Ne rugam pt VICTORIA - M&M mai-iunie 2008 (190)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alex@Sara spune:

la multi ani,Eva,puiuta de Ylari.sa fi mereu vesela,voioasa si sanatoasa!Sa primesti muulte cadouri frumoase si sa petreceti frumos!

Noi am fost cu Daria ieri sa ii scoata firele de la ochisor,si am innebunit,cand,dupa ce mi-au adus-o din sala,a urlat vreo 40 minute,si s-a zvarcolit la mine in brate,de numai stiam ce sa fac .Nici san nu a vrut,dadea din cap si se impingea sa nu-i bag nimic in gura.Cred ca a ramas cu soc,de cand au intubat-o,ca na,acum deja e mare .
SI ne-au programat pt reoperare si la celalalt ochi,pt 31 mai ne internam si pe 1 iunie o opereaza.ANul trecut ne-am internat pe 1 iunie si ne-au operat pe 2.Inca un an in care nu sunt si cu teroristii mari,de 1 Iunie .Deja mi-e groaza de cum va fi,ca atunci va fi pansata la ochisor o zi si o noapte,si branula in manuta
Pupici tuturor,si o sa mai intru,macar sa mai urez mladitelor si mugurasilor,de bine,ca mi-s dragi toti si fiecare in parte

Luminita,mami de 3 nazdravani:
tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria 30.05.2008
trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009
Relax&Tone....hainute si jucarii,toate noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

La multi Eva!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sa cresti mare si sanatoasa frumusete mica!

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

Victoria Isabella, Printesa Noastra Perfecta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Of, Lumi, cate mai patimesti si tu cu trompetzica mica Daria! Doamne ajuta sa terminati totul repede si bine!

Stefany, si noi tot fara olita suntem, uofff! Ca tare mai e puturosel si indaratnic Raducu meu cand vine vorba de olita. Stie sa faca la wc, pe colacelul reductor, dar e mai comod la pampers. Vine si zice dupa ce a facut: "Spala-ma!".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:



stefany si noi suntem inca in pempersi; de marti l-am trimis la gradi fara pampers, ca eu ii puneam acasa doar la somn si daca ii mai pun si juma de zi ca-i la gradi..deja nu mai scapam; vad ca nu au fost accidente, e atenta miss a lui si-l duce; ieri chiar am fost f mandra de el ca a venit din sufragerie in dormitor sa-mi zica "vine pishu, vine pishu" si eu eram foarte prinsa de gurita Anei, nu ma puteam desprinde. Si i-am zis sa merga singur la baie, sa faca in olita (el face numai din piciaore pisu, la wc sau olita). Si aud din dormitor tzzaarrr, tzarrr si apoi lipa-lipa talpi pe gresie spre sufragerie. Zic, bon, las ca vad eu ce-a facut si unde s-a auzit "tzarul"..era acolo, in olita, juma de olita; l-am laudat si raslaudat ca a facut, ca si-a dat pantalonii jos si si i-a ridicat la loc, iar aseara dupa chin si urlete, i-am pus supozitor, a acceptat sa faca la colacel, adica reductor si chiar pt prima data l-am vazut mandru de el...lesinam cu tati de ras ce perle scotea de pe buda "of, Doane, ce ghieu e..."

Luminita am citit cu ochii sransi..of, Doamne ce durere, eu asta cred, ca a durut-o cu atele. Bafta mare sa scapati cat mai repede si fara dureri pt piticutza.

Lori, mami de Robert din 9.06.2008 si maslinuta Ana Isabela din 14.01.2011



Cum mi s-au intamplat doua minuni, Robertsi Ana Isabela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belleane spune:

salutare,

Sunt tare mandra de pitic, a primit aseara prima diploma ad-hoc de "cel mai cuminte copil la dentist". A scapat de cariuta, n-a zis nici pas. E uimitor si pentru mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns YLARI spune:

Buna fetelor!
Va multumesc mult-mult de tot, sunteti foarte dragute, scumpe si atente, m-ati impresionat mult-mult de tot!

Lumi, of, va tin pumnii, draga de tine, draga de Daria, multe imbratisari si multi pupici Doamne ajuta!!!!!

Noi ieri am sarbatorit a fost o mare-mare nebunie, ptr prima data a stat si Eva pana dupa 22.40 (ora la care am nascut-o) s-a distrat/jucat foarte frumos, am fost tare mandra de ea, am pus poze pe FB, probabil o parte din voi le-ati vazut, ne-am distrat foarte tare!!! Si sambata urmeaza seria a 2 a.

YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Magnetism79 spune:

Ylary , LA MULTI ANI!!pt fifi a ta cea scumpa si dulcica!!!
Eva , scumpa mea iti doresc sa ai numai noroc in viata si sa te bucuri de acesti doi parinti minunati pe care ii ai!!!

Ylari scuza-ma de intarziere cu urarea!!!

Mami de Bogdanici Pogonici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefany_p spune:

Pe mine treaba cu olita ma am streseaza, e capabil sa faca, stie cum,teoretic stie procedura cap-coada, insa e puturos, prefera in pampers..dar daca se poate sa nu se irite..un balci, ce mai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns YLARI spune:

Magne, stai linistita, multumim oricum mult de tot.

Fetelor ce parere aveti:
http://family.webshots.com/photo/2959512530102783415RxOcpC
Eu vad 2 linii, sper ca nu m-am imbatat, sau poate doar de fericire...

Rugaminte: NU MA COMENTATI DESPRE ASTA PE FB, deocamdata nu voi spune nimic la servici, o sa vedeti de ce, va voi povesti, doar ca nu am tiiiiiimp deloc in ultima vreme...........

YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MsBB spune:

Zic rpd NEATZA si o !

Apoi, cu scuze pt intarziere LA MULTI ANI EVA , sa te bucuri sanatoasa de toate cadourile tale frumoase. SIIII mai zic FELICITARI YLARI!!!!! Io zic ca e cu oki ... mai asteapta o zi-doua si repeta testul dar , chiar daca e pala cea de a 2-a liniuta, eu zic ca e acolo

LA MULTI ANI si pt ALEXANDRU de Aimee , pacat ca mami te tine asa ascuns , dar noi iti uram sanatate , bucurii si multa voiosie in viata ta!

LA MULTI ANI si pt ILINCA MARIA, ANDREI, EVA MARIA, ANTONIA MELISA , multa sanatate tuturor, jocuri multe si veselie in viata voastra!

Va si fug la Sofifi - e mami addicted




Semneaza subsemnata , indragostita lulea de cele 2 , mAndra zgubiloasa si martisorul Sofifi

Mergi la inceput