Ne rugam pt VICTORIA - M&M mai-iunie 2008 (190)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alysh spune:


Buna searaaaaaaaaaaaaa fete dragi,

Multumim muuult pentru urari! Dupa o saptamana de pregatiri ieri am dat in sfarsit party-ul pt Vlad, a iesit foarte bine. Maine pun poze.


La multi ani, Patrick scump, sa fii sanatos si voios, ai o mami deosebita, si eu ma inspir de la ea de multe ori, va admir tare mult pe toti! Scuze pentru urarile intarziate.


Lauritaaa ma bucur ca v-a placut....si-altadata o s-o facem si mai lata, da? Toata ziua s-a jucat azi Vlad cu Mqueen, e innebunit dupa ea. A primit numai cadouri frumoase dar Mqueen-ul ramane Mqueen.

Va pup fetele, fug la somn ca nu mai pot.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Va dau ca am avut timp sa fac!

Robert a luat-o iar de coada cu gradinita, l-a dus tati azi, deocamdata o sa-l iau la pranz, daca ne descuracm (eu cu fifi cu luatul) o sa ramana asa, daca nu va trece la program lung. Sincer, diferenta de la program lung la scurt, in bani e minuscula, dar de 2 mil poate dormi acasa, si-i iau un lego/luna sAU nelipsitii pampersi.

Ieri am avut o zi minunata la Sganov, la iarba verde cu copii jucausi, unii cumintei si dormitori E tare dragut locul pt iarba verde si aer curat.

Vlady la multi ani pui mic, istet, frumos ca un ingeras, sa ai o viata care sa fie ca tine - MINUNATA!!! Mami ALYSH felicitari pt asa un baietel, sa va traiasca si sa va bucurati de ei, amandoi!!!

Desiree tin pumnii pt Daddy sa scape repede si sa vina acasa si sa se reupereze rapid!
Cat despre Victoria... eu una reusesc sa-mi exprim sentimentele in scris (poate cel mai bine asa), insa e prea mult...e prea mult si nedrept ce patimeste un suflet nevinovat de copil, Cerul asta nu vede????? Te pup, iti doresc sa fii tare si sa ajungeti cat mai repede la limanul ala!!!

MsBB iubesc mesajele tale, stii, da?? Tu ma inveti s avad viata altfel, zau!!! Uite, cand patim cate o "nepatita" in loc sa freak out...ma gandesc la tine, ma gandesc cum stii tu sa povestesti amuzant orice faza care in mod normal scoate peri albi. e pup, draga mea!

Dani un special si pt tine si pt mamica x 3 Alex@sara si Laurita si pt toate

Lori, mami de Robert din 9.06.2008 si maslinuta Ana Isabela din 14.01.2011



Cum mi s-au intamplat doua minuni, Robertsi Ana Isabela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aldaesme spune:

'neata buna dragelor!

Din motive obiective intarile mele pe forum sunt din ce in ce mai rare, motiv pentru care cam scap mladite sau mugurasi in plus in iunie am sa intru si mai putin, prin urmare am sa le urez acum absolut tuturor celor din lista noastra:
La Multi Ani dragii nostri copii, sa va fie copilarie fericita si implinita si viata frumoasa ca o dimineata splendida de vara! Sa va bucurati mereu de tot ce va inconjoara si sa fiti sanatosi si norocosi! Va iubim!

In rest nu prea mai am nimic de raportat!

Sanatate maxima tuturor!

pup cu drag,

esme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada79 spune:

La multi ani Vlad!!!! Sa cresti mare si sanatos si sa le aduci muuulte bucurii parintilor!


Desiree ufff multa bafta lui Daddy si asteptam sa ne spui cum a decurs totul! Cat despre tine si Victoria va pup de mii de ori si va doresc tot binele din lume ca il meritati din plin iar tu esti pt mine un munte de vointa si putere! Te admir din tot sufletul si chiar daca intru mai rar pe forum sa stii ca sunteti in sufletul meu enorm de mult!!!!!!!!!! Va pup pe toti 3!

Gabtizam am admirat pozele cu voi, cu baietii tai frumosi si frumosi si iar frumosi. Ce peisajeeeee..................!!!

Tiberiu mi-a racit iar si e marait si nu ii intra nimeni in voie. Mi se rupe sufletul de el mai ales ca nu sunt langa el sa il vad eu cum se simte. In fiecare dimineata plange dupa mine cand plec la serviciu. Ufff abia astept sa treaca ziua asta. Raceste atat de des, abia ii trecuse si la nici 4 zile gata ...a si racit. Voi ce mai dati de imunitate copiilor, vitamine...?????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

ANDRADA merge la gradinita? Ca daca da... treb sa treaca timpul necesar imunizarii, scapare nu are. Eu nu mai cred in nimic, kk-maka de imunitate, pline de excipienti cangerigeni si iti spun i-am dat lui Robert din vara, pt gradi de toamna..tot-tot si dupa 3 zile de gradi lovit! Apoi lovit si iar lovit cam la 2-3 sapt. Acum am inceput tura a doua de gradi. Eu acum ii dau niste gummy bears, vitamine din SUA, am inceput sa i le dau pt pofta de mancare ca era la o greva ...sora cu inanitia. Si-a mai revenit nitel.

Lori, mami de Robert din 9.06.2008 si maslinuta Ana Isabela din 14.01.2011



Cum mi s-au intamplat doua minuni, Robertsi Ana Isabela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada79 spune:

Lorich nu merge la gradi, sta acasa cu mama. Din toamna speram, asta daca avem bafta la gradi de stat daca nu la privat. Noi gradi avem acasa Asta e si nasol ca daca raceste unul imediat racesc si ceilalti doi. Oare vitaminele astea de care spui tu or fi acelasi lucru cu vitamineleea alea denumite minimartieni???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

cred ca da-au a, b-uri, c, d, e ..si putintele minerale.

Lori, mami de Robert din 9.06.2008 si maslinuta Ana Isabela din 14.01.2011



Cum mi s-au intamplat doua minuni, Robertsi Ana Isabela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belleane spune:

Vlad sa fii sanatos, vesel si cuminte, sa-ti fie de bine petrecerea sa te bucuri de cadourile minunate.



Robert -Daniel
Sabina-Adriana
Codrin-Stefan



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adriana_78 spune:

Buna fetelor!

Alsyh, scuze pentru intarziere, la multi ani pentru Vlady!
Inteleg ca ati avut o petrecere reusita.

Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belleane spune:

Gabitam:mor dupa Raducu cu ursuletul lui, e asa dulce. Cred ca v-ati distrat minunat si ati vazut atatea locuri frumoase. Mi-ai starnit pofta de drumetie si munte si in plus eu n-am vizitat ever Castelul Cantacuzino si nici n-am stiut pana acum cat e de frumos.

Mergi la inceput