely, nici prin gand nu mi-a trecut ca ai fi inconstienta, mi-am spus doar parerea

yasmi, pai de ce doar citesti mami? De lucas fortzosul nu mai spui nimic? Nici eu nu mai sterilizez de muuuult timp

scrish, lasa-l pe Luca sa exploreze si stai langa el pana invata sa se si aseze la loc ..din filmare nu pare sa aiba probleme. ce tare e el asa concentrat sa se ridice ca ii pica si balute din gurita





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

yvyana ....multam de reteta!Tocmai ce o studiam pe blogul amalieiMa mai orientez, multam tare mult!

madutza...nici Ioana nu doarme afara, inainte dormea, acum nu, nici nu as lasa-o


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

am ajuns de afara!! am inghetat toti 3!! brrr.rrrrrrrrrrrr....mai tine mult iarna asta???? nu mai vreau!!!!!

mada, nu am prea avut chef/timp de scris....doar asa de citit...

ally, la insistentele sotului iau vitamine....

roxy, imi plac toate dulciurile


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mada ce te invidiez!!! despre Luchi...hmmm...imita tot ce vede....imi "fura" telefonul (sau telecomanda) si il duce la ureche si striga "ai,ao" :))))....cand vede ceva de papa ......face din gurita ca vrea papa sau spune asa suav papa..pa-pa.....mai zice si caca...pfiuuu (cand il schimbam eu de caca ii faceam caca..pfiuu ce pute )...arata unde este becul..ceasul (tic-tac) .....si imi da pusi cu toata gurita cascata altele nu imi vin in minte acum...dar nah face si el ce fac si ceilalti copilasi de varsta lui.

roxy..da,,,,,vine mami cu bunatati ca sunt gata cele trimise de socrela


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput