Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (85)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui scrish

mada il las cu tata, ca mama inca nu a iesit la pensie vine si sta de la 2 pana la 4 cu luca, eu mi-am pus masajul imediat dupa ce mananca luca masa de pranz ca stiu ca adoarme si asa nu il solicita nici pe tata prea mult. asa la 2 jumate ajung la salon, la 3 jumate termin si la 4 sunt acasa, fix cand se trezeste luca ne-am acomodat acum cu programul asta si totul merge struna. dar mai mult decat atat nu as putea sa il las k si tata are treaba lui imi trecuse prin cap sa iau o bona dar 1 la mana nu am incredere si 2 la mana nu vine nimeni pentru 2 ore...

Mami fericita de Luca Andrei 22.03.2011


e o frima sau poate sunt mai multe care trimit bone pe ora cand soliciti..adica cand ai nevoie..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui strumphitza


Miki tu cum te mai simti ? esti pe antibiotic? soacra inca la tine?


_
Happy Mummy of Sophia Nicole (02.04.2011)


eu naspa..si da si da la celelalte intrebari
am fost azi si eu in sfarsit la control gineco si am niemrit la un dr nesuferit..mi-a stricat ziua de dimineata..bine macar ca sunt bine pe partea asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cami_antonia

da andreea e atat de bineeeeeeeeee
aaaaaaaaaaaaa
am uitat sa va zic
azi e sfantul STELIAN
PROTECTORUL COPIILOR
doamne ajuta sa ne ajute sfantul mereu

de ANTONIA IOANA TEODORA (11.02.2009) si PETRA ADRIANA(05.04.2011)






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

am fost azi cu vlasd la doctor, ma rog alt doctor in care ne punem sperantele (mandreac multumim).. cica n-are polipi..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

Citat:
citat din mesajul lui mandreeac


Maduta Cata e incantata de masuta aia cu luminite de la Chicco? Am vazut-o in pozele voastre. Ce stie sa faca, asa mai detaliat daca imi poti spune, ca i-as lua-o de Craciun. Am innebunit cu jucariile astea.


Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011




noi nu avem masinuta, cred ca in Pozele cu Maria de Happiness ai vazut masinuta. Eu ma interesam pt ca si eu vreau sa iau una pt Catalina.

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!


Am scris "masuta" cu luminite, de am vazut-o la voi in poze. Pe aia voiam sa mi-o detaliezi.http://www.jucariimagice.ro/centru-de-activitate-3-in-1-playgym-deluxe-chicco.html, adica pe aceasta. Poze fac, promit si iti arat.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki1979

am fost azi cu vlasd la doctor, ma rog alt doctor in care ne punem sperantele (mandreac multumim).. cica n-are polipi..

mami de 2 prichindei


Miki, sa dea Domnul sa aiba rezultate bune tratamentul. Multa sanatate si ma bucur pentru tine ca ai ajuns la gineco si e totul ok.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Miki atunci tu ai aceasta jucarie .http://www.jucariimagice.ro/centru-de-activitate-3-in-1-playgym-deluxe-chicco.html , imi poti spune mai in detaliu ce face exact? Multumesc pupici

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

Strumph, nu inteleg bine ce a fost cu mesajul ala...adik cineva ti-a aflat nr de tel? mesajul iti era adresat tie? ...treaba asta ma duce cu gandul la pozele sterse din albume..cine avea acces la albume avea si la nr noastre de tel...

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!


mesajul nu mi-a fost adresat ca nu am parasit pe nimeni, doar pe motan la soacra-mea serios acum, nu stiu cine a fost, o fi gresit numarul, o fi tastat aiurea o cifra ... nu retin bine nr ca am si sters mesajul , incepea cu 0736.... ce retea o mai fi si asta ? cat despre accesul la contul de gmail si picasa & co, pai ce interes ar avea sa imi trimita cineva mesaje de corazon zdorbit?

_
Happy Mummy of Sophia Nicole (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lparpala spune:

Buna seara,

In primul rand cred ca ar trebui sa ma cam ascund din cauza smiorcaielilor mele din ultimele luni legate de somnul meu intrerupt. Trag concluzia din raspunsurile voastre ca nu sunt nici pe departe una dintre cele care au probleme cu somnul copilului.

Va multumesc pentru raspunsuri. Pana la urma, cred ca la noi este de vina suma a doua probleme: 1. eu nu prea mai am laptic si piticei nu ii place laptele praf (va trebui sa o conving cumva), 2. ne dau dintisorii.
Asa ca...promit sa ma cumintesc si sa nu ma mai plng aiurea.

Noi suntem bine, nu suferim decat de dorul de tati care vine abia miercuri seara.



la si

Mami fericita de bebe Diana Emilia (20.03.2011)
Cine?Cu cine?Ce?
Diana cea grabita
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

mai, m-ati tentat cu jucariile voastre si m-am holbat vreo ora pe toate siturile de jucarii sa gasesc si eu pe aici, omiduta tot nu am gasit-o vreau si eu offf.... dar am gasit multe altele le vreau si pe alea, dar daca mai continui sa cumpar jucarii multe nu o sa mai am loc prin casa sa mai merg de atatea cate sunt precis mai primeste de Craciun de la socri si nepoate , ii mai cumpar eu una/doua... deci da pot sa incep sa le pun pe ebay cu alea de nu se mai joaca, vorba lu` socru-miu, fac un ban cinstit

catank, zi drept, numa o ora ai dormit ? eu astept pozici noi cu Ioana , da ?

miki ma bucur ca e bine la gineco, da nu ma mai bucur de da urile alea la intrebarile mele , de soacra cand scapi? da de antibiotice ? cat despre Vlad, sper sa se rezolve cu homeopate, si super ca nu are polipi

madutza, te-am mai intrebat dimi si nu cred ca ai spus, ori oi fi citit eu in diagonala, cum se simte Cristi azi ? dar Cata e bine ?

Andreea ma bucur ca s-a rezolvat cu bateriile si acum omiduta canta tot cantecelul vreau si eu ca m-ati imbolnavit cu ea , tu si Happi

ma duc sa tai legumele si puiul si sa fac maioneza pentru salata, mi-a expirat timpul la computador o sa tai la legume si numa` jucarii o sa am in cap



_
Happy Mummy of Sophia Nicole (02.04.2011)

Mergi la inceput