Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(48)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vasilasanita spune:

Pe net sunt o gramada de relax and tone la diferite preturi. Nu stiu care o fi bun si care nu. Intr o zi am vazut si in piata, avea una cu 80 lei. Ma indoiesc ca o fi bune toate.
Vreau si eu dar macar sa fie unul bun .

Dumnezeu ne-a binecuvantat cu Stefan (12.01.2011) !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dedicut spune:

Fetele, am pus si eu niste carti pe contul 2, poate va intereseaza.
Mai am si unele de diversificare, retete, daca vreti le trimit si pe astea.

La multi ani Robert, sa cresti mare si sa-ti bucuri parintii! Hai ca ziua asta uiasa a luuuuuuunga, mai ai mult de sarbatorit!

Noi iesim imediat afara ca se pregateste o ploaie, iesim prin apropiere pana nu incepe.


Copilul meu este atat de frumos...Cum strange-n pumni radacini lungi si coapte de-asteptare.
Alexandru Stefan 18.01.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

DEDICUT, daaa, vrem-vrem, trimite acolo cartuliile ca fiecare isi alege dupa interes.

LORI, sper ca ai facut pozici la gradi...Mickey Moouse ala vine la aniversarile tuturor copilasilor sau cum?

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adryiii spune:

Pe mine ma doare din cand in cand operatia, dar nu insuportabil si e inca rosiatica. Nu am dat cu nimic.

Eu am doua luni de cand in fiecare seara folosesc relax&tone, dar fara nici o crema. Inca nu vad imbunatatiri drastice dar perseverez. A costat 199 lei. Acum am vazut la teleshoping la 159 lei parca si cadou un gel pt celulita.

Si eu cautam carucior. M-am luat ieri de la o cunostinta, sh, marca iglesina zippy. Sunt multumita de el: se strange cu o mana, are si husa de ploaie, sac de iarna, are 4 trepte, centura, husa se spala la masina tot tacamul. Roxx uita-te pe net la iglesina zipy si veizi modelul. Tipa de la care l-am cumparat si-a achizitionat unul cu 3 roti ABC Design model 2011 la pretul de 1700.
Nu mai stiu ce vroiam sa zic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

roxx mikey vine daca-l chemi frumos- cu 120 lei/ora

POZE PARTY GRADINITA

Lori, mami de Robert din 9.06.2008 si maslinuta Ana Isabela din 14.01.2011



Cum mi s-au intamplat doua minuni, Robertsi Ana Isabela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

ahaaa...credeam ca la cati bani le dati alora organizeaza si ei party pt copii...

Suuuper pozicile

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Si pe mine ma mai doare operatia si e rosie. Ma ustura destul de tare si cand imi iau suturi in ea dar si cand il car pe pici in brate, sau cand il tin in poala.

Mami fericita de gogosel Razvan Petru (20 ian 2011) si cu ingeras sus in cer, Filip Andrei (27 nov 2008-11 dec 2008)
Cu ajutorul lui Dumnezeu, al Sf. Stelian si al Sf. Nectarie, de data aceasta sunt mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

In alta ordine de idei...ce de bani iau astia frate! Cred ca vreau sa ma fac si eu Mickey Mouse

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxx26

In alta ordine de idei...ce de bani iau astia frate! Cred ca vreau sa ma fac si eu Mickey Mouse

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina





roxxxxx ce-a fost acolo, ce neb unie, ce vacarm, tipete...zbeng...a plecat ala cu pantofoiii turtiti, papionul stramb, lesinat si vlaguit...eu zic ca ..indif ce salariu are...e prea putin...si educatoarele la fel!!! Eu mai ieseam in curte sa iau aer cu fifi, ca ma apuca strechea.

Lori, mami de Robert din 9.06.2008 si maslinuta Ana Isabela din 14.01.2011


Cum mi s-au intamplat doua minuni, Robertsi Ana Isabela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luciact spune:

ff frumoase pozele...Lorich si multu de tratatie, distractie placuta in continuare, cum se mai simt juniorii?

multumesc pt raspunsuri fetelor

Mergi la inceput