Iepurasi de martie-aprilie 2010 (94)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmickey spune:

ate_09 multumim de cafeluta si colindele sunt supeeer

la multe lunite Denis Alin,Robin Sebastian,Eva Ioana,Alessandro multa sanatate,fara viroze pe iarna asta,si multa voiosie...


la multi ani castelanaC multa sanatate tot ce iti doresti sa se indeplineasca...sa fi fericita si iubita de toti cei dragi tie...



FILMULETE
POZE

mamica carmen de Adelina 16.04.2010 de adolescent paul 13.09.1993

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kossir spune:

Neata tuturor,

CASTELANA LA MULTI ANI fatuca draga, sa fii fericita sa ai parte de o zi de vis, de un an linistit si de o viata implinita alaturi de familia ta frumoasa

Vladi e drepta ca mai rarut pe aici pentru ca sunt o dezorganizata in ultima perioada si nu am timp, da nici nu ma atrage sa intru foarte des, nu mai e cum era.
Pacat.

Oana
Rebiana

Maya sanatate muuulta.
La fel TANYA, Maria de Nicoleta
Noi suntem dupa o noapte cam grea, nu stiu, cred ca dintii.
Gata, am fugit ca ma asteapta Sofia sa iesim la plimbarica.

Pupici


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ate_09 spune:


M-am bagat si eu la un concurs ...poate poate imi aduce mosul ceva
Ma ajutati si pe mine cu un votulet va rog??


http://www.fashionup.ro/wishlist/spinu-atena-7579c.html

de Theodor Stefan (05.03.2010)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns child spune:

VLADI ma bucur ca te mai vad pe aici, e bine ca atunci cand apari, umpli pagini cu info utile!
Bravo pentru Vladimir istetul! Tot timpul ma minunez ce logica buna au copiii!

ATE am intrat pe pagina data de tine, nu stiu ce am facut pe acolo, am ales un palton si l-am adaugat in cos, e bine? sau mai trebuie facut ceva?



Diana si inimioara mea Albert-Krisztian (2.03.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ate_09 spune:

trebuie sa associezi cuvantul care ti-l dau ei (de ex pantof sau ruj) cu iconita alaturata ..sunt niste imagini micute care reprezinta cuvantul. Ca si cum asociezi cuvantul cu imaginea intelegi?

de Theodor Stefan (05.03.2010)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns honeybaby spune:

LA MULTI cASTELANA
lA MULTI ANI 2ANKE


Denisa & bebelunica Maya Rebecca (06.04.2010)
Doamne ajuta sa fim sanatoase !

Poze & Filmulete Bebeluna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andra_s spune:

La multi si frumosi ani, Castelana!!!
Sa ai o viata frumoasa, ca-n povesti!!!




Poze & www.youtube.com/user/andrastephanie#p/u" target="_blank"> Video

Mami de minune mica Ianis Stefan (19.01.2010)

Suntem cei mai fericiti parinti din Univers !!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CoriMami spune:

La multi ani CASTELANA, La multi ani 2ANKE! sanatate voua, famiilor voastre si multe bucurii!

Am votat Blukidoo si Ate, bafta, sa castigati!!!

Azi mi-am comandat o pizza de post pt ca nu aveam chef sa mai gatesc. Nu e prea buna, dar merge.

Urez multa sanatate Mayei! Denisa, mai papa si tu cate ceva, ca sa te faci bine, lacatate, spaghetti, sau ce iti place...nu sta doar cu un mar. Daca nu ai putere..comanda ceva. sa va faceti bine fetelor!

Pupam si pe Tanya sa se faca repede bine, iar mamica ei sa treaca cu bine prin toate incercarile!

Mamica de 8 martie 2010 - dulcea fetita Eliza Valentina
Ne pregatim pentru Sarbatoarea Nasterii Domnului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ina_3040 spune:

Dragele mele,

va multumesc din suflet pt toate urarile si cuvintele calde, mi-au mers la inima!!! Azi va invitam noi la un tort si un suc cu ocazia celor 9 lunite si a primului dintisor!!!

La multe lunite iepurasilor sarbatoriti: Denis Alin, Eva Ioana si Alessandro!!!, sa cresteti mari, sanatosi si voinici!!!

La Multi ANi Castelana sa ai parte de multa sanatate, drum lin si cer senin alaturi de familia ta minunata!

Aici ninge asa frumos, abia astept sa ajung acasa sa dau drumul luminitelor din brad, sa pun niste colinde si sa petrec cu feciorul!
Singura tristete pt mine e ca nu mai vrea la sān (drept e ca mai aveam doar cateva guri de lapte si mai mult se enerva saracutul), gata am baiat mare intarcat si cu dintoc!

Sanatate multa iepurasilor bolnaviori si putere mamicilor lor!!!
Vladi imi plac postarile tale, vin si eu la Vladimir sa imi dea ceva meditatii la franceza, sunt in general ok dar accentul vai de el!
Va pupic pe toate si o zi cat mai calda in suflete!



Ina mamica fericita de printisor Robin Sebastian 15/03/2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Citat:
citat din mesajul lui wapi
Ptr. retete de sarbatori, reteta mea de sarmale este urmatoarea: se ia o oala - depinde cate sarmale dorim sa avem - mergem la mama soacra in vizita si este de datoria sotului sa o anunte ca-si doreste foarte mult sa manance cele mai bune sarmale de sarbatori. La plecare se ia oala plina cu sarmale bine acoperita (fierte sau nefierte in functie de timpul pe care i-l acordam sa le pregateasca).




Mor aici de ras! Voiam sa citesc tot inainte sa raspund, dar nu mai poooot!

===============================================
Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007) si Alexia Briana (30.03.2010)

Mergi la inceput