Ne rugam pt VICTORIA - M&M mai-iunie 2008 (190)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Danicris spune:

Buna seara, fete dragi.

La multi ani, Annika, sa fii sanatoasa si sa ai parte de tot ce iti doresti.

Adriana, ai doua fetite minunate, sunt asa frumoase ... cu mare drag am vazut pozele. Sa-ti traiasca, sa fie sanatoase si sa te faca fericita in fiecare clipa.



Va imbratisez strans-strans, fetelor dragi, eu sunt tot pe fuga, la serviciu e mult de munca, vin acasa unde sunt singura cu piticii pana vine sotul pe la 7-8, maraton ... Doamne ajuta sa fim sanatosi. Daaaaaar ... sunt la zi cu toate evenimentele, va pup cu drag pe toate, sunteti minunate.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

Doloressce frumosi sunteti! Sa fie intr-un ceas bun crestinarea!
Ali iubita mea, sper ca nu sunt totusi asa rele vestile...Nici mama nu e ok, a carat ceva acum e pe tratament o sapt cu amenintarea operatiei daca nu se rezolva asa...sper sa se rezolve totusi, ooooof!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MsBB spune:

Alex@Sara te astept si pe tine cu mare drag sa povestesti din aventurile celor 3 muschetari . Un mare pt tine si pt puisori!

Adriana ce atmosfera placuta acolo la voi. F frumoase pozele si tot ce am vazut : fetele, tortul, atmosfera, bucataria... totul, ce mai?

Ylari te cred! Trece atat de greu timpul cand astepti ceva - cu atat mai mare va fi satisfactia

Lumi - cam chiulesti, cam chiulesti .
Io zic ca-i f bine fata - si greutate si inaltime. Si Andra cam la fel este si mi se pare super ok.
Si cum e ? Vb toata ziua Zulufina?

Aelita - este imposibil sa intuim mereu exact ce functioneaza - dar ne perfectionam incercand, nu?
Multumesc ca ti-ai facut timp sa intri sa raspunzi


Desiree cum stii tu sa ma incurajezi Te cu mare drag si un GIANT pt Victoria

Alysh sper ca nu e nimic grav care sa va afecteze direct. Daca te ajuta sa te descarci - noi te "ascultam" cu mare drag

Doloress ce botez frumos! Cat este de frumos Kevin si ce elegantel a fost Patrick , parea obosit insa, nu? Sa-l eu pe el de pupacios .
Iar voi , cu nashii .... cu totii ati fost frumosi , senini si chiar se simte atmosfera de sarbatoare acolo!


Mai Lori dementiale pozele! Ce ma bucur ca ai pus poze pt tot okiu . Imi place de mor dolofana ta, cat de pufosi sunt obrajori aia .Imi vine sa-i rontai Tinutele sunt dementiale , ce haiosi sunt pantalonii aia inflorati .
L-ati surprins in plina actiune pe Robert intre fotolii
Un centru de activitati e si pe lista noastra de achiziti - sper sa fie incantata Sof si sa-i dea voie Andra sa se bucure de el


Dani si spor in toate. Imi imaginez cata fugareala e pe tine - toata admiratia mea ca te descurci cu toate

Laura sanatate mamei , sa scape fara operatie!


Semneaza subsemnata , indragostita lulea de cele 2 , mAndra zgubiloasa si martisorul Sofifi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleo78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui MsBB

Alex@Sara te astept si pe tine cu mare drag sa povestesti din aventurile celor 3 muschetari . Un mare pt tine si pt puisori!

Adriana ce atmosfera placuta acolo la voi. F frumoase pozele si tot ce am vazut : fetele, tortul, atmosfera, bucataria... totul, ce mai?

Ylari te cred! Trece atat de greu timpul cand astepti ceva - cu atat mai mare va fi satisfactia

Lumi - cam chiulesti, cam chiulesti .
Io zic ca-i f bine fata - si greutate si inaltime. Si Andra cam la fel este si mi se pare super ok.
Si cum e ? Vb toata ziua Zulufina?

Aelita - este imposibil sa intuim mereu exact ce functioneaza - dar ne perfectionam incercand, nu?
Multumesc ca ti-ai facut timp sa intri sa raspunzi


Desiree cum stii tu sa ma incurajezi Te cu mare drag si un GIANT pt Victoria

Alysh sper ca nu e nimic grav care sa va afecteze direct. Daca te ajuta sa te descarci - noi te "ascultam" cu mare drag

Doloress ce botez frumos! Cat este de frumos Kevin si ce elegantel a fost Patrick , parea obosit insa, nu? Sa-l eu pe el de pupacios .
Iar voi , cu nashii .... cu totii ati fost frumosi , senini si chiar se simte atmosfera de sarbatoare acolo!


Mai Lori dementiale pozele! Ce ma bucur ca ai pus poze pt tot okiu . Imi place de mor dolofana ta, cat de pufosi sunt obrajori aia .Imi vine sa-i rontai Tinutele sunt dementiale , ce haiosi sunt pantalonii aia inflorati .
L-ati surprins in plina actiune pe Robert intre fotolii
Un centru de activitati e si pe lista noastra de achiziti - sper sa fie incantata Sof si sa-i dea voie Andra sa se bucure de el


Dani si spor in toate. Imi imaginez cata fugareala e pe tine - toata admiratia mea ca te descurci cu toate

Laura sanatate mamei , sa scape fara operatie!


Semneaza subsemnata , indragostita lulea de cele 2 , mAndra zgubiloasa si martisorul Sofifi


MsBB, minunata mai esti!
Ma multi ani, azi, pt fifitzele: STEFANIA si DIANA MARIA



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belleane spune:

Doloress:scriu acum sa nu uit, mie Kevin mi se pare mult prea tare. Sa nu planga el nici un picut si sa mai faca si ochi dulci nasei. Oricum sunteti foarte frumosi iar tu esti o slabatura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns YLARI spune:

La multi ani sarbatoritelor de azi!!!!!!!

YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

MsBB eu vorbeam din proprie experienta si inca am fost indulgenta Eu cu sor'mea ne-am certat pana aveam eu 23 de ani si ea 24, so Good Luck!

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

Victoria Isabella, Printesa Noastra Perfecta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

LA MULTI ANI STEFANIA!
LA MULTI ANI DARIA!


_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

Victoria Isabella, Printesa Noastra Perfecta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chinabulina spune:

ne mai tineti minte?
n-am mai intrat de multa vreme pe forum, dar azi am profitat ca mi-am luat liber, ca sotul e plecat si fiica-mea se uita la desene si am zis sa scriu si eu doua randuri. mi-am zis ca macar acum, cand M&M sunt in plina sarbatoare, sa intru si eu sa le urez tuturor ani multi si fericiti, sanatate si noroc
noroc cu grupul de pe facebook, ca asa mai aflu si eu una-alta, mai vad poze frumoase. desi nici pe facebook nu apuc sa ma uit prea mult (dar macar ma notifica pe e-mail )
si daca tot am intrat pe forum, am vazut ca ylari va fi din nou burtoasa . ma bucur tare, tare mult pentru tine, e o veste minunata!!!
si noi ne apropiem cu pasi repezi de 3 ani. ma "uit" in urma si nu-mi vine sa cred cand a trecut timpul. acum am un fetitoi de 98 de cm si aproape 16 kg, curioasa si vorbareata. de ziua ei vrea un tort roz ("culoarea mea preferata") si multe baloane. si cam atat. la cadouri nu e hotarata. bicicleta are, trotineta ii va da o prietena de la fetita ei... a vrut si ea role, dar i-am zis ca e inca mica pentru ele si mi-a zis "ei, dar cine a zis ca acum? cand am sa cresc mai maaaareeee". asa ca stiu ce-i iau la anul
gata, va las. a venit gogoasa sa dansam. si mi-a zis dintr-o suflare "piratii sunt niste oameni foarte rai de pe apa, care fura comorile celorlalti". la ce, Doamne iarta-ma, se uita copilul asta?
va pup pe toate, fara exceptie
vecinaaaa, pupa Soful de la noi!!!

Povestea gogoasei balerine
Cu Victoria in gand si-n suflet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada79 spune:

La multi ani STEFANIA, DIANA MARIA, MIRUNA ELENA !!!!!!

Lorich ce printesa scumpa ai! O frumoasa!

Dolloress am admirat pozele de la botez. Fffff frumosi ati fost si toata lumea fff relaxata. Se vede clar ca toata lumea s-a simtit bine.

Mergi la inceput