Ne rugam pt VICTORIA - M&M mai-iunie 2008 (190)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aelita spune:

MSSBB eu am tinut in frau cat de cat gelozia,pana la 8 luni.nu ii spuneam ca nu e voie,nu ii spuneam sa aiba grija,nu ii interziceam nimic in legatura cu bebe,bineinteles asta nu insemna ca il omoara,ca doar eu eram prezenta mereu.param manutele zburatoare si ii distrageam atentia fara sa spun nimic despre gest.si totul s-a transformat in multe pupaturi ...
am mai povestit eu.
la 8 luni a inceput Andres sa il bata pe Miguel(Sofia niciodata).dupa o perioada in care a fost Miguel bolnav sii.am dat multa atentie,a fost si Andres bolnav si cerea si el...eu am slabit un pic atentia pt Andres,auintervenit si alte reguli si asa s-a vazut imediat diferenta .totul deci a venit in functie de comportamentul meu.cand am lasat garda jos ,ca asta a fost situatia,nu mereu putem,s-a vazut reactia lui Andres.de data asta am inceput sa il cert,sa ii spun sa nu mai dea in Miguel,pe oparte ca am considerat ca e deja obisnuit cu noul membru al familiei,pe alta ca sieu eram intr-operioada stresanta.banuiesc ca nu am reactionat tocmai bine...ca nu s-a potolit.na,nu mereu fac cum trebuie.


YLARI ,e sigurrrrr bebe !!!!inmomentul in care iese a doua dunga,chiar si pala,ESTE !!! asa si scrie pe ala,ca daca e pala ,tot aia e!asa iese cand e sarcina mica.
euzicde acum FELICITARI !!!!!!!! SA FIE INTR-UN CEAS BUN!!


LA MULTI ANI,SARA!!
LA MULTI ANI,MARA!!!
SA CRESTETI MARI,FRUMOASE,SANATOASE !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alysh spune:

La multi ani puisor scump, Annika, fetita delicata si frumoasa, sa ai parte de multe bucurii si sanatate! Numai bine iti doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aelita spune:

LA MULTI ANI,ANIKKA !!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Citat:
citat din mesajul lui MsBB
...

Ma bucur ca la voi sunt din ce in ce mai rare intamplarile astea si sa speram ca se reduc spre deloc.

Semneaza subsemnata , indragostita lulea de cele 2 , mAndra zgubiloasa si martisorul Sofifi



Daaaa, mai deloc asa, pe la douzeci de ani :) te-am inveselit, da?

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

Victoria Isabella, Printesa Noastra Perfecta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

La multi ani ANNIKA! Sa cresti mare si sanatoasa!

Doloress sa va fie de bine crestinarea lui Kevin.

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

Victoria Isabella, Printesa Noastra Perfecta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Adriana ce frumos momentul de dimineata, ce frumos totul!!! Ce mocute aveau fetele la vederea bucatarioareei....de milioane!!!!

Va pup si eu poze noi cu noi
de aici inapoi

(incepe cu un filmulet)

Lori, mami de Robert din 9.06.2008 si maslinuta Ana Isabela din 14.01.2011



Cum mi s-au intamplat doua minuni, Robertsi Ana Isabela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Am vazut poze de 3 fetite frumoase: Ana, Annika si Lara (de la mic la mare SI in ordine alfabetica ) si de baietel la fel de frumos, Robert.

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

Victoria Isabella, Printesa Noastra Perfecta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns YLARI spune:

Adriana, ce poze frumoase
Gabitza merci de sfat, da, da, sunt cuminte, Eva e prea grea ptr mine de muuuult!!!
Luminel, mai tii minte cand ne plangeam ca nu ne vorbesc fetele? Sanatate multa va doresc.
Piggy o sa incep sa iau utrogestan M-am gandit ca daca nu ma mai doare sa nu iau.

YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doloress spune:


LA MULTI ANI ANNIKA!!!
Sa cresti mare, sa fii sanatoasa, fetita frumoasa!


Am pus pozici de la botez
http://family.webshots.com/album/580173547GUWpcv

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alysh spune:

Hello,


Dupa o zi cu vesti urate, m-am delectat acum seara, cu poze superbe, mi-a placut tortul Annikai si petrecerea de la gradi, botezul lui Kevin , toata lumea parea relaxata,copii frumosi, parintii asemenea, Kevin pare cumintel si intelegator, bravo, sa va fie de bine si sa fiti sanatosi!

Puuuuup

Mergi la inceput