Iepurasi de mar-apr 2010 la prima aniversare (105)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns child spune:

Fetelor multumim de urari, povestea nasterii lui Albert e mult mai lunga, am incercat sa o scriu cat mai concis, ca altfel umpleam un capitol singura

Sunt restanta cu niste urari, ieri nu am avut timp nici sa respir, asa ca recuperez acum.




LA MULTI ANI JANE CAROLYN!!!




MARSY La multi ani si sa fii sanatoasa si fericita!!!



Diana si inimioara mea Albert-Krisztian (2.03.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns child spune:




LA MULTI ANI ERIC ANDREI!!!





Diana si inimioara mea Albert-Krisztian (2.03.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nafi spune:

CHILD ; MARCY_BABY

ieri cu gandul la iepurici am uitat de mamici asa ca, cu scuzele de rigoare, va doresc

LA MULTI ANI FERICITI , SANATATE , BUCURII CAT SA NU PUTETI DUCE SI SA VA BUCURATI LA MAXIM DE PUII VOSTRI SCUMPI!




LA MULTI ANI PTR IMPLINIREA UNUI ANISOR LUI ERIC ANDREI! SA CRESTI MARE, SANATOS SI SA-I ADUCI LUI MAMI NUMAI ZAMBETE SI VESELIE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nafi spune:

CASTELANA - ma bucur ca ai revenit printre noi dar imi pare f rau ptr pierderea unui alt suflet drag! ce trebuie sa fie in sufletul celor 3 copilasi ramasi fara mamica! Sincere condoleante! Te imbratisez cu drag!

VLADI - distractie placuta la munte cu Vladimir cel viteaz. dragul de el , merita tot rasfatul din lume!

STEFANNA - m-a mahnit mesajul tau si sper din suflet sa gasesti taria sa mergi mai departe cu chipul senin si inima plina doar de iubire si de bucuriile pe care puii tai scumpi ti le aduc!

STANUCEL - ceva noutati despre job? sper sa gasesti cat de curand!

SELINA - multumesc ptr felicitari! Ne bucuram si noi nespus ca au reusit din prima si ca vor fi doi! punch ochit punct lovit as spune! Ar fi ideal o pereche! ramane de vazut la urmatoarea ecografie!

Gata fug ca mi se arde mancarea pe foc.

O zi buna tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

LA MULTI ANI! ERIC ANDREI!

Sa cresti mare, sanatos, voios, sa ai viata presarata numai cu fericire si multe bucurii pt parintii tai!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irene26 spune:

La Multi Ani dulce Jane!

La Multi Ani dulce Albert!

La Multi Ani dulce Eric Andrei!

O viata frumoasa, senina, fericita, plina de impliniri si zile senine!

Poze

Irene, mami de Diana

It's not how good you are, it's how good you want to be.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns freedelia spune:

Va multumesc din suflet, fetelor, pentru urarile frumoase pentru fetita mea mica... am plans mult aseara privind la pozele ei de cand era nou-nascuta, amintindu-mi toate momentele minunate din acest an care a trecut mult prea repede... fetita mea cea mica a crescut, merge, vorbeste, se joaca, interactioneaza cu fratii ei, cu alti copii, cu noi, este o minune si nici nu imi mai amintesc cum era familia noastra fara ea... mi-e dor de ea mititica si somnoroasa, mirosind a laptic si ghemuita in wrap la pieptul meu... of, ce mai trece timpul...

Am ramas datoare cu niste urari...

LA MULTI ANI, LUCA!!! Sa cresti mare si sa fii fericit si sa ii umpli mamei tale inima de fericire!!! Stefanna, imi pare extrem de rau sa citesc ca sotul tau s-a pierdut pe drum in acest an, poate nu e totul pierdut, cred ca venirea celui de-al doilea copil este unul dintre cele mai grele momente din viata unui cuplu, poate o data cu reintrarea lucrurilor in normal se vor indrepta lucrurile si intre voi...

LA MULTI ANI, ALBESRT SI MAMI, DIANA!!!! Impresionanta povestea voastra, mi-au dat lacrimile citind cum ati vazut voi testul pozitiv... mi-am amintit toate testele mele pozitive si iar m-a lovit melancolia... Sa fiti fericiti si sa va bucurati de minunea mult-asteptata!!!

Va pup, fetelor, sunt obosita, joia e o zi foarte lunga pentru noi...

Pupici!


Delia, mami de John (11 Martie 2004), Jodie (16 Martie 2006), Jane (2 Martie 2010)

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns freedelia spune:

Castelana -- cumplita tragedie, mi s-a facut pielea gaina, saracii copii, ce jale trebuie sa fie in familia lor. Este prietena de care ziceai la odisee ca a facut 3 copii in 5 ani? In cazul asta e si mai tragic, asa copii mici... mare pacat...

Delia, mami de John (11 Martie 2004), Jodie (16 Martie 2006), Jane (2 Martie 2010)

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

La multi ani ERIC ANDREI!


R, mamica lui L si a M
I can't fake with dignity so i'll not try!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

CASTELANA, sa-i fie tarana usoara!
VLADI sa va fie de bine vacanta! Distractie placuta in excursia cu Vladimir! Mie imi place mult sa merg cu trenul. Cred ca-mi aminteste de perioada liceului, chiar si a primei facultati.. cand dadeam vietii un aer boem si cand ma puteam pierde in contemplarea peisajelor ore in sir fara sa incerc sa-mi fac ordine in ganduri. Luca a mers cu trenul in Spania si, desi nu se compara, abia astept sa mearga si la noi. E o experienta ce place copiilor. Poate si pentru ca se intampla foarte rar...


R, mamica lui L si a M
I can't fake with dignity so i'll not try!!

Mergi la inceput