Goldie pants - 49

Goldie pants - 49 | Autor: FanClubMJ

Link direct la acest mesaj

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

heyyyyyy ce formos e in casa noooooooo

deci io m-am pregatit maxim am loat la mine tuate cele ca never nu se stie cu cine te-ntalnesti in cale ne videm la locu si la ora stabelite cine ajunge prima sa tranxmita in derect info la cald di la fata lu locului adek cum e vremea si vremurili daca suntem asteptate daca suntem primite ca sa ne pregatim
sooooooooooo hai sa dam mana cu mana


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Hello. Cred ca am probl. cu orientarea. Tel.descarcat. Scrieti pe vreo cale, sa pricep unde tre sa ma duc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:



aoleu mey da' nemik indiciu nu dai? n-am cum sa va ajut asa...


...poate va iaste de folos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna fetileeeeeeeeee
io am cam inceput sa am hemotii crek uit si spiciu da never nu ma intorc din drum orisice ar fi cu coarnile de berbece inainteeeeeeeeeee nu poci k sa ratez marea re-Unireeeeee
parpalo mergi incotro duce drumu sigur nemeresti areta bine indicatia lu iona ia-te dupe suare

bad sixtera



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna sisterile
io sunt pregatita sa-mi iau zbuoru in scurt timp mi-am facut si proviziili


k nu poci k sa plec la drum fara cofeaua dupe mine

cu orientarea in spatiu stau maxim daca nu desi io n-am papucei cu gps are makinetaaaaaaaa roaticeli cu gps ii dau adresile numa si ma trezex la dextinatie fix ezact

in rest...ne vedem cand ne'ntalnim drive safeeeeeeeeeee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:


Gata fetelor!!!! Am ajunsat de o vreme. Super locatie gasiram...abia astept sa ajungeti si voi. Nu imi pare rau deloc, ca am venit mai repide..ce frumooos eeeee aci!!!!



Pana veniti cred ca nu plec din locu* asta.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

parpalo t-am zis k e super locu vezi nu intreba de mine k rezervarea s-a facut cu pseudonim k sa nu ma interpeleze diverse persuane, si tu dak ai rezervat pe numile lu pretina ta atunci nu e rixcuri
io propun urmatuarea ordine de zi:

1.ajunghez la ora 10
2. ceck-inez dak imi mai aduc aminte numile de scena
3. prezenta lu tuate sixterile
4. vezita lu orasului, pffffffff iaste neste kestii maxime de vezitat puate ne enspiram di la inxtrumentile de tortura
5. mare kef mare inclusiv piscin, spa, cu sau fara custoame,consum free de cofea si vezionarea de vedeouri adek partyle noxtru normal
6. studierea lu locatia lu congrexului dak e lumina aprinxa si covoru rosu intins dak cainii e legati si nu e lacatile puse pi usi
7.repetitia de spiciuri
8. cuostumarea de gala pentru congrexu propriu-zix
9. dexfasurarea lucrarilor lu congrexului, spiciuri liveskimb de cadouri
10.inmanarea premiilor lu concurxului
11.program de voe, consum free de cofea si vezionarea de vedeouri

daca aveti completari, adaugiri, iele iaste binevenite nu am specificat clar zilile cand are loc oridinea de zi, adek iaste k cum s-ar zice doo ordini de zi pffffffff sau o ordine de zi pentru doo zile? eeeee videm cum iastem dupe kef

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neatza fetileeeeeeeeee... am ajuns la locatiunea indicata de parpala..iaste maxima desi face parte din zona nuastra n-am vezitat la ea duar in trecera am trecut

mey, am uitat k sa va zic io nemik nu spiciuesc pana nu-l aud pi cel din 1 congrexu k nici in ziu de azi nu auzit orechile mele chiar dak nu mai e valabile unile covinte
aaaaaa..am adus si felicita ca e guoala sa vad cate autografe reusesc sa estrang

parpalo pregateste coffee ca venim peste voi...ma ia cu hemotiuni si pe mine mai bine dam o tura pi la sa ma racoresc putin



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata sixteriloooooooooooooor
m-am trezit socata aproape sa cred ca partyle d'aseara nu a fost adevarat
ionaaaaa abia dimi ajunsesi da unde dormirati dupe party??? aaaaa stiu in cuscubeta lu portarului

hey rextu sixterilor nu s-a trezit inca???? pffffff ce bine de voi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna sisterile meleeeeeeeeeeeee
meeeeeeeeey da ce super maxim ne-am dixtrat la congrexu ce menunat fu totu musai trebe ca sa mai repitam esperienta si in alte locatii videm noi unde, cand si daca loam prin sorprindere pi cineva sau ba

just call my name and......




Mergi la inceput