Ne rugam pt VICTORIA - M&M mai-iunie 2008 (190)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Ylari si eu cu Victoria la fel am fost, cu durere de burta la inceput, pana s-a stabilizat, chiar si cu sangerare, cand s-a implantat ovulul in uter. Si ca si Doloress, nici eu nu am luat nimic, aici nu-ti da nimeni nimic.

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

Victoria Isabella, Printesa Noastra Perfecta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns YLARI spune:

Doloress, Desiree, va multumesc ptr raspuns!
De la Eva nu tin minte sa ma fi durut, eram mai tanara, deh

YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MsBB spune:

Niatza

Gata, in pashi de dans , cu muzica la maxim : incepem bairamul pt ANNIKA LA MULTI ANI ANNIKA! multa sanatate, bucurii in viata, dragoste si noroc tu si pt cei dragi tie la un loc .
Adriana sa te bucuri sanatoasa de fetele tale, sa le vezi mari si fericite

Incerc sa revin

Semneaza subsemnata , indragostita lulea de cele 2 , mAndra zgubiloasa si martisorul Sofifi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns YLARI spune:

LA MULTI ANI, ANNIKAAA!!!!
Sa fii fericita, fetitza frumoasa!!!!

YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

La multi ani printesa scumpa Annika!! Sa cresti mare, sanatoasa, ca frumoasa si isteata esti!!!



Lori, mami de Robert din 9.06.2008 si maslinuta Ana Isabela din 14.01.2011



Cum mi s-au intamplat doua minuni, Robertsi Ana Isabela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada79 spune:

La multi ani ANNIKA! Sa cresti mare si sanatoasa alaturi de familia ta frumoasa si sa ai parte de tot binele din lume! Adriana, felicitari si tie pentru mica minune din viata voastra! Tiberiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lilly79 spune:

La multi ani Annika!!!
Multa fericire, sanatate si noroc.


piggy si eu am luat pt ziua Juliei role 27-30 cu tot cu echipament de protectie din Auchan.Sunt tare curioasa daca va merge cu ele si daca nu ii vor fi enorme, pt ca ea are piciorusul mic (24)
Sambata am fost pe la mall si-am intrat la Decathlon si s-a dus tinta la role: "mami, eu dinastea vreau".Cred ca i-au placut ca erau colorate, ca altfel nu stie ce sa faca cu ele.

ylari tin pumnii sa fie bine bebe la tine in burtica.Eu am avut dureri si sangerari de la un hematom in sapt 9, am luat atunci no-spa, utrogestan si uite ca suntem aproape de final.

Lilly 35+ , mami de Julia (30.05.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex@Sara spune:

pt ziua de ieri,desi m-am tinut sa intru sa urez scumpicilor de 3 anisori.Dar nu-i bai,ca mai primiti si azi cu uratul,nu?

Mara si Sara (ce bine suna,parca ar fi surori ),sa fiti sanatoase,cumintele si niorocoase.la multi multi ani fericiti alaturi de ai vostrii parinti si de ce nu...macar inca un fratior sau surioara fiecare in parte

Annika,frumusete blondina,la multi multi ani plini de sanatate,fericire si impliniri!
Mamicilor,sa va traiasca mandrutele,sa fiti sanatosi cu totii!
Acum sunt pe fuga,ca as mai scrie cate ceva si la subectul altoire,dar revin,daca ma lasa URLATOAREA SRL=Dariutaaaaa

Luminita,mami de 3 nazdravani:
tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria 30.05.2008
trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009
Relax&Tone....hainute si jucarii,toate noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MsBB spune:

deci pe 23 ai prima intalnire cu bobitza, ylari? Abia astept sa vii cu vesti!
Sa foloseasca Eva sanatoasa rolele!


Sa va fie de bine increstinarea lui Kevin, Doloress . Poze ceva?
Iti zic , parca sunt frate si sora Patrick si Andra . Chiar azi dimineata i-a impins un picior Sofului dupa care miorlaita imi spunea ca o trage de par " uite mami, ma trage de par" .
Pe fatza si ea, e toata dragastoasa, si o , ii face mai-mai dar cum crede ea ca nu sunt pe faza - hatz face cate o ciupitura, un pleosc ceva.
Aseara cand sa faceam conversatie cu Sofifi " hai pui, mancam? vrei un pic de papa?" la care Andra "NOOOOOOOOOOOO, nu vreaaaa , mami , ii este somn, pune-o in patut" si ca sa fie mai convingatoare dadea sa-i inchida pleoaplele Sofiei sa-mi arate ca-i e somn
Ma bucur ca la voi sunt din ce in ce mai rare intamplarile astea si sa speram ca se reduc spre deloc.
Ma uit la Sof, abia asteapta sa-si arate jinjiile chele la Andra, numai un pic bagata in seama si e toata o veselie - asta sper sa o mai inmoaie pe Andra .


Laura stiu cat de greu trebuie sa-ti fie si tie. Asta e , sa ne intareasca D-zeu si sa gasim calea cea mai buna sa comunicam cu ei.

Adriana la voi e cumva invers. Cea mica cauta pricina cu cea mare. Si la voi trebuie sa fie "distractie" mare

Alysh - si cand ma gandesc ce ne asteapta peste cateva luni

Citat:
Mai nasol atunci cand ii da vant si cade cu capul de parchet sau, mai rau, de gresie..cand il strange de gat sau ii pune perna pe fatza in pat in timp ce eu incerc sa fac un pipi cu stres in el


piggy - ma bucur ca este armonie intre fetele tale. Voi, cei mari, poate aveti nevoie de o vacanta, un pic de timp impreuna


Gabitza ei cat mai e pana la 18 ani ?

Lori ma bucur mult ca nu aveti de a face cu din astea. Nici sa nu fie cazul vreodata - sunt sigura dupa cum povestesti tu ca asa va fi. Deja mi-l imaginez pe Robert mare, protector cu Ana, intotdeauna purtandu-i de grija si atent cu ea


Si inca cat de aproape de final , Lilly! Sa ne anunti si pe noi cand o fi momentul , sa facem galerie si galagie

Semneaza subsemnata , indragostita lulea de cele 2 , mAndra zgubiloasa si martisorul Sofifi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

da, MsBB Doamne ajuta s aramana mereu asa iubitor Robert! Mai nou e pasionat sa o faca sa rada in hohote ca pisica asta mica rade mai mult la el, se uita la el cu niste ochi...il soarbe, asa. Aseara era sa-si sparga capul Robert facand tot felul de sarituri care o amuzau pe Ana. A sarit cu capul in calorifer...a avut noroc ca nu si l-a spart. E vanat, oricum. Si oricum...buna inventie arnica asta!!

Ylari cum mai esti? Mai doare ceva? E f bine ca iei progest., ajuta mult. Si fara brate Eva, ok?

Lori, mami de Robert din 9.06.2008 si maslinuta Ana Isabela din 14.01.2011



Cum mi s-au intamplat doua minuni, Robertsi Ana Isabela

Mergi la inceput