Iepurasi de mar-apr 2010 la prima aniversare (105)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaelagrosan spune:

Child foarte emotionanta povestea voastra. Sa va dea Dumnezeu sanatate sa aveti o viata frumoasa impreuna.

Nafi salutari lui musiu Ricki de la Angela. Ea e super entuzismata de laptop, cand il vede vrea musai sa o iau in brate sa butoneze, asa ca si eu doar cand doarme ea.

Noapte buna!

Mihaela deElena Maria (9.08.2006) si Angela Ioana (21.03.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmickey spune:

diana foarte frumos cadou de ziua ta...la multi ani, tie si lui albert...

Poze

adelina paul

mamica carmen de Adelina Ioana si adolescent Paul Florian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladimirescu spune:

LA MULTI ANI, JANE !! Blondina scumpa, sa fii cuminte, buna si desteapta, sa ai noroc in viata si sa o bucuri pe mama ta cea destoinica cu realizarile pe care le vei avea!

LA MULTI ANI, CHILD si ALBERT ! Sa fiti sanatosi amindoi, fericiti si voiosi, sa va iubiti toata viata! Si, CHILD, daca tu iti doresti, iti urez sa ai tot asa noroc de fratior sau surioara la timpul potrivit :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladimirescu spune:

Multumesc, fetelor, pt primirea calduroasa ! xoxo

In vacanta de ski am plecat fara copii, doar eu si barbatul, si afost f bine asa pt ca:
1. am fostf relaxati si am facut numai ce am avut noi chef, fara nici o graba si nici o presiune
2. la sfirsitul celor 6 zile de vacanta nu am fost tristi ca s-a terminat pentru ca abia asteptam sa ne intoarcem acasa la copii ! :)
Ce sa-i faci, e prima noastra vacanta fara copil / copii, pina acum nu am mai facut asta si, trebuie sa recunosc, avea dreptate cine ne-a zis ca mai trebuie sa facem si asta, numai noi, sa ne desprindem un pic de rutina zilnica :)

Din pacate, oricit de bine m-am odihnit in vacanta se pare ca nu mi-a ajuns, ca numai dupa 3 zile de lucru sint varza de obosita, stresata etc...

Miine plec 1 zi la munte cu Vladimir, numai noi 2, ca i se termina vacanta si mi-e mila de el ca a stat mai mult in casa, avind in vedere recuperarea dupa operatie... Asa ca miine va salut din tren! (eu nu pot sa sufar trenurile, dar pt Vladimir e mai important sa mergi cu trenul in sine decit unde te duci de fapt - imi amintesc ca la Paris ar fi stat numai in metro si in RER daca era dupa capul lui, asta il distra mai mult decit orice loc in care mergeam :))

Ma culc acum cit mai repede, ca am iar o tura de nopti grele, se trezeste Floricica plingind din jumatate in jumatate de ora, cred ca-l supara dintii ca altceva nu stiu ce ar putea fi...

STEFANNA
esti o fiinta foarte deosebita si tin mult la tine. Or trece ele si relele, ai sa vezi, pina atunci bucura-te de ceea ce e frumos in viata ta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bluekidoo spune:

La multi ani sanatosi si fericiti Eric Andrei!



Nunta 12.05.2007


Carmen mami de Tanya Ioana 05.03.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stefanna spune:

LA MULTI ANI DIANA... vezi cum s-a scot sotul tau....el poate sa nu iti mai aduca nici un cadou de ziua ta, ca in orice vreme ai de ziua ta un cadou perfect.
LA MULTI ANI MARSY! sa it fie viata implinita si plina de zambete alaturi de cei iubiti ai inimii tale.
Va pupic pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns castelanaC spune:

Dragele mele, scuzati absenta, nu am mai putut intra sa va citesc, acum totul este in regula. Am fost ocupata si suparata pana peste cap, o foarte buna prietena de a mea a plecat dintre noi, o boala fulgeratoare, am si plecat sa fiu alaturi de ea, sotul meu a venit si el dupa noi ( eu cu baiatul) in fine nu are sens sa va povestesc, mi se rupe sufletul cand ma gandesc, au ramas trei copii...

Vreau sa va urez tot binele din lume si sa fiti sanatoase, frumoase, primavara sa va intre-n suflete, flori, bucurii si numai zambete si iubire in jurul vostru!

La multi ani! urez iepurasilor care deja au sarbatorit prima aniversare tot binele din lume!
Sofia Maria ( kossir)
Eric Nicholas (oana iacovita)
Rares ( irinabobe)
Mara Elena (sanzi)
Petru gabriel ( Greenfrog)
Daniel (miruna 79)
Ioana (stefimic)
Daria Marcela ( marsy)Sarah Maria (jeni)
Maria Elena (oanka)
Luca-Alexandru (stefanna)
Albert Krisztian (child)
Jane carolyn (freedelia)
Eric Andrei (bianka1)
La multi ani!

va pup cu drag si dor
castelana

castelana mami fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sensibila spune:



La multi ani iepurasului mare :

Eric Andrei de Bianka1

sa fii sanatos, iubit, avut si respectat !



de Steluta Norocoasa Gia Darria nascuta pe 10.03.2010
IAD3 reusita 16.06.2009 cu Dr Anca Moisa (IAD1 nereusita, IAD2 avort menstrual)
Povestea Giei - nasterea stelutei noastre norocoase
Atat sunt de mare !
www.petitieonline.ro/petitie-p42643046.html " target="_blank">Spuneti NU abuzului sexual fata de minori!
www.pethelp.ro/" target="_blank"> Carucioare pentru animalute
"Copii trebuie crescuti pentru ei, nu pentru parinti." N. Iorga
"Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucuri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

LA MULTI ANI Eric Andrei de Bianka1! Sa-ti fie drumul vietii lung si presarat cu sanatate, impliniri si bucurii!

===============================================
Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007) si Alexia Briana (30.03.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selina-d spune:

Child m-a impresionat foarte mult povestea voastra si chiar mi-au dat lacrimile cand am citit cum ati primit testul pozitiv dupa asa o asteptare de lunga, si mai ales cand am citit cum vrei tu ca Albert sa fie un OM mare La asta ma gandesc si eu cum vor fii copiii mei ca oameni, cum sa fac sa le insuflu principii si valori sanatoase si cum sa gasesc echilibrul ala sa fie buni si iubitori, dar totusi razbatatori si puternici in viata.

Nafi ma bucur sa aud vesti bune de la voi si felicitari prietenilor vostri

Castelana imi pare rau ca trebuie sa treci prin atat de multe suparari si tristeti Imi pare rau si de copilasii care au ramas fara mamica Ofof strange-l tare de tot in brate pe Cezar si bucura-te de el in fiecare moment

Yaia ce fac delfinasii? si-au revenit? Ultima viroza la noi a tinut 2 saptamani la copii si 3 la mine Chiar daca nu a fost f puternica si cu febra a fost destul de suparatoare. Copiii au mers totusi la gradi ca se simteau bine peste zi si doar ceva muci aveau.


Mergi la inceput