Ne rugam pt VICTORIA - M&M mai-iunie 2008 (168)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MsBB spune:

Am executat si o prea buna si aromata . Asa ca... poftiti, serviti!

Bratafel - acusi acusi vine vremea ! Sa ne dai de stire, da? Sa scoatem agitatele , sa facem galerie.
Multa sanatate, speram ca mucisorii Biancai nu se transforma in altceva.
Cred ca toti copilashi au un grad mai mare/mai mic de incapatanare in perioada asta. Induram cu rabdare!

E atat de afara ca deja imi imaginez cum peste vreo 2-3 ore dorm cu capul pe masa


Fericirea are chipul tau... Andra , noastra!

Cum a intrat Andra in viata mea...
Mandra bea laptic si iata... a mai crescut un pic...

Am inceput aventura nr.2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MsBB spune:

ma uraste calculatorul meu. Pana nu-i fac asa are cineva idee de ce-mi apare "Internet Explorer has encountered a problem and needs to close. We are sorry for inconvenience." si buton pt "Send Error Report" sau "Dont send." Si apoi se inchide . Vad ca numai aici, pe forum se intampla asta. O fi un semn ca am "intoxicat" formul destul .
E si prea devreme sa stresez pe cineva cu marile mele intrebari
Daca dispar.. internet explorer-ul m-a killarit


Fericirea are chipul tau... Andra , noastra!

Cum a intrat Andra in viata mea...
Mandra bea laptic si iata... a mai crescut un pic...

Am inceput aventura nr.2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Adriana-MsBB, eu pot sa-ti spun doar ca am renuntat demult la Internet Explorer. Folosesc Firefox, n-as mai putea fara el.
Vad ca ai avut program artistic de la prima ora. Bine ca ai avut timp sa ne pregatesti si sa ne lasi iar material de

Bratafel, acum toate par mai grele in ultimele saptamani. Tinem pumnii si scoatem galeria de agitate sa te sustinem.
Oricum, si Raducu meu s-a transformat intr-o zgatie mofturoasa, agitata, vorbareata si cu funfuletu' in sus mai tot timpul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleo78 spune:

niatza si LA MULTI ANI INAIS sa fii sanatoasa si voioasa si cu buburuza grasa

Iaka asta a iesit rima..alta nu am!


edit: si io tot cu FF.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

Neata
Ianis sa fii sanatoasa si fericita!
Bratafel cred ca toti sunt asa...Eu nici sa-l imbrac pe Mirci nu mai pot, 1/2 de ora de negocieri ca sa punem in sfarsit ceva pe noi... Mare lucru cu gradi asta...nu stiu ce faceam cu amandoi in casa
Ilinca s-a facut o dulceata, rade toata ziua, chiuie dupa noi, piuie si canta in somn, nu mai pot dupa ea. SI cand e Mirci in preajma asa ma stapanesc sa nu o giugiulesc...
Ali sunt acasa. nu am mai plecat la mama ca tot vin muncitori sa repare una alta. si nu are rost cu copiii. Ne vedem cand vrei, oricand spui tu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Neata, multam de MsBb La "Totul se intampla pana la 6 ani" te refereai? Eu am gasit acolo un capitol superb, l-am citit asa pe diagonala, ca atunci cand citeam cartea avea Robert cateva lunite, nu visam io bebedoiu'. Normal ca nu poti aplica o carte, un salblon peste copiii astia asa de diferiti (si ca-n reclama la Mobexpert) multumesc lui Dumnezeu ca-s diefriti! Dar asa, sa citesti lucruri de bun simt, macar sa stii la ce sa te astepti... nu poate face rau.

Deci..sunt vorbareata pt ca am scapat cu viata dupa drumul cu amsina Buc-Br-Gl si inapoi. Doamne, rau-rau mai sunt traumatizata... strangeti si voi bani de-o terapie, ceva? Mai, cand simt accelaratia ma ia o ameteala, mi se face rau, nu suportam sa vad depasire nici la o caruta. Desi vara asta am putea avea mai multe ocazii de plecat la parinti... cred ca o sa le evit cant o sa pot de tare...

Am fost cu Robert la bunicul meu "tataia" nostru, Robert s-a distrat la maxim la curte, a fugarit gastele sa le dea boaabe de porumb, s-a balacit in apa, a fugarit pui de gaina, a mers numai in piciorii goi (ca ma'sa)... Cristi nu suporta sa simta pamantul cu pietricele, basca vreun kk mic de pui ...dar io cu Robert... eram una cu pamanul.

Am facut rocada de bunice, am un stres cat lumea, soacra-mea e singura cu Robert, noroc ca ploua si le-am zis sa nu iasa din casa, trebui sa invete si ea ritualurile, nu a mai stat cu el si am un morcovv...deja i-am sunat o data pe ziua de azi, ca daca da drumul la cuptor sa vada ce face Robert, ca are tendinta "sa verifice" cuptorul..1000 de griji... e drept, a crescut femeia 3 copii si 2 nepoti, insa nu pe al meu!

Back to you, guys...

Dani sa va fie de bine increstinarea, am bucur ca a mers asa de bine totul!
Dana ma bucur ca ati avut o vacanta asa de frumoasa, desi inceputa cu incidente-bine ca n-a fost nimic mai grav cu masinuta!
Doloress sper ca puiucul e mai bine!

Va pup si va mai bat la cap siguuuur, ca sa-mi treaca repede timpul, azi e ziua cea mai grea de pana acum, vizavi de Robert. Parca mi-e mai teama decat daca ar fi fost la gradi. Doamne, ce om sunt! aaaa.. si ca sa fie ziua zi, merg sa-mi fac triplu test azi, am iar morcovu' pt ca merg cu o eco ce are 20 de zile, ca atat a trecut de la morfologie, si stiu ca trebuie recenta, sper sa nu-mi dea vreau rezultat ciudat pe ca voi avea masuratori de la o data si sange luat la ata data. Doamen ajuta!

La multi ani draga Vianne, te pupam cu drag, iti dorim multa sanatate si tot binele din lume!
La multi ani scumpa mea Inais, prietena mea draga, petrecere frumoasa azi, sanatat multa tie si lui tati si Carliontului scump foc!!!


Lori, mami de Robert din 9.06.2008 si 14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

Vianne sanatate si fericire!
Danicris sa va fie de bine botezul, te asteptam cu poze!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adriana_78 spune:

LA MULTI ANi, Inais! O zi minunata si tot ce iti doresti!
Mai da-ne vesti despre voi, cum se adapteaza micuta Iasmina, cum va simtiti etc

DanaH, frumoase poze si vacanta! Da cine erau ceilalti baietei? prieteni de-ai vostri?

MsBb, esti mortala cu povestirile tale ... desi m-ai bagat in ceata cu atatea detalii
Eu intelesesm ca era vorba despre "make love" nu "make war" -- vad ca te-ai trezit in urlete de bataie nu de placere, asa cum pricepusem eu initial

Si eu m-am gandit la Aelita
Aelita, da un semn de viata! esti Ok? ai nascut?

Bratafel, nastere usoara, mai e putin
Asta e doar incalzirea cu Bianca, cand vine si bebe mic o sa fie si mai mari mofturile -- glumesc, iti doresc sa fie totul Ok!

Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

Am vazut si eu pozele DAneiH sunt superbe...copiii sunt atat de frumosi...s-au facut mari, intr-adevar. CAnd o face si Ilincutza mea 2 ani, sa ne miscam mai liberi [oalala] Si tu mami arati f bine. ai slabit bine!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doloress spune:

La multi ani Inais!
Sanatate, fericire si tot ce-ti doresti!
Mai treci pe la noi!


Lorich bafta la TT!

MsBB groaznic... imi vine sa plang cand aud din astea.



Mami de pitic Patrick(29.04.2008) si -DPN 15.02.2011
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I%20love%20DC&page=2" target="_blank">Victoria (des.1), fetita frumoasa si curoajoasa, te iubim!


Mergi la inceput