2 povesti in 1

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

NU ma pot opri din plans. Draga mea, sti foarte bine ca ma gandesc mereu la voi si ma bucur din suflet pentru fericirea ta numita Flavius, asa cum sufar alaturi de tine pentru pierderea lui Darius. DAr el e acolo sus si vegheaza asupra voastra

Va doresc sa aveti cele mai frumoase si linistite Sarbatori.

Astazi ma duc si eu la Andrei... si voi aprinde o lumanare si pentru Darius.
Va pup cu mare drag si abia astept sa ne revedem impreuna cu baietii

Monica de Minune Dragos Alexandru (26.08.2009)
Povestea noastra
Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",
trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte
Ingerasul Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

a venit si Craciunul...al doilea fara el..primul cu Flavius..
..ca si anul trecut, sub brad am un bradut mic care este pentru Darius, dimineata il duc...

Cami, de sufletel scump Flavius Cristian pe pamant si a ingerasului Darius-Andrei din ceruri

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius


Poveste

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

cami, te imbratisez cu drag! am mai citit postarile tale dar mi-au fost tare greu sa iti scriu si sunt sigura ca mai sunt multi ca mine care sunt cu gandul alaturi de tine si de alte mamici de ingerasi de pe DC, dar care nu au scris.....
bucurati va de minunea trimisa de Dumnezeu. sunt sigura ce ingerasul Darius e alaturi de voi si vegheaza asupra voastra!
te pup si va doresc multa sanatate si liniste interioara!

PS: am vazut si pozele cu printisorul mic, e frumusel foc!!


happy mom & ladybird Iasmina Alissa 2+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:



Cami, de sufletel scump Flavius Cristian pe pamant si a ingerasului Darius-Andrei din ceruri

Alex are nevoie de noi! Sa-l Ajutam!!

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius


Poveste

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andraiulia spune:

Camy, la inceputn imi curgeau lacrimile pe obraz in timp ce citeam si am incheiat lectura zambind si bucurandu-ma din tot sufletul meu pentru voi, pentru ceea ce ati reusit sa creati. Bravo!! In plus, aveti un ingeras care va iubeste si apara...pe toti 3!!

A venit Mos Craciun...
Sophie Amelie(17.09.09), our sweet baby, we luv' u!

Povestea gogoshicii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Prima parte a povestii este foarte trista ,eu nu cred ca exista pe lume durere mai mare decat sa iti pierzi copilul.Imi pare rau ca a trebuit sa treci prin asa ceva ,altceva nu sunt in stare sa zic .

A doua parte are happy end ,ai un baietel tare frumos si sanatos care acum gangureste ,iti zambeste ,iar peste cateva luni iti va spune "mami" si "te iubesc".

Esti o mami puternica .

_
Ramona , mamica Stefaniei(20nov2006) si a lui Cezar Iustin (4 dec 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

...asa este, e o parte trista a vietii noastre.... dar ma credeti cand va spun ca pentru mine Darius "traieste" cumva??????
Nu stiu cum sa explic ce simt...dar el este cu noi mereu...


Cami, de sufletel scump Flavius Cristian pe pamant si a ingerasului Darius-Andrei din ceruri

Alex are nevoie de noi! Sa-l Ajutam!!

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius


Poveste

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Camy, nu stiu daca iti mai amintesti, am vorbit imediat dupa pierderea lui Darius, am simtit ca erai "disperata" dar in acelasi timp foarte puternica, as fi vrut sa te cunosc "live" dar nu a fost sa ne intalnim pana acum, am urmarit si am vazut ca ai ramas insarcinata si acum am citit din nou povestea ta... care seamana asa de tare cu a mea incat... ma cutremur...ma bucur ca acum sunteti bine si ca il aveti aici pe micutul Flavius, care apropo este un frumos, si "acolo" sus pe ingerasul Darius, care "traieste" pentru a avea grija de fratiorul lui!
Va doresc numai bine si sanatate si viata frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Citat:
citat din mesajul lui danielac

Camy, nu stiu daca iti mai amintesti, am vorbit imediat dupa pierderea lui Darius, am simtit ca erai "disperata" dar in acelasi timp foarte puternica, as fi vrut sa te cunosc "live" dar nu a fost sa ne intalnim pana acum, am urmarit si am vazut ca ai ramas insarcinata si acum am citit din nou povestea ta... care seamana asa de tare cu a mea incat... ma cutremur...ma bucur ca acum sunteti bine si ca il aveti aici pe micutul Flavius, care apropo este un frumos, si "acolo" sus pe ingerasul Darius, care "traieste" pentru a avea grija de fratiorul lui!
Va doresc numai bine si sanatate si viata frumoasa!



poate o sa ne si cunoastem....suntem vecine doar..

Cami, de sufletel scump Flavius Cristian pe pamant si a ingerasului Darius-Andrei din ceruri

Alex are nevoie de noi! Sa-l Ajutam!!

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius


Poveste

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui camy_pus

Citat:
citat din mesajul lui danielac

Camy, nu stiu daca iti mai amintesti, am vorbit imediat dupa pierderea lui Darius, am simtit ca erai "disperata" dar in acelasi timp foarte puternica, as fi vrut sa te cunosc "live" dar nu a fost sa ne intalnim pana acum, am urmarit si am vazut ca ai ramas insarcinata si acum am citit din nou povestea ta... care seamana asa de tare cu a mea incat... ma cutremur...ma bucur ca acum sunteti bine si ca il aveti aici pe micutul Flavius, care apropo este un frumos, si "acolo" sus pe ingerasul Darius, care "traieste" pentru a avea grija de fratiorul lui!
Va doresc numai bine si sanatate si viata frumoasa!



poate o sa ne si cunoastem....suntem vecine doar..

Cami, de sufletel scump Flavius Cristian pe pamant si a ingerasului Darius-Andrei din ceruri

Alex are nevoie de noi! Sa-l Ajutam!!

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius


Poveste

POZE


M-as bucura nespus, sa iti cunosc si printisorul!

Mergi la inceput