Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(48)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

Bebelu,de ce nu incerci sa te mulgi si sa dai cu bibe? Eventual dc nuil accepta dizolvi o juma de masura de lp in el;stiu ce mult mai greu dar cine stie..poate trege printr- faza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Roxx asa am patit si eu. Am vazut carut cu 3 roti mumos tareee la o mamica, ma apropii, citesc marca, pana acasa uit!
In alta zi nu reuseam deloc sa citesc ce scrie pe el si a trebuit sa ma apropii mult de mamica si de copil si chiar sa ma bag in seama ca nu reseam sa deslusesc ce scrie!

Caut pe net - nu l-am gasit. Asta care l-am vazut eu era de la GOODBABY si era asa cum zici tu - micut - dragut - 3 roti... marfaaa!
Pana la urma am gasit www.okazii.ro/catalog/54749255/quinny-xtra-model2011-nou-diverse-culori.html" target="_blank">altul la acre i-am pus gand rau (mai are cineva genul asta?)

Bafta sa il gasesti!!!

Irina ~ mamica norocoasa de Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/patrickcristian1#date" target="_blank">Botezul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

Irina, ZUmzu am incercat. in primele zile il lua doar de dimineata. in rest, scuipa. si dupa cateva zile nu a mai vrut nici muls. asa k am lasat-o in pace si a papat doar noaptea, cand nu stiu dc isi dadea seama ce papa ca era adormita.

Ziki ce tare esti tu cu celulita diabolica :))))
eu am folosit o data aparatu si tot zic: de azi ma tin de el...dar de fiecare data apare altceva sau uit sau nu mai am chef

cu operatia nu mai am nimic nimic. nu mai e nici amortita zona, nu doare, nu ma deranjeaza. e o liniuta micuta rozalie.

ce bn e afara s-a racorit asa bn...desi nu prea e de iesit k bate vantu de te ia p sus. noroc k a venit tati cu buba aksa exact cu 2 min inainte sa inceapa furtuna. acu a iesit soarele




Dumnezeu ne-a binecuvantat cu minunea Natalia Maria (30. 12. 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vasilasanita spune:

Pe mine nu ma deranjeaza operatia, dar parca se mai simte cusatura dinauntru. E rosie si acu . Eu n am dat cu gelul de care spuneti, n am stiut.

Dumnezeu ne-a binecuvantat cu Stefan (12.01.2011) !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

mama ce furtuna. am vazut o mamica pe geam ce alerga cu carutul prin ploaie. v-a prins pe careva pe afara?

sa va zic ce-am patit, si eu cica sunt mai tare din fire, am facut si cursul ala de prim ajutor. Il spalam pe Darius in chiuveta si deodata incepe sa planga, plans de durere clar si vad sange in chiuveta ca tot curgea. Am crezut ca...Nu stiam de la ce e, ma gandeam de la funduletz, de la putzulica ceva..nu intelegeam.
L-am dus in camera, pana la urma era de la degetele de la picioare, nu stiu cum a reusit, s-a julit intre degete/s-a zgariat dar faza e ca tot sangera destul de rau, il stergeam si iar se umplea.M-a luat cu lesin, nu altceva. Cred ca spaima a fost mai mare din cauza ca nu stiam de unde curge sangele initial..brrr
dup-aia el nu mai avea treaba,statea si radea si eu nu stiam cum sa fac sa ii opresc acolo sangerarea, ca era intre degetzele si le strangea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luciact spune:

atatea laude la relax & tone...vreau si eu...de unde le ati luat si cu cat??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimo spune:

Sa fiti atente cand va luati carucioare pe trei roti sa fie stabile. Acum cateva zile am vazut o scena care mi-a dat fiori: un copilas a apasat pe gentuta atasata de manarul carutului, carutul s-a aplecat in fata si bebe a fost la cativa cm de a da cu capul de ciment.

Luca Alexandru, mica mea comoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

Citat:
citat din mesajul lui luciact

atatea laude la relax & tone...vreau si eu...de unde le ati luat si cu cat??

mami fericita de printesa Eva Maria 08.01.2011






lucia eu am luat d aici.https://picasaweb.google.com/106129411010304127167/AparateRelaxTone100Ron. vezi k ai adresa d mail si toate detaliile cand dai sa vezi toate albumele

Zumzu bn k nu a fost ceva mai grav. si eu cand vad sange intru in panica. brr..sper sa nu am parte de asa ceva



http://buburuze2011.blogspot.com/" target="_blank">Blogul buburuzelor vesele

Dumnezeu ne-a binecuvantat cu minunea http://lb1f.lilypie.com/CbcJp2.png" target="_blank"> http://picasaweb.google.com/bebelu86" target="_blank">Natalia Maria (30. 12. 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

http://medicura.ro/gama-medizen/masagiator-profesional-anti-celulitic-4-in-1.html

de aici a luat Simo dar era mai ieftin atunci. Eu mi-am pus linkul in bookmark si am zis ca dupa ce mai dau ceva jos cu sport/dieta drept rasplata o s ami-l cumpar...dar mai e pana atunci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

(ca au venit gazele pana la urma) si si si fara alcool!! La toata lumea!! E o zi mare, uiasha
Va multumesc din suflet pentru urari, ce emotionant, 3 ANI!! Mi se pare cea mai importanta cifra de pana acum.

La gradi a fost party de party, Dl. Mikey Mouse a scos untul din copii, s-au jucat de-a baba oarba, cu sfoara, cu baloane...de Robert nu a mers nici macar 1 m pe jos la intoarcere. Si a primit o tonnnnaaa de cadouri de la copilasi!! Sa ma fi vazut pe mine cu carut, caoduri bagate peste tot, numa in dinti nu aveam si Dl Robertone pe sold...Lola Tiganca!!

Dar a fost frumos, sunt emotionata rau si gata cu covorul, nu-mi permit momente de astea, cand maine poimaine scot lumanarea cu cifra 4, 5, 35. Deci...repede la enjoyala de viata cu pui minunati!

Roxx sarumana si de telefon, tortul THOMAS a rezistat, nu a picat...Doamne, am zis aseara ca fac ulcer. Iar tortul Ciocolatos...imediat iti zic, ca beau cacafica si-l scot din forma si-l decorez.

Aaaa...Doamne, Doamne ma iubeste..la 5 min dupa ce am intrat in casa a inceput potopul ala!! Daca ma prindea....vai sufletul meu..nu mai ramanea lori pt covor

Ziki mic si drag condoleante si sanatate bunicutei tale, s-o intareasca Dumnezeu si sa mai fie in preajma sa va bucurati de ea.

LA MULTE LUNITE ANAIS si BOGDAN

Lori, mami de Robert din 9.06.2008 si maslinuta Ana Isabela din 14.01.2011



Cum mi s-au intamplat doua minuni, Robertsi Ana Isabela

Mergi la inceput